dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Odpowiedz
Nazwa użytkownika:
Tytuł:
Treść wiadomości:
Wpisz tutaj treść wiadomości. Nie może mieć ona więcej niż 60000 znaków. 

Uśmieszki
:-) ;-) :-> :-D :-P :-o :mrgreen: :lol: :-( :-| :-/ :-? :-x :shock: :cry: :oops: 8-) :evil: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :diabel: :krew: :alien: :aragorn: :run: :crush: :compcrush: :cygaro: :dog: :druch: :drunk: :rambo: :gilotyna: :pistoldance: :hulk: :jackass: :jedi: :kolejka: :jury: :koncert: :hit: :bullets: :newyear: :notcool: :ohno: :bored:
Pokaż więcej uśmieszków
Rozmiar:
Kolor tekstu
Opcje:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest wyłączony
[url] jest wyłączony
Uśmieszki są włączone
Wyłącz BBCode
Wyłącz uśmieszki
Podaj nazwę aktualnego miesiąca
Podaj nazwę aktualnego miesiąca:
   

Przegląd tematu - Zrób coś z tym...
Autor Wiadomość
  Tytuł:   Cytuj
Ja jeszcze niedawno też się ciągle nudziłam- albo inaczej: miałam czas na robienie wielu interesujących rzeczy i go marnowałam :roll: A teraz jakbym się chciała ponudzić to czasu nie ma... Ogólnie to może trochę nie w temacie, ale nie za bardzo docenia to co się ma dopóki się tego nie straci- nawet jeżeli chodzi o dużą ilość wolnego czasu ;-)
Post Napisane: 2008-11-20, 12:57
  Tytuł:   Cytuj
A ja nie mam czasu sie nudzić :P a czasem na prawdę bym chciała.... ;)
Nie mam nawet czasu poczytać książki ;) robię to w drodze do domu w samochodzie, bo reszta dnia jest zbyt zajęta ;) i moim zdaniem czasem fajnie się ponudzić :D
Post Napisane: 2008-11-19, 22:00
  Tytuł:   Cytuj
Też tak miałam, z dnia na dzień, z roku na rok, siedząc tak w domu powtarzałam to mojej mamie do znudzenia. Zawsze mi powtarzała - idź się ucz, odrób lekcje, zrób coś pożytecznego... !
Kiedyś byłam bardziej zamknięta w sobie przez moją głupote chyba, więc postanowiłam coś z tym zrobić, bo tak na dłuższą mete się nie da. Nie tylko osobom w Twoim towarzystwie się to już nudzi, ale także Tobie samemu.
Dlatego nie można tak łatwo się poddawać, tylko walczyć, walczyć i jeszcze raz walczyć ze swoja nudą... ;P
Post Napisane: 2008-11-19, 14:03
  Tytuł:   Cytuj
Ja już nigdy nie mówię nudzi mi się... codziennie to powtarzałem kilka lat temu, ale dostawałem odpowiedź to obierz ziemniaki, ja cały czas coś robie i się nie nudzę, umyj podłogi itp. :P
Post Napisane: 2008-11-18, 22:56
4CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC

Strefa czasowa: UTC + 2


2CCCCCCCCCCCCCCCCC cron

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO