dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

słodycze reklamowe
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2020-07-10, 11:47 
Potrzebuje jakieś dobrej firmy, gdzie będzie można zamówić słodycze reklamowe. Jak znacie coś sensownego to dajcie propozycje. Najlepiej jakąś firmę, gdzie można kupić zarówno drobne cukierki do wystawienia na targach jak i dla większych klientów gotowe opakowania słodyczy z firmowymi opakowaniami.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: słodycze reklamowe
PostNapisane: 2020-07-13, 08:46 
Dużo propozycji na pewno jest w ofercie www.zukero.pl. Wykorzystują ogólnie znane słodycze, ale robią dla nich specjalne firmowe opakowania i to bardzo fajnie się komponuje, reklamowo na pewno będzie to bardzo dobry wybór.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: słodycze reklamowe
PostNapisane: 2021-07-28, 12:52 
Z mojej strony mogę polecić Zukero (www.zukero.pl). Firma ma faktycznie bardzo ciekawie przygotowaną ofertę jeśli chodzi o słodycze reklamowe, bardzo wiele opcji, które można w swoich firmowych barwach zamówić więc to duża wygoda i faktycznie coś dla siebie pod tym kątem będzie można tam znaleźć.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: słodycze reklamowe
PostNapisane: 2021-11-24, 18:36 
Możesz coś kupić od producenta np. cukierki czekoladowe https://odraslodycze.pl/pl/produkty-odra/cukierki-czekoladowe i zapakować, w własny kartonik.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: słodycze reklamowe
PostNapisane: 2022-05-25, 11:00 
Z tych firm, z którymi ja miałem okazję współpracować to mogę podpowiedzieć www.zukero.pl. Świetna organizacja i faktycznie oferta jeśli chodzi o słodycze reklamowe bardzo dobra więc coś sensownego uda się zamówić.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO