motoryzacja Forum o Szynszylach dietetyk wrocław

Strefa czasowa: UTC + 2

Odpowiedz
Nazwa użytkownika:
Tytuł:
Treść wiadomości:
Wpisz tutaj treść wiadomości. Nie może mieć ona więcej niż 60000 znaków. 

Uśmieszki
:-) ;-) :-> :-D :-P :-o :mrgreen: :lol: :-( :-| :-/ :-? :-x :shock: :cry: :oops: 8-) :evil: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :diabel: :krew: :alien: :aragorn: :run: :crush: :compcrush: :cygaro: :dog: :druch: :drunk: :rambo: :gilotyna: :pistoldance: :hulk: :jackass: :jedi: :kolejka: :jury: :koncert: :hit: :bullets: :newyear: :notcool: :ohno: :bored:
Pokaż więcej uśmieszków
Rozmiar:
Kolor tekstu
Opcje:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest wyłączony
[url] jest wyłączony
Uśmieszki są włączone
Wyłącz BBCode
Wyłącz uśmieszki
Podaj nazwę aktualnego miesiąca
Podaj nazwę aktualnego miesiąca:
   

Przegląd tematu - Też mam zapytanie
Autor Wiadomość
  Tytuł:  Re: Też mam zapytanie  Cytuj
Wydaje mi się, że warto się w tej materii doradzić znajomych. Powinni być w stanie coś pomóc...
Post Napisane: 2018-09-10, 14:30
  Tytuł:  Re: Też mam zapytanie  Cytuj
To jest bardzo trudne dziś mieć swoje zdanie, jeszcze jak jest się kimś znaczącym w tłumie to jakoś reszta stanie po twojej stronie ,a jak tylko marnym typem to lepiej krakać jak reszta wron.
Post Napisane: 2018-05-05, 22:57
  Tytuł:  Re: Też mam zapytanie  Cytuj
Nie bój się mieć swego zdania ;)
Post Napisane: 2017-12-29, 13:47
  Tytuł:  Re: Też mam zapytanie  Cytuj
To dosyć często są tego typu problemy. Zauważyłam również że będziecie my na bieżąco dopiero wtedy jak przyjmiemy do wiadomości że mamy czas zimowy. Jak najbardziej biorę czynny udział w raczej monologach na forum. Pozdrawiam serdecznie :)
Post Napisane: 2015-10-26, 19:52
  Tytuł:  Re: Też mam zapytanie  Cytuj
Ewelino, mieliśmy chwilowy problem techniczny, ale jak widzisz został już rozwiązany. Możesz korzystać z forum do woli i miło nam będzie spotkać Cię w dyskusjach, które toczą się tu na bieżąco. :)
Post Napisane: 2015-10-25, 21:47
  Tytuł:  Re: Też mam zapytanie  Cytuj
To co mnie tu sprowadza to nie tylko zapytanie ale taka myśl.
Nic z tego co widzę na tym forum się nie dzieje, a ciągle pokazuje że wystąpił błąd i wyświetlenie strony jest niemożliwe. Żądam wyjaśnień !!!
Post Napisane: 2015-10-23, 19:48
  Tytuł:  Re: Też mam zapytanie  Cytuj
Bardzo mnie to cieszy. Bo prawie czyni jednak wielką różnicę i wciąż jest jakaś nadzieja, że zaczniesz zachowywać się jak inni forumowicze. Jeśli to wszystko, to ja dyskusję uważam za zakończoną. W razie dodatkowych pytań bądź wątpliwości - zapraszam na priv. :)
Post Napisane: 2014-05-25, 09:28
  Tytuł:  Re: Też mam zapytanie  Cytuj
ha ha ha tyle w tym temacie.
nie warto się rejestrować, dyskutować też nie ma z kim, bo tylko niektórzy mają moc kasowania postów i zostawiają te tzw. "głupie", z których można wywnioskować, że potrzebne jest biuro matrymonialne a nie forum dyskusyjne. Nie będę się udzielać na temat klasy, jestem prawie przekonana że ją posiadam.
Post Napisane: 2014-05-25, 08:56
  Tytuł:  Re: Też mam zapytanie  Cytuj
Z takiego, że jesteś trolem. Zarejestruj się, przestań na każdym kroku prowokować i szukać guza, zacznij pisać z sensem, a z całą pewnością Twoja obecność na tym forum zostanie doceniona. Jak do tej pory bardziej zrażasz aniżeli zachęcasz do dialogu. Intrygi też bym sobie raczej darowała, bo ani to mądre, ani na poziomie. A podobno jesteś damą.

Apropo's dam i kobiet z klasą... skoro już przy tym jesteśmy. Forum to nie tablica ogłoszeń. Jeśli koniecznie chcesz znaleźć faceta na wesele albo żonatego na gorącą przygodę, sugerowałabym raczej jakiś portal randkowy albo erotyczny. Tego typu wpisy były, są i będą kasowane. Mam nadzieję, że wyraziłam się jasno.
Post Napisane: 2014-05-24, 23:00
  Tytuł:  Re: Też mam zapytanie  Cytuj
Zauważyłam że wpadł Administrator, mam zapytanie , ale nie będę się drugi raz rejestrowała, bo to naprawdę szkoda moich i Państwa nerwów. Moje zapytanie brzmi: z jakiego powodu są kasowane moje posty, nawet tematy ? Nie zdarzam mi się nigdy nikogo obrażać, nie reklamuję nic, a gdy cokolwiek napiszę to muszę się liczyć z tym, że to nie dotrwa do mojej drugiej wizyty.
Post Napisane: 2014-05-24, 21:56

Strefa czasowa: UTC + 2


cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO