motoryzacja Forum o Szynszylach dietetyk wrocław

Strefa czasowa: UTC + 2

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Gdzie znajdę dobrego prawnika z Łodzi?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2019-05-04, 20:52 
Zgadzam się w 100%. Pan Igor Klimkowski to najlepszy adwokat w Łodzi. Prowadził również moją sprawę rozwodową. Dzięki jego pomocy przeszłam przez rozwód bez większego stresu i co najważniejsze dostałam rozwód z winy męża oraz alimenty na siebie.

Zgłoś post

PostNapisane: 2019-05-21, 13:13 
Nudziarz

Polecam pana Igora Klimkowskiego również. W walce o alimenty był dla mnie najlepszym wsparciem. Udało nam się wywalczyć naprawdę sporą kwotę na mojego syna. Z takim adwokatem po swojej stronie to można walczyć :)

Zgłoś post

PostNapisane: 2019-05-29, 09:41 
Nudziarz

Korzystałam nie raz z usług pana mecenasa Igora Klimkowskiego. Mogę polecić jego usługi. Jest bardzo zaangażowany we wszystkie sprawy, które prowadzi. Warto przedzwonić i umówić się po poradę prawną.

Zgłoś post

PostNapisane: 2019-06-25, 16:40 
Pan mecenas Klimkowski prowadził moją sprawę rozwodową z orzeczeniem o winie. Dzięki niemu udało mi się sprawę wygrać szybko i sprawnie. Szczerze polecam tego specjalistę, naprawdę zna się na rzeczy.

Zgłoś post

PostNapisane: 2019-07-03, 15:29 
Zgadzam się z moimi przedmówcami jeśli chodzi o opinie o panu Klimkowskim. To świetny mecenas. Przede wszystkim świetnie walczy o swoje, jest zaangażowany, przygotowany do każdej rozprawy. Do tego komunikatywny i otwarty na wszelkie sugestie.

Zgłoś post

PostNapisane: 2019-07-09, 13:51 
Szczypior

Ja akurat mogę polecić świetną kancelarię z Warszawy, JST. Mają znakomitych specjalistów własnie m.in w dziedzinie prawa rodzinnego czy prawa pracy. Cieszą się dobrą opinią, więc myślę, że warto spróbować się umówić na rozmowę.

Zgłoś post

DrukujPowiadom znajomego 

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 2