dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 486 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 49  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2019-08-21, 16:13 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2010-07-28, 11:25
Posty:431
Lokalizacja: kielce
Księga Rodzaju 39,13-15

"A gdy zobaczyła, że zostawił swą szatę w jej ręku i uciekł na dwór" Czyli gdy zobaczyła żona pana jego, że Józef zostawił swą szatę w jej ręku i uciekł z domu pana swego na dwór "zawołała domowników swoich i rzekła do nich: Patrzcie, sprowadził nam męża Hebrajczyka, aby sobie pozwalał z nami. Przyszedł do mnie, aby spać ze mną, lecz ja zaczęłam głośno krzyczeć" Czyli gdy zobaczyła, że Józef zostawił swą szatę w jej ręku i uciekł z domu pana swego na dwór. Wtedy żona pana jego zawołała domowników swoich i rzekła: słowo, dźwięk, wibracja - falowy nośnik mowy słów wielkiej manipulacji faktami, do domowników swoich. Patrzcie, sprowadził nam męża Hebrajczyka (nazwanego o Hebera, ojca Pelega i Joktana, potomków z jednego rodu Sema, Genesis 10,21-31; 11,10-26), aby sobie pozwalać z nami. Przyszedł do mnie aby spać ze mną, lecz ja zaczęłam głośno krzyczeć, gdy żona pana jego, zobaczyła, że Józef zostawił swą szatę w jej ręku i uciekł z domu pana swego na dwór. Wtedy żona pana jego, uczyniła falowy nośnik mowy słów wielkiej manipulacji faktami, które czynią falowe zakłócenia w oddziaływaniach informacyjnych, wszelkich rodzajów informacji we wszechinformacji ze wszechinformacją "i gdy usłyszał, że głośno krzyczałam i wołałam, zostawił szatę swoją u mnie, uciekł i wyszedł na dwór" Czyli głośno krzyczała i wołała domowników swoich, gdy zobaczyła, że Józef zostawił swą szatę w jej ręku i uciekł z domu pana swego na dwór. Józef, syn Jakuba nie uczynił falowego nośnika informacji wielkiej niegodziwości panu swemu i nie ponosi śmiertelnych konsekwencji, które trwałyby wiecznie. Żona pana jego uczyniła falowy nośnik mowy słów wielkiej manipulacji faktami, który czyni falowe zakłócenia w oddziaływaniach informacyjnych, wszelkich rodzajów informacji we wszechinformacji ze wszechinformacją. A za uczynione falowe zakłócenia w systemie duchowo - informacyjnym, żona pana jego ponosi śmiertelne konsekwencje, które trwać będą wiecznie. Analogicznie do każdego z nas, by nie czynić falowych nośników informacji, myślami, słowami i czynami, które czynią falowe zakłócenia w oddziaływaniach informacyjnych, wszelkich rodzajów informacji we wszechinformacji ze wszechinformacją. A za czynienie falowych zakłóceń w systemie duchowo - informacyjnym, na pewno poniesie się śmiertelne konsekwencje, które trwać będą wiecznie (Rdz 39,13-15)

_________________
I poznacie prawdę,a prawda was wyswobodzi,bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej zbieżnej ze świecką.
Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2019-08-24, 21:33 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2010-07-28, 11:25
Posty:431
Lokalizacja: kielce
Księga Rodzaju 39,16-19

"I położyła szatę jego obok siebie aż do przybycia pana domu" Czyli i położyła szatę Józefa obok siebie aż do przybycia pana domu, którą zostawił w jej ręku, gdy chwyciła Józefa za szatę jego mówiąc: Połóż się ze mną ! A gdy zobaczyła że zostawił szatę w jej ręku i uciekł z domu pana swego i wyszedł na dwór. Wtedy głośno krzyczała i wołała domowników swoich, gdy zobaczyła, że Józef zostawił swą szatę w jej ręku i uciekł z domu pana swego i wyszedł na dwór "Wtedy opowiedziała mu to samo, mówiąc: Przyszedł do mnie ten sługa Hebrajczyk, którego sprowadziłeś do nas, aby poswawolić ze mną" Czyli wtedy opowiedziała panu domu tą samą mowę słów wielkiej manipulacji faktami, którą opowiedziała domownikom swoim, mówiąc: Przyszedł do mnie ten sługa Hebrajczyk (nazwany od Hebera, ojca Pelega i Joktana, z jednego rodu Sema, Genesis 10,21-31; 11,10-26), którego sprowadziłeś do nas, aby poswawolić ze mną "Lecz gdy krzyczałam głośno i wołałam, zostawił szatę swoją u mnie i uciekł na dwór" Czyli lecz krzyczała głośno i wołała domowników swoich, gdy zobaczyła, że Józef zostawił swą szatę w jej ręku i uciekł z domu pana swego i wyszedł na dwór "Gdy pan usłyszał słowa swej żony, które mu powiedziała, mówiąc: Tak to postąpił ze mną twój niewolnik, rozgniewał się bardzo" Czyli gdy pan domu usłyszał słowa swej żony, które uczyniły falowy nośnik wielkiej manipulacji faktami, która mu te słowa wielkiej manipulacji faktami powiedziała, mówiąc: Tak to postąpił ze mną twój niewolnik, pan domu rozgniewał się bardzo na mowę słów swej żony, która uczyniła falowy nośnik wielkiej manipulacji faktami, którego nie było w pana domu, nośnikach informacji o całości rodzaju informacji, myśli, słów i czynów, gdy Józef wszedł do domu pana swego, aby wykonać prace swoją. Nie było tam nikogo z domowników w domu. Wtedy żona pana jego chwyciła Józefa za szatę jego, mówiąc: Połóż się ze mną ! Lecz Józef zostawił swą szatę w jej ręku i uciekł z domu pana swego i wyszedł na dwór. A gdy zobaczyła, że Józef zostawił swą szatę w jej ręku i uciekł z domu pana swego , wyszedł na dwór. Wtedy zaczęła głośno krzyczeć i wołać domowników swoich. I opowiedziała panu domu tą samą mowę słów wielkiej manipulacji faktami, którą opowiedziała domownikom swoim (Rdz 39,16-19)

_________________
I poznacie prawdę,a prawda was wyswobodzi,bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej zbieżnej ze świecką.
Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2019-08-27, 15:45 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2010-07-28, 11:25
Posty:431
Lokalizacja: kielce
Księga Rodzaju 39,20-23

"I położyła szatę jego obok siebie aż do przybycia pana domu" Czyli i położyła szatę Józefa obok siebie aż do przybycia pana domu, którą zostawił w jej ręku, gdy chwyciła Józefa za szatę jego mówiąc: Połóż się ze mną ! A gdy zobaczyła że zostawił szatę w jej ręku i uciekł z domu pana swego i wyszedł na dwór. Wtedy głośno krzyczała i wołała domowników swoich, gdy zobaczyła, że Józef zostawił swą szatę w jej ręku i uciekł z domu pana swego i wyszedł na dwór "Wtedy opowiedziała mu to samo, mówiąc: Przyszedł do mnie ten sługa Hebrajczyk, którego sprowadziłeś do nas, aby poswawolić ze mną" Czyli wtedy opowiedziała panu domu tą samą mowę słów wielkiej manipulacji faktami, którą opowiedziała domownikom swoim, mówiąc: Przyszedł do mnie ten sługa Hebrajczyk (nazwany od Hebera, ojca Pelega i Joktana, z jednego rodu Sema, Genesis 10,21-31; 11,10-26), którego sprowadziłeś do nas, aby poswawolić ze mną "Lecz gdy krzyczałam głośno i wołałam, zostawił szatę swoją u mnie i uciekł na dwór" Czyli lecz krzyczała głośno i wołała domowników swoich, gdy zobaczyła, że Józef zostawił swą szatę w jej ręku i uciekł z domu pana swego i wyszedł na dwór "Gdy pan usłyszał słowa swej żony, które mu powiedziała, mówiąc: Tak to postąpił ze mną twój niewolnik, rozgniewał się bardzo" Czyli gdy pan domu usłyszał słowa swej żony, które uczyniły falowy nośnik wielkiej manipulacji faktami, która mu te słowa wielkiej manipulacji faktami powiedziała, mówiąc: Tak to postąpił ze mną twój niewolnik, pan domu rozgniewał się bardzo na mowę słów swej żony, która uczyniła falowy nośnik wielkiej manipulacji faktami, którego nie było w pana domu, nośnikach informacji o całości rodzaju informacji, myśli, słów i czynów, gdy Józef wszedł do domu pana swego, aby wykonać prace swoją. Nie było tam nikogo z domowników w domu. Wtedy żona pana jego chwyciła Józefa za szatę jego, mówiąc: Połóż się ze mną ! Lecz Józef zostawił swą szatę w jej ręku i uciekł z domu pana swego i wyszedł na dwór. A gdy zobaczyła, że Józef zostawił swą szatę w jej ręku i uciekł z domu pana swego , wyszedł na dwór. Wtedy zaczęła głośno krzyczeć i wołać domowników swoich. I opowiedziała panu domu tą samą mowę słów wielkiej manipulacji faktami, którą opowiedziała domownikom swoim (Rdz 39,16-19)

_________________
I poznacie prawdę,a prawda was wyswobodzi,bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej zbieżnej ze świecką.
Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2019-08-30, 15:32 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2010-07-28, 11:25
Posty:431
Lokalizacja: kielce
Księga Rodzaju 40,1-3

"Po tych wypadkach zdarzyło się, że podczaszy króla egipskiego i piekarz zawinili przeciw panu swemu, królowi egipskiemu" Czyli po tych wypadkach z Józefem, synem Jakuba zdarzyło się, że podczaszy, nazwany umownie człowiek - rodzaj informacji w formie energetycznej, który podawał puchar królowi egipskiemu do ręki, i piekarz nazwany umownie człowiek - rodzaj informacji, który wypiekał różne pieczywo, które jadał król egipski, nazwany umownie człowiek - rodzaj informacji, który sprawował urząd administracyjny w Egipcie, nazwany umownie kraj zamieszkały przez plemię Chawili, syn Kusza, przeklęty potomek Chama (Rdz 10,6-7; 9,25) "Faraon, rozgniewał się na obu dworzan swoich, na przełożonego podczaszych i na przełożonego piekarzy" Czyli król egipski vel faraon, wielki dom, druga nazwa króla, nazwanego umownie człowieka - rodzaj informacji, który sprawował urząd administracyjny w Egipcie. Rozgniewał się na uczynki obu dworzan swoich, którzy wykonywali czynności dla króla egipskiego vel faraona w budynku urzędu administracyjnego, na przełożonego podczaszych, nazwa umowna człowieka - rodzaj informacji, który sprawował nadzór nad tymi, którzy podawali puchar królowi egipskiemu vel faraonowi do ręki, i na przełożonego piekarzy, nazwa umowna człowieka - rodzaj informacji, który sprawował nadzór nad tymi, którzy wypiekali różne pieczywo dla króla egipskiego vel faraona "oddał ich pod straż w domu dowódcy straży przybocznej, tam gdzie Józef był więźniem" Czyli oddał król egipski vel faraon ich obu przełożonego podczaszych i przełożonego piekarzy pod straż, nazwa umowna grupy ludzi do nadzoru, w domu, nazwa umowna budynku mieszkalnego, dowódcy, nazwa umowna człowieka - rodzaj informacji, do nadzoru straży przybocznej, umowna nazwa prawej i lewej strony króla egipskiego vel faraona. Tam w domu dowódcy straży przybocznej króla egipskiego vel faraona, gdzie Józef, syn Jakuba był więźniem, nazwa umowna człowieka - rodzaj informacji pod strażą w domu dowódcy straży przybocznej króla egipskiego vel faraon (Rdz 40,1-3)

_________________
I poznacie prawdę,a prawda was wyswobodzi,bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej zbieżnej ze świecką.
Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2019-09-02, 15:15 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2010-07-28, 11:25
Posty:431
Lokalizacja: kielce
Księga Rodzaju 40,4-6

"A dowódca straży przybocznej przydzielił im Józefa, aby im posługiwał, gdy już pewien czas byli w więzieniu. "Czyli a dowódca straży przybocznej króla egipskiego vel faraona, który powołał Józefa, syna Jakuba na zarządcę domu swego i powierzył mu całe swoje mienie (Rdz 39,4) Przydzielił, wyznaczył przełożonemu podczaszych i przełożonemu piekarzy Józefa, aby im posługiwał, świadczył usługi, któremu przełożony więzienia, umowna nazwa człowieka - rodzaj informacji w formie energetycznej, do nadzoru więzienia, w domu dowódcy straży przybocznej. Polecił Józefowi nadzór nad wszystkimi więźniami, którzy byli w więzieniu (Rdz 39,22), gdyż już pewien czas przełożony podczaszych i przełożony piekarzy byli w więzieniu, w domu dowódcy straży przybocznej króla egipskiego vel faraona, przed pojmaniem i wtrąceniem Józefa przez jego pana do więzienia w domu jego pana dowódcy straży przybocznej. "Podczaszy i piekarz króla egipskiego mieli obaj jednej i tej samej nocy sen, a sen każdego z nich co innego oznaczał" Czyli przełożony podczaszych i przełożony piekarzy króla egipskiego vel faraona mieli obaj jednej i tej samej nocy, po zachodzie słońca, do wschodu słońca, sen, stan mózgu do postrzegania zamieszczonych w czasoprzestrzeni symbolicznych znaków przyszłych wydarzeń, które co innego oznaczały dla przełożonego podczaszych, a sen, stan mózgu piekarza do poostrzegania zamieszczonych w czasoprzestrzeni symbolicznych znaków przyszłych wydarzeń co innego oznaczały dla przełożonego piekarzy "A gdy przyszedł do nich Józef rano spostrzegł, że byli zmartwieni" Czyli a gdy przyszedł do przełożonego podczaszych i przełożonego piekarzy Józef rano, po wschodzie słońca, spostrzegł percepcją, że byli zmartwieni, bo mieli obaj jednej i tej samej nocy sen, a sen przełożonego podczaszych inne przyszłe wydarzenia oznaczał dla przełożonego podczaszych, a sen przełożonego piekarzy inne przyszłe wydarzenia oznaczał dla przełożonego piekarzy, dworzan króla egipskiego vel faraona. (Rdz 40,4-6)

_________________
I poznacie prawdę,a prawda was wyswobodzi,bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej zbieżnej ze świecką.
Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2019-09-05, 15:43 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2010-07-28, 11:25
Posty:431
Lokalizacja: kielce
Księga Rodzaju 40,7-9

"Zapytał więc dworzan faraona, którzy byli z nim w więzieniu, w domu jego pana, mówiąc: Dlaczego to macie dziś twarze ponure ?" Czyli zapytał Józef przełożonego podczaszych i przełożonego piekarzy, dworzan króla egipskiego vel faraona, którzy byli z Józefem w więzieniu, w domu jego pana, dowódcy straży przybocznej króla egipskiego vel faraona, mówiąc: Dlaczego to macie dziś twarze ponure ? Dlatego to mieli przełożony podczaszych i przełożony piekarzy, dziś, po wschodzie słońca, twarze, tożsamość rodzaju informacji, ponure, wyrażające smutek "Odpowiedzieli mu: Mieliśmy sen, a nie ma nikogo, kto by nam go wyłożył. Rzekł do nich Józef: Czy nie do Boga należy wykład ? Opowiedzcie mi je ! " Czyli odpowiedzieli, przełożony podczaszych i przełożony piekarzy Józefowi mową słów: Mieliśmy sen, stan mózgu do postrzegania zamieszczonych w czasoprzestrzeni symbolicznych znaków wydarzeń przyszłych, a nie ma nikogo, kto by nam go wyłożył, objaśnił znaczenie symbolicznych znaków wydarzeń przyszłych. Rzekł: słowo, dźwięk, wibracja - nośnik mowy słów Józefa do przełożonego podczaszych i przełożonego piekarzy: Czy nie do Boga należy wykład symbolicznych znaków wydarzeń przyszłych. Opowiedzcie mi je ! Symboliczne znaki wydarzeń przyszłych "Wtedy przełożony podczaszych opowiedział swój sen Józefowi i rzekł: Śniło mi się, że był przede mną krzew winny" Czyli wtedy przełożony podczaszych króla egipskiego vel faraona opowiedział swój sen Józefowi i rzekł: słowo, dźwięk, wibracja - nośnik mowy słów przełożonego podczaszych do Józefa: Śniło mi się, postrzeganie, percepcja trójwymiarowych obrazów symbolicznych znaków wydarzeń przyszłych, że był przed przełożonym podczaszych krzew winny, nazwany umownie rodzaj informacji w formie energetycznej (Rdz 40,7-9)

_________________
I poznacie prawdę,a prawda was wyswobodzi,bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej zbieżnej ze świecką.
Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2019-09-08, 15:39 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2010-07-28, 11:25
Posty:431
Lokalizacja: kielce
Księga Rodzaju 40,10-12

"A na tym krzewie były trzy pędy; a gdy zaczął wypuszczać pąki, zakwitł, a jego grona winne dojrzały" Czyli a na tym krzewie winnym, nazwany umownie rodzaj informacji dla owocu gron winnych, nazwa umowna produktu rodzaju informacji w formie energetycznej. Były trzy pędy, nazwa umowna zamieszczonej informacji dla gron winnych, a gdy zaczęły wypuszczać pąki, nazwa umowna zamieszczonej informacji o owocu gron winnych, zakwitły, nazwa umowna zamieszczonej informacji dla owocu gron winnych, a jego grona winne, nazwa umowna zamieszczonej informacji w owocach gron winnych, produkt rodzaju informacji, dojrzały, nazwa umowna barwy o niskiej częstotliwości wibracji owoców gron winnych "A miałem w ręku puchar faraona. Wziąłem więc grona i wycisnąłem je do pucharu faraona, a puchar wręczyłem faraonowi" Czyli a miałem w ręku, nazwa umowna funkcjonalnie ukształtowanego zewnętrznie rodzaju informacji w formie energetycznej, puchar, nazwa umowna funkcjonalnie ukształtowanego naczynia z rodzaju informacji, faraona - wielki dom. Wziąłem więc owoce gron winnych, nazwany umownie produkt rodzaju informacji i wycisnąłem owoce gron winnych do pucharu faraona, a puchar z wyciśniętymi owocami gron winnych wręczyłem faraonowi "Wtedy rzekł mu Józef: Taki jest jego wykład: trzy pędy, to trzy dni" Czyli wtedy rzekł: słowo, dźwięk, wibracja - nośnik mowy słów Józefa do przełożonego podczaszych: Taki jest jego wykład w kolejności wydarzeń przyszłych: trzy pędy, nazwa umowna zamieszczonej informacji dla gron winnych, to trzy dni, od zachodu do zachodu słońca. Analogicznie do trzech dni śmierci i zmartwychwstania (Mat. 17, 23; 20,19; Łuk. 18,33; 24,7, 46; 1 Kor. 15,3-4) Jezusa Zbawiciela (Rdz 40, 10-12)

_________________
I poznacie prawdę,a prawda was wyswobodzi,bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej zbieżnej ze świecką.
Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2019-09-12, 17:54 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2010-07-28, 11:25
Posty:431
Lokalizacja: kielce
Księga Rodzaju 40,13-15

"Po trzech dniach faraon podniesie do góry głowę twoją i przywróci ci urząd twój, tak że będziesz podawał puchar faraonowi do ręki, jak dawniej, gdy byłeś podczaszym" Czyli po trzech dniach, od zachodu do zachodu słońca, faraon - wielki dom podniesie do góry, umieści na poprzednim urzędzie, głowę twoją, funkcjonalnie ukształtowany rodzaj informacji w formie energetycznej, dla wielu funkcjonalnie ukształtowanych rodzajów informacji, mózgu, wzroku, mowy, słuchu, zapachu etc..., do odbioru i przetwarzania nośników informacji z rodzajów informacji w formie energetycznej we wszechinformacji - informacja dla całości rodzajów informacji i o całości rodzajów informacji, i przywróci ci urząd twój przełożonego podczaszych, tak że będziesz podawał puchar faraonowi do ręki jak dawniej podawałeś puchar faraonowi do ręki, gdy byłeś przełożonym podczaszych "Jeśli tylko nie zapomnisz o mnie, gdy ci się będzie dobrze powodziło, wyświadcz mi łaskę i wspomnij o mnie przed faraonem, by mnie wydostać z tego więzienia" Czyli jeśli tylko nie zapomnisz, będziesz pamiętał o Józefie, i jego wykład tego, co śniło się przełożonemu podczaszych, gdy ci się będzie dobrze powodziło, gdy faraon - wielki dom przywróci ci urząd twój, tak że będziesz podawał puchar faraonowi do ręki, jak dawniej gdy byłeś przełożonym podczaszych, wyświadcz mi, uczyń mi łaskę, dar niczym niezasłużony (Efez. 2,8-10) wspomnij o mnie, przypomnij sobie o Józefie, i jego wykład tego, co śniło się przełożonemu podczaszych przed faraonem, by mnie, Józefa wydostać z tego więzienia, domu pana swego, dowódcy straży przybocznej faraona "Uprowadzono mnie bowiem podstępnie z ziemi Hebrajczyków, a tutaj także nie uczyniłem nic złego, za co by mnie miano wtrącić do więzienia" Czyli uprowadzono mnie, Józefa bowiem podstępnie, przemocą do Egiptu z ziemi Hebrajczyków (nazwanych od Hebera, ojca Pelega i Joktana, potomków z jednego rodu Sema, Genesis 10,21-31; 11,10-26), a tutaj w Egipcie, nazwa umowna kraju plemienia Chawili, syna Kusza, przeklętych potomków Chama (Rdz 10,6-7; 9,25) także nie uczyniłem nic złego, za co by mnie, Józefa miano wtrącić do więzienia, w domu pana swego, dowódcy straży przybocznej faraona (Rdz 40,13-15)

_________________
I poznacie prawdę,a prawda was wyswobodzi,bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej zbieżnej ze świecką.
Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2019-09-15, 16:32 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2010-07-28, 11:25
Posty:431
Lokalizacja: kielce
Księga Rodzaju 40,16-19

"A przełożony piekarzy widząc, że dobrze to wyłożył, rzekł do Józefa: Ja też miałem sen: Oto trzy kosze białego pieczywa były na mojej głowie" Czyli przełożony piekarzy widząc, że dobrze to wyłożył, co śniło się przełożonemu podczaszych rzekł: słowo, dźwięk, wibracja - nośnik mowy słów do Józefa, syna Jakuba: Ja też miałem sen: Oto trzy kosze, nazwa umowna pojemników z rodzaju informacji, białego pieczywa, nazwa umowna produktu z nasienia bez całości informacji o rodzaju informacji były na mojej głowie, nazwa umowna funkcjonalnie ukształtowanego rodzaju informacji dla wielu funkcjonalnie ukształtowanych rodzajów informacji, mózgu, wzroku, mowy, słuchu, zapachu etc...do odbioru i przetwarzania nośników informacji z rodzajów informacji we wszechinformacji "A w koszu, który był najwyżej, było różne pieczywo, jakie jadał faraon, ptaki zaś wyjadały je z kosza na mojej głowie" Czyli a w koszu, który był najwyżej, było różne pieczywo, białe pieczywo, produkt z nasienia bez całości informacji o rodzaju informacji i ciemne pieczywo, produkt z nasienia o całości rodzaju informacji, jakie jadał, nazwa umowna dostarczanych do swego rodzaju informacji, produktów z nasienia bez całości informacji o rodzaju informacji i z nasienia o całości rodzaju informacji, faraon - wielki dom, ptaki nazwa umowna rodzaju informacji z formą ruchu zaś wyjadały, nazwa umowna dostarczania do swego rodzaju informacji produktów z białego i ciemnego pieczywa (Rdz 1,29-30) z kosza na mojej głowie "Wtedy odpowiedział Józef i rzekł: Oto jego wykład: Trzy kosze, to trzy dni" Czyli wtedy odpowiedział Józef mową słów i rzekł: Oto jego wykład: Trzy kosze to trzy dni, od zachodu do zachodu słońca, i trzy grupy społeczne "Po trzech dniach faraon podniesie wysoko głowę twoją, bo powiesi cię na drzewie, i ptaki będą zjadać ciało twoje" Czyli po trzech dniach od zachodu do zachodu słońca, faraon - wielki dom nazwany człowiek - rodzaj informacji, podniesie wysoko głowę twoją, nie na sprawowany urząd, bo powiesi cię na drzewie, nazwa umowna rodzaju informacji z nasieniem - informacja o całości rodzaju informacji, i ptaki - rodzaj informacji z formą ruchu będą zjadać, nazwa umowna dostarczanej do swego rodzaju informacji z formą ruchu, ciało, nazwa umowna rodzaju informacji twojej (Rdz 40,16-19)

_________________
I poznacie prawdę,a prawda was wyswobodzi,bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej zbieżnej ze świecką.
Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2019-09-18, 15:58 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2010-07-28, 11:25
Posty:431
Lokalizacja: kielce
Księga Rodzaju 40,20-23

"Na trzeci dzień, w dniu urodzin faraona, urządził on ucztę dla wszystkich dworzan swoich i w gronie dworzan swoich podniósł głowę przełożonego podczaszych i przełożonego piekarzy:" Czyli na trzeci dzień od zachodu do zachodu słońca, w dniu urodzin faraona, z sześciu dni stwarzania uniwersum holograficznego przez Boga Wszechmogącego i siódmego dnia, szabat - sobota odpoczynek dla zdrowia naszego (Rdz 2,1-3) Cyklicznie powtarzany dzień urodzin faraona, po upływie trzystu sześćdziesięciu dni roku lunarnego, według dwunastu miesięcy synodycznych i syderycznych. Urządził faraon - wielki dom ucztę, umowna nazwa serwowanych w nadmiarze produktów z rodzajów informacji i napojów z rodzajów informacji dla wszystkich dworzan swoich, którzy wykonywali czynności dla faraona w budynku urzędu administracji w Egipcie, w gronie umowna nazwa otoczonego faraona przez dworzan swoich podniósł głowę przełożonego podczaszych na sprawowany urząd przełożonego podczaszych i przełożonego piekarzy, nie na sprawowany urząd przełożonego piekarzy. "Przełożonego podczaszych przywrócił do jego godności podczaszego, tak że znów podawał puchar do rąk faraona" Czyli przełożonego podczaszych przywrócił faraon - wielki dom do jego godności sprawowanego urzędu przełożonego podczaszych, tak że znów jak dawniej gdy był przełożonym podczaszych, podawał puchar, produkt z rodzaju informacji, do rąk, funkcjonalnie ukształtowanego rodzaju informacji z prawej i lewej strony faraona "A przełożonego piekarzy kazał powiesić zgodnie z wykładem snów przez Józefa" Czyli a przełożonemu piekarzy kazał zawiązać na szyi, funkcjonalnie ukształtowany rodzaj informacji, sznur, produkt z rodzaju informacji,a zawiązany na szyi sznur powiesić na drzewie, zgodnie z wykładem snów dla przełożonego podczaszych i przełożonego piekarzy przez Józefa, syna Jakuba "Lecz przełożony podczaszych nie pamiętał o Józefie, bo zapomniał o nim" Czyli lecz przełożony podczaszych nie pamiętał, bo zapomniał o Józefie, gdy mu się dobrze powodziło, nie wyświadczył łaski, dar niczym nie zasłużony, i nie wspomniał o Józefie, synu Jakuba, przed faraonem, by Józefa wydostać z tego więzienia w domu dowódcy straży przybocznej faraona. Analogicznie do wyświadczonej każdemu z nas łaski zbawienia (Efez. 2,8-10) dar niczym nie zasłużony w Jezusie Zbawicielu (Rdz 40,20-23)

_________________
I poznacie prawdę,a prawda was wyswobodzi,bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej zbieżnej ze świecką.
Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 486 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 49  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO