motoryzacja Forum o Szynszylach dietetyk wrocław

Strefa czasowa: UTC + 2

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 285 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2019-07-10, 16:32 
Pochłaniacz

Księga Rodzaju 37,5-9

"Pewnego razu miał Józef sen i opowiedział go bracią swoim, oni zaś jeszcze bardziej go znienawidzili" Czyli pewnego razu miał Józef sen, stan mózgu do percepcji w czasoprzestrzeń, w której umieścił Bóg Wszechmogący myślą twórczą trójwymiarowe obrazy symbolicznych znaków życia, wydarzeń przyszłych, i opowiedział sen, który miał bracią swoim, oni zaś jeszcze bardziej Józefa znienawidzili za sen, który opowiedział bracią swoim "Powiedział im bowiem: Słuchajcie, proszę, tego snu, który mi się śnił: " Czyli powiedział bracią swoim bowiem słowa - nośniki mowy: Słuchajcie - nośników mowy słów, proszę, tego snu, który mi się śnił, percepcji trójwymiarowego obrazu symbolicznych znaków życia, wydarzeń przyszłych: "Oto wiązaliśmy snopy na polu; wtem snop mój podniósł się i stanął, a wasze snopy otoczyły go i pokłoniły się mojemu snopowi" Czyli oto wiązaliśmy snopy na polu, czynność którą wykonywał Józef z braćmi swoimi na polu; wtem snop mój podniósł się i stanął, nie będzie wykonywał Józef czynności, którą wykonywał z braćmi swoimi, a wasze snopy, bracia Józefa otoczyły go, Józefa i pokłoniły się mojemu snopowi, i pokłoniły się Józefowi bracia jego za czynność, którą będzie w przyszłości wykonywał Józef "Rzekli do niego bracia: Czy chciałbyś naprawdę królować nad nami ? Czy chciałbyś naprawdę nami rządzić ? I jeszcze bardziej znienawidzili go z powodu snów i słów jego"Czyli rzekli: słowo, dźwięk, wibracja - nośnik mowy słów braci jego do Józefa: Czy chciałbyś naprawdę królować nad nami ? Czy chciałby Józef naprawdę za wykonywaną czynność, za którą pokłoniły się Józefowi bracia jego, królować nad braćmi swoimi ? Czy chciałbyś naprawdę nami rządzić ? Czy chciałby Józef naprawdę za wykonywaną czynność, za którą pokłoniły się Józefowi bracia jego, braćmi swoimi rządzić ? I jeszcze bardziej znienawidzili Józefa z powodu snów, percepcji trójwymiarowych obrazów symbolicznych znaków życia, wydarzeń przyszłych, i słów - nośników mowy Józefa "Potem miał jeszcze inny sen i opowiedział go bracią swoim. Powiedział: Miałem znowu sen: oto słońce, księżyc i jedenaście gwiazd kłaniało mi się" Czyli potem miał Józef jeszcze inny sen, inną percepcję trójwymiarowego obrazu symbolicznych znaków życia, wydarzeń przyszłych i opowiedział sen bracią swoim: Powiedział do nich: Miałem znowu sen: oto słońce, księżyc,oto ojciec i matka i jedenaście gwiazd, bracia Józefa kłaniało Józefowi się za czynność, którą będzie w przyszłości wykonywał Józef (Rdz 37,5-9)

Zgłoś post

PostNapisane: 2019-07-11, 18:16 
Pochłaniacz

Księga Rodzaju 37,10-14

"A gdy to opowiedział ojcu i braciom, zgromił go ojciec i rzekł do niego: Cóż to za sen, który ci się śnił ? Czyż więc ja, matka twoja i bracia twoi mielibyśmy przyjść i pokłonić ci się do ziemi ?" Czyli a gdy to, co śniło się Józefowi opowiedział ojcu i braciom swoim, zgromił go ojciec i rzekł: słowo, dźwięk, wibracja - nośnik mowy słów ojca do Józefa: Cóż to za sen, stan mózgu do percepcji w czasoprzestrzeń, który ci się śnił ?, trójwymiarowy obraz symbolicznych znaków życia, wydarzeń przyszłych. Cóż więc sen, który ci się śnił, to ja ojciec twój, matka twoja i bracia twoi mielibyśmy przyjść do ciebie i pokłonić ci się do ziemi ?, pokłonią się za czynność, którą będzie w przyszłości wykonywał Józef "Wtedy zazdrościli mu bracia, lecz ojciec jego zachował to słowo w pamięci" Czyli wtedy zazdrościli Józefowi bracia jego, że miał Józef taki sen, którego nie mieli bracia Józefa, lecz ojciec Józefa zachował to słowo w pamięci, że kłaniali Józefowi się "Bracia jego poszli paść trzodę ojca swego do Sychemu" Czyli bracia Józefa poszli paść trzodę ojca swego do Sychemu, miejsca w centrum ziemi kanaanejskiej, przeklętych potomków Chama, ojca Kanaana (Rdz 9,25) "Wtedy rzekł Izrael do Józefa: Bracia twoi pasą w Sychemie; choć, a poślę cię do nich. A on odpowiedział: Jestem gotów" Czyli wtedy rzekł: słowo, dźwięk, wibracja - nośnik mowy słów Izraela - zwycięscy do Józefa: Bracia twoi pasą moją trzodę w Sychemie; choć przygotuj się, a gdy będziesz gotów poślę cię do nich. A Józef odpowiedział: Jestem gotów iść do braci moich, którzy pasą trzodę ojca swego w Sychemie w ziemi kanaanejskiej, przeklętych potomków Chama, ojca Kanaana "I rzekł do niego: Idź więc i zobacz, jak się mają bracia twoi i co się dzieje z trzodą, i przynieś mi wiadomość. I wyprawił go z doliny Hebronu; a on przybył do Sychemu" Czyli i rzekł: słowo, dźwięk, wibracja - nośnik mowy słów do Józefa: Idź więc i zobacz jak się mają bracia twoi, co się dzieje z trzodą ojca twego, i przynieść mi wiadomość. I wyprawił Józefa z doliny Hebronu, miejsca na południu ziemi kanaanejskiej; a Józef przyszedł aż do Sychemu, miejsca w centrum ziemi kanaanejskiej, przeklętych potomków Chama, ojca Kanaana. Analogicznie do Jezusa Zbawiciela, którego posłał do nas ludzi Bóg Ojciec Wszechmogący (Rdz 37,10-14)

Zgłoś post

PostNapisane: 2019-07-12, 16:00 
Pochłaniacz

Księga Rodzaju 37,15-20

"Gdy błąkał się po polu, spotkał go pewien mąż. A mąż ten zapytał go mówiąc: Czego szukasz ?" Czyli gdy błąkał Józef się po polu, bo szukał braci swoich, spotkał go pewien mąż. A mąż ten, który spotkał Józefa zapytał go mówiąc: Czego szukasz ? "On zaś odpowiedział: Szukam braci moich; powiedz mi, proszę, gdzie oni pasą" Czyli Józef zaś odpowiedział mową słów mężowi, który go spotkał: Szukam braci moich; powiedz mi, proszę, gdzie oni pasą trzodę ojca mego "A na to ów mąż powiedział: Wyruszyli stąd, bo słyszałem, jak mówili: Pójdziemy do Dotanu ! Józef poszedł za braćmi swoimi i znalazł ich w Dotanie" Czyli, a na mowę słów Józefa ów mąż powiedział: Wyruszyli stąd, miejsca, w którym spotkał Józefa ów mąż, bo słyszał jak mówili: Pójdziemy do Dotanu, miejsce na północnym zachodzie ziemi kanaanejskiej, przeklętych potomków Chama, ojca Kanaana (Rdz 9,25) Poszedł Józef na północny zachód ziemi kanaanejskiej za braćmi swoimi i znalazł braci swoich w Dotanie, miejsce na północnym zachodzie ziemi kanaanejskiej, przeklętych potomków Chama, ojca Kanaana, tam paśli trzodę ojca swego "I ujrzeli go z daleka; lecz zanim się do nich zbliżył, zmówili się, że go zabiją" Czyli i ujrzeli Józefa bracia jego z daleka, gdy szedł do braci swoich, lecz zanim się do braci swoich zbliżył, zmówili się bracia jego, że zabiją Józefa, brata swego "mówiąc jeden do drugiego: Oto idzie ów mistrz od snów !" Czyli bracia Józefa byli jednomyślni, bo mówili jeden do drugiego: Oto idzie ów mistrz od snów, trójwymiarowych obrazów symbolicznych znaków życia, przyszłych wydarzeń "Nuże, chodźmy i zabijemy go, i wrzucimy go do jakiej studni, a potem powiemy: Dziki zwierz go pożar. Zobaczymy, co wyjdzie z jego snów" Czyli wyprawił ojciec Józefa do braci jego z doliny Hebronu, z południa ziemi kanaanejskiej, przyszedł Józef aż do Sychemu, miejsca w centrum ziemi kanaanejskiej, następnie przyszedł do Dotanu, miejsce na północnym zachodzie ziemi kanaanejskiej. I nikt nie chciał pozbawić życia Józefa, i wrzucić go do jakiej studni,i dziki zwierz Józefa nie pożar, tylko bracia jego chcieli pozbawić życia Józefa, brata swego. Zobaczą bracia Józefa, co wyjdzie w przyszłości z jego snów. Analogicznie do przeklętych potomków synów Chama, i miejsca ich zamieszkania, na południu, w centrum, i na północnym zachodzie, którzy nazwali się "braćmi i pasterzami ludzi" I potomków synów Jakuba, którzy zmówili się, że pozbawią życia Jezusa Zbawiciela (Rdz 37,15-20)

Zgłoś post

PostNapisane: 2019-07-13, 15:42 
Pochłaniacz

Księga Rodzaju 37,21-23

"A gdy to usłyszał Ruben, chciał go wyrwać z ich rąk i rzekł: Nie zabijajmy go" Czyli a gdy mowę słów braci swoich usłyszał Ruben, syn Lei i Jakuba (Rdz 29,32), nie chciał, by pozbawili życia Józefa, brata swego i rzekł: słowo, dźwięk, wibracja - nośnik mowy słów do braci swoich, by nie zabijali Józefa, brata swego "Potem Ruben rzekł do nich: Nie przelewajcie krwi, wrzućcie go do tej studni na pustkowiu, ale nie podnoście na niego ręki. Chciał go bowiem wyratować z ich rąk i przyprowadzić do ojca" Czyli potem Ruben rzekł: słowo, dźwięk, wibracja - nośnik mowy słów do braci swoich, aby nie umieszczali krwi - falowego nośnika informacji pozbawienia życia brata (grzech), w swoich nośnikach informacji o całości rodzaju informacji, myśli, słów i czynów (dusza, pole energetyczno - informacyjne, aura), i w całym uniwersum holograficznym, który czyni falowe zakłócenia w oddziaływaniach informacyjnych, wszelkich rodzajów informacji w wszechinformacji ze wszechinformacją. A za czynienie falowych zakłóceń w systemie duchowo - informacyjnym, na pewno poniesie śmiertelne konsekwencje każdy, kto tak czyni. Wrzućcie go do studni, śmierci zastępczej czyniąc falowy nośnik informacji, by pozbawić życia brata swego, na pustkowiu nieświadomości, uczynionego falowego nośnika informacji, by pozbawić życia brata swego, ale nie czyńcie falowego nośnika informacji pozbawienia życia brata swego. Chciał bowiem zastąpić falowy nośnik informacji pozbawienia życia brata swego, falowym nośnikiem informacji, który miał pozbawić życia brata swego, by uratować życie brata swego "A gdy Józef przyszedł do braci swoich, ściągnęli z Józefa szatę jego, szatę z długimi rękawami, którą miał na sobie" Czyli a gdy Józef przyszedł do braci swoich, ściągnęli z Józefa szatę jego, dokonując czynu, którym zakryją zastępczy czyn, który miał pozbawić życia brata swego, szatę z długimi rękawami, którą miał na sobie, aby dokonany czyn zastępczy, który miał pozbawić życia brata swego był zakryty kompleksowo (Rdz 37,21-23)

Zgłoś post

PostNapisane: 2019-07-15, 16:33 
Pochłaniacz

Księga Rodzaju 37,24-26

"Pochwycili go i wrzucili do studni. A studnia ta była wyschnięta, nie było w niej wody" Czyli pochwycili go, by dokonać czynu zastępczego, pozbawienia życia brata swego i wrzucili go do studni, śmierci zastępczej, by pozbawić życia brata swego. A studnia śmierci zastępczej, która miała pozbawić życia brata swego była wyschnięta, bez świadomości, że uczynili falowy nośnik informacji, by pozbawić życia brata swego, nie było w niej wody, źródła świadomości, aby nie czynić falowych nośników informacji, myślą, słowem i uczynkiem, które czynią zakłócenia w systemie duchowo - informacyjnym. A za czynienie falowych nośników informacji, myślą, słowem i czynem (grzech), na pewno poniesie śmiertelne konsekwencje każdy, kto tak czyni "Potem zasiedli do posiłku, a gdy podnieśli oczy, ujrzeli karawanę Ismaelitów, przybywających z Gileadu; wielbłądy ich niosły wonne korzenie, balsam i mirrę, a szły niosąc to do Egiptu" Czyli potem gdy wrzucili Józefa do studni, śmierci zastępczej, by pozbawić życia brata swego, na pustkowiu nieświadomości, że uczynili falowy nośnik informacji, by pozbawić życia brata swego. Zasiedli do posiłku, by spożywać pokarm - rodzaj informacji (Rdz 1,29-30; 18,8) do oddziaływań informacyjnych, z funkcjonalnie ukształtowanymi wewnętrznie rodzajami informacji. A gdy percepcją ujrzeli karawanę Ismaelitów, potomków Ismaela, syna Abrahama, którego urodziła Abrahamowi Hagar Egipcjanka, niewolnica Sary, żony Abrahama (Rdz 25, 12), przybywających z Gileadu, południowego wschodu ziemi kanaanejskiej, których wielbłądy niosły wonne korzenie - rodzaje informacji, balsam i mirrę - rodzaje informacji, z jednego rodzaju informacji, a szły niosąc to, by sprzedać w Egipcie "Wtedy rzekł Juda do braci swoich: Jaki pożytek z tego, że zabijemy brata naszego i zataimy, żeśmy go zabili" Czyli wtedy rzekł Juda, syn Lei i Jakuba (Rdz 29,35)do braci swoich: Jaki pożytek z tego, co nie jest zgodne z przeznaczeniem jego, że zabijemy brata swego, i nie zatają, że go zabili, bo uczynią falowy nośnik informacji, w swoich nośnikach informacji o całości rodzaju informacji, myśli, słów i czynów, i w całym uniwersum holograficznym, że bracia zabili brata swego (Rdz 37,24-26)

Zgłoś post

DrukujPowiadom znajomego 

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 285 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29

Strefa czasowa: UTC + 2