motoryzacja Forum o Szynszylach dietetyk wrocław

Strefa czasowa: UTC + 2

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Gdzie znajdę dobrego prawnika z Łodzi?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2018-06-18, 17:54 
Adept

Zgadzam się. Wiele rzeczy można załatwić podczas rozmów telefonicznych lub online. Poza tym dla wielu prawników, to nie problem dojechać do klienta i spotkać się z nim na żywo. A w przypadku nietypowych spraw może okazać się, że w naszej okolicy wcale nie ma adwokata, który w tym się specjalizuje.

Zgłoś post

PostNapisane: 2018-07-12, 21:55 
Szczypior

Ja z Warszawy mogę polecić Pana Tomasza Tomaszczyk. doświadczony, dokłądny i skuteczny, cieszy się dobrymi opiniami.

Zgłoś post

PostNapisane: 2018-07-23, 00:24 
racja, pan Tomaszczyk jest godny zaufania, w Warszawie ma bardzo dobre opinie i dzięki nim też się o nim dowiedziałam, polecam

Zgłoś post

PostNapisane: 2018-10-12, 18:27 
Adept

Pana Tomaszczyk też polecam, doświadczony, skuteczny i godny zaufania. Ja akurat dowiedziałam sie o nim od koleżanki, która korzystała z jego pomocy.

Zgłoś post

PostNapisane: 2018-11-01, 19:53 
Adept

Jeśli mogę kogoś polecić to proponuje Pana Igora Kilimkowskiego. Koleżanka korzystała z jego usług. Naprawdę warto. Bardzo jej pomógł.

Zgłoś post

PostNapisane: 2018-11-14, 20:19 
Adept

Ja mogę polecić świetnego adwokata ale z Warszawy, Pana Tomasza Tomaszczyk. Bardzo rzetelny i doświadczony, warto go mieć po swojej stronie.

Zgłoś post

PostNapisane: 2018-11-28, 00:04 
pan Tomaszczyk jest naprawdę dobry, moi znajomi mieli z nim styczność w momencie wytoczenia sprawy ZUS-owi (coś ze składkami czy odszkodowaniem) i wiem, że pan Tomaszczyk prowadził ich sprawę
oni bardzo sobie chwalą, więc myślę, że godny zaufania

Zgłoś post

PostNapisane: 2018-12-21, 23:31 
Na pewno takim prawnikiem jest mecenas Klimkowski - nie miałam wcześniej do czynienia z prawnikami, a tutaj takie pozytywne zaskoczenia. Poprowadził moją sprawę w sposób rzetelny i profesjonalny. Jest niezwykle sumienny, obowiązkowy i punktualny. To jego numer telefonu: 600 365 228

Zgłoś post

PostNapisane: 2018-12-27, 22:47 
polecam przejechać się do Warszawy, tam jest większy wybór
ja też znalazłem Tomasza Tomaszczyka od prawa pracy, nie wiem jakiej specjalności prawnika szukasz, ale na pewno kogoś znajdziesz

Zgłoś post

PostNapisane: 2018-12-29, 01:03 
Najlepszy do mojej sprawy okazał się mecenas Klimkowski - trafiłam do niego dość przypadkowo, namiary znalazłam w internecie. Godny polecenia, wie co robi i bardzo dobrze odnajduje się w przepisach prawnych

Zgłoś post

DrukujPowiadom znajomego 

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2