dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

szycieszycie :)
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-03-18, 14:20 
Hej dziewczyny ! :) Czy któraś z Was tak jak ja jest zakochana w szyciu ? Szukam osób z którymi mogłabym porozmawiać o :drunk: :drunk: krawiectwie i wymienić parę uwahttp://www.nakazdytemat.pl/posting.php?mode=post&f=29#g :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: szycieszycie :)
PostNapisane: 2016-03-18, 14:28 
hehe :) miło spotkać kogoś kto się tym zajmuje w 21 wieku, bo już mysłalalm ze nasz zawód odchodzi w niepamięć. Krawcową była i moja babcia i moja mama i teraz jestem nią ja :) Aktualnie pracuje na maszynie Bernina Milian 7 i jestem z niej bardzo zadowolona, to najlepszy sprzęt jaki miałam, a Ty na czym szyjesz ? :run:


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: szycieszycie :)
PostNapisane: 2016-03-18, 19:48 
Jak miło spotkać na forum kogoś, kto też szyje, w dzisiejszych czasach wydawać by się mogło ze to bardzo rzadkie hobby.  Jeśli chodzi o moja maszyne, również mam Bernine, tylko teraz zastanawiam się nad zakupem hafciarki Bernina Deco 340, nie wiem czy któras z Was miała już do czynienia z hafem ?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: szycieszycie :)
PostNapisane: 2016-03-18, 19:49 
Tak !!! :lol: :lol: :lol: świetna rzecz, haftuje w zasadzie od niedawna, ale powiem Wam ze to nic trudnego, Pracuje na Deco 340 i jestem bardzoooo zadowolona, Ostatnio zajęłam się haftowaniem wielkanocnych ozdób na obrusach, chce zadziwić wszystkich w świeta :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: szycieszycie :)
PostNapisane: 2016-07-29, 14:52 
ja trochę też szyję, ale jestem jeszcze na poczatku swojej drogi, jeszcze się uczę, zakupiłam podstawową maszynę Łucznika model Alicja (http://www.galerialucznik.pl/pl/p/ALICJA-420-Wysylka-i-prezent-zestaw-do-szycia-gratis/728) i coś działam, póki co głównie skracanie, doszywanie i tak dalej ale na szycie od podstaw jeszcze przyjdzie czas


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: szycieszycie :)
PostNapisane: 2016-08-04, 17:59 
ja też prościutką maszynę sobie kupowałam ale z Bernina, oglądałam co prawda te modele z Łucznika ale jednak jak czytałam opinie to Bernina wygrywała także wśród doświadczonych krawcowych a nie tylko takich świeżaków jak ja :) no a że jeszcze mieli promocję z okazji 20 lecia marki i bardzo ceny maszyn pospadały to wiedziałam że nie ma się co za innym sprzętem rozglądać, rzeczywiście jest fenomenalna


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: szycieszycie :)
PostNapisane: 2017-01-15, 12:16 
Ja też szyję :) najpierw szyłam tylko w wolnym czasie, a kiedy zobaczyłam, że jest popyt na moje wyroby stało się moim zarobkiem i sposobem na zycie. Obecnie marzy mi się poszerzenie asortymentu o sweterki. Już widziałam, że dziewiarnia wolle szyje piękne swetry, więc na pewno się do nich odezwę i może nawiążę wspołpracę :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO