dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

o koncie z saldem kredytowym 21 miliona funtów
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2022-07-22, 19:01 
Od Seana Smytha
Telefon: +442036279952.

Jestem Sean Smyth, doradca klienta w NatWest Bank. Wysyłam Ci dziś ten e-mail z nadzieją, że zachowasz go w ścisłej tajemnicy, aby zapewnić sukces. Dowiedziałem się o koncie z saldem kredytowym 21 miliona funtów, które należy do zmarłego MICHAELA TUCKER - ofiary huraganu Harvey. Mam odpowiednie dane, aby ubiegać się o ten fundusz, ale nie mogę złożyć wniosku będąc pracownikiem banku. Zaakceptuj moją ofertę, aby być beneficjentem i zarabiaj 40% środków po przeniesieniu na wybrane przez Ciebie konto.

Po rozpatrzeniu i zaakceptowaniu tej oferty prosimy o przesłanie (Twoje imię i nazwisko, adres kontaktowy i numer telefonu), abym mógł przeprofilować fundusz i otworzyć kwit płatności w Twoim imieniu jako beneficjent, mając pewność wszystkich formalności prawnych dla pomyślne uwolnienie funduszu dla Ciebie. Poczekam na Twoją odpowiedź, abyśmy mogli omówić szczegóły i kontynuować transakcję. Dziękując w oczekiwaniu na twoją natychmiastową odpowiedź.

Z poważaniem,

Pan Sean Smyth
Starszy Doradca ds. Relacji
NatWest Bank S.A. Londyn

Zgłoś post

DrukujPowiadom znajomego 

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2