dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Prezent dla przyjaciołki
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-06-19, 19:24 
Ja swojej przyjaciółce ostatnio zamawialam zegarek, taki złoty z fossila ze stroni https://www.e-zegarki.pl/. Jest nim po prostu zachwycona i chodzi cały czas w nim :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Prezent dla przyjaciołki
PostNapisane: 2017-07-10, 10:29 
Jeżeli lubi palić w kominku woski, albo olejki to zawsze możesz jej podarować olejki eteryczne z damai.com.pl Ja mam kilka i świetnie się sprawdzają w tej roli. A przy okazji sa bezpieczne dla zdrowia.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Prezent dla przyjaciołki
PostNapisane: 2017-07-10, 10:33 
A nie myslałaś o jakiejś ładnej soczystej szmince do ust dla przyjaciółki? Zobacz sobie ofertę pierre rene, oni mają świetnej jakości pomadki. Ja używam tych matowych, bo je po prostu bardzo lubię. Trwałość bardzo dobra, a dodatkowo nie wysuszają ust, dobrze się trzymają i pięknie podkreślają usta.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Prezent dla przyjaciołki
PostNapisane: 2017-07-14, 16:52 
Ostatnio od przyjaciółki w prezencie dostałam zegarek. Ale nie byle jaki typowy zegarek leszcz z Gino Rossi a do tego bardzo charakterystyczny. Wygląda tak https://domczasu.pl/zegarki-qq-zibi/17101-zegarek-qq-db13j100y.html Powiem, wam, że ten kształt od razu mnie urzekł i teraz chodzę w nim non stop :) Może idź tym tropem


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Prezent dla przyjaciołki
PostNapisane: 2017-07-16, 23:13 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-07-02, 12:03
Posty:372
Myślę by kupić mojej koralik do pandory


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezent dla przyjaciołki
PostNapisane: 2017-07-27, 09:26 
Mnie ostatnio przyjaciolka podarowała bardzo fajne kosmetyki do makijażu pierre rene. Dostałam od niej paletę cieni, tusz do rzęs i pomadkę do ust. To moje pierwsze spotkanie z tą firmą, ale już widzę, że mają naprawdę fajne kosmetyki. Na pewno jeszcze sobie coś sama od nich dokupię, bo mnie zaciekawiły.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Prezent dla przyjaciołki
PostNapisane: 2018-08-05, 20:16 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-08-05, 19:56
Posty:33
Fajnym sklep z dodatkami do domu jest Room99. Nowoczesne, oryginalne i stylowe produkty bardzo dobrej jakości. Każdy tam znajdzie coś dla siebie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezent dla przyjaciołki
PostNapisane: 2018-10-25, 21:53 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2018-10-18, 21:20
Posty:7
polecam zajrzec tutaj https://wkruk.pl/bizuteria
bizuteria na prezent dla dziewczyny to zawsze swietny pomysl, no i na pewno sie spodoba. wybor jest naprawde duzy wiec dla kazdej kobiety cos odpowiedniego sie znajdzie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezent dla przyjaciołki
PostNapisane: 2018-11-08, 20:31 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-06-15, 12:19
Posty:37
Mnie tez podoba się biżuteria na prezent ona jest ponad czasowa. kruk ma super biżuterie mam od nich kilka perełek, ktore dostałam od mojego męża w prezencie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezent dla przyjaciołki
PostNapisane: 2018-11-21, 21:27 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2016-10-12, 11:09
Posty:72
Może warto zakupić dobrej jakości kawę z https://www.bogactwokaw.pl/ Zawsze świeża i aromatyczna.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO