motoryzacja Forum o Szynszylach dietetyk wrocław

Strefa czasowa: UTC + 2

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Gdzie znajdę dobrego prawnika z Łodzi?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2018-03-16, 12:54 
Adept

Witam. Szukam dobrego prawnika do sprawy, która chyba podchodzi pod kodeks pracy. Chodzi o przełożonego stosującego mobbing. Od pewnego czasu zacząłem reagować na jego zaczepki no i przerodziło się to w konflikt miedzy nami. Nie byłoby jeszcze tak źle gdyby nie to, że buntuje na mnie innych pracowników co ostatnio skończyło się donosem jednego z nich. Mam juz tego dosć i chcę iść do sądu. Na pracy i tak mi już nie zależy.

Zgłoś post

Re: Gdzie znajdę dobrego prawnika z Łodzi?
PostNapisane: 2018-03-16, 15:59 
Adept

Współczuję, bo to naprawdę jakaś patologia żeby donosy na siebie pisać. Przy sądach są darmowe poradnie w których pomogą napisać pozew, a sądy pracy nie wymagają adwokatów wiec chyba bez sensu pakować się w koszty.

Zgłoś post

PostNapisane: 2018-03-16, 16:16 
Pochłaniacz

grem napisał(a):
Witam. Szukam dobrego prawnika do sprawy, która chyba podchodzi pod kodeks pracy. Chodzi o przełożonego stosującego mobbing. Od pewnego czasu zacząłem reagować na jego zaczepki no i przerodziło się to w konflikt miedzy nami. Nie byłoby jeszcze tak źle gdyby nie to, że buntuje na mnie innych pracowników co ostatnio skończyło się donosem jednego z nich. Mam juz tego dosć i chcę iść do sądu. Na pracy i tak mi już nie zależy.

.

W żadnym wypadku nie możesz się poddawać, a tego przełożonego powinna spotkać zasłużona kara z utratą stanowiska włącznie. Na tego typu sprawy nie należy przymykać oczu.a prawnika znajdziesz szukając w Google

Zgłoś post

PostNapisane: 2018-03-19, 09:31 
Adept

Cześć, możesz napisać gdzie pracujesz? Niech inni mają nauczkę i omijają szerokim łukiem takie miejsca pracy. Co do adwokata to ja bym brała przede wszystkim dlatego, że w sprawie o mobbing ciężar dowodu spoczywa na tobie. Są to sprawy skomplikowane i nieprzyjemne, a żeby załatwić to szybko i bez potknięć trzeba wziąć prawnika. Wejdź na http://www.lodz-adwokat.pl/ i opisz tam swoją sprawę. Ta adwokat uratowała mnie kiedyś przed dyscyplinarką bo szef niesłusznie oskarżył mnie o zniszczenie mienia firmy ;]

Zgłoś post

PostNapisane: 2018-03-19, 13:13 
Adept

Dzięki za odpowiedzi, fajnie że ktoś sie zainteresował tym tematem. Napisałaś że ciężar dowodowy spoczywa na mnie i tak pomyślałem że chyba wieksze szanse bede mial jak przekonam kogoś jeszcze z pracy do połączenia sił. Tak czy nie?

Zgłoś post

PostNapisane: 2018-03-20, 12:04 
Adept

Dobrze by było żeby wystąpiło was więcej ale każdy kto pracuje na etacie wie że to się rzadko zdarza. Radziłbym ci pilnować siebie i nie skupiać się na przekonywaniu innych. Jak ktoś będzie chciał się dołączyć to sam o tym powie. Prawnik to oczywiście podstawa, @frontowa polecała lodz-adwokat.pl i mi też się wydaje że to najlepszy wybór do tej sprawy. Co prawda korzystałem z pomocy kancelarii przy sprawie rozwodowej ale profesjonalizm, spokój i odnajdywanie się w przepisach sprawdzają się w każdej sytuacji.

Zgłoś post

PostNapisane: 2018-03-20, 16:41 
Adept

Racja, szkoda czasu na innych. Coś mi grozi jeśli nie uda mi się wygrać?

Zgłoś post

PostNapisane: 2018-03-21, 11:41 
Adept

Pewnie wypowiedzenie, ale chyba i tak nie chcesz już tam pracować? Nie zawracaj sobie tym głowy nawet, tylko wygraj i wywalcz odszkodowanie. Niech się pracodawcy nauczą w końcu że czasy się zmieniły i robienie z ludzi popychadeł ma swoje konsekwencje.

Zgłoś post

PostNapisane: 2018-03-29, 20:31 
Oczytany mnich

Ja mogę polecić świetnego prawnika z warszawy, Pan Tomasz Tomaszczyk. Doświadczony, rzeczowy, skuteczny i zaangażowany, warto mieć go po swojej stronie. Sama korzystałam z jego pomocy i byłam bardzo zadowolona.

Zgłoś post

PostNapisane: 2018-05-17, 12:24 
Nudziarz

Jeśli chodzi o trudną sprawę, nie powinnaś ograniczać się tylko do Łodzi. Dobry adwokat może działać na odległość. A jego kompetencje pomogą ci osiągnąć sukces w sądzie.

Zgłoś post

DrukujPowiadom znajomego 

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2