dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 486 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 49  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2019-09-21, 15:54 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2010-07-28, 11:25
Posty:431
Lokalizacja: kielce
Księga Rodzaju 41,1-4

"Po upływie dwóch lat śniło się faraonowi, że stoi nad Nilem" Czyli po upływie dwóch lat lunarnych, siedemset dwadzieścia dni, według dwudziestu czterech miesięcy synodycznych i syderycznych, śniło się faraonowi, postrzeganie trójwymiarowych obrazów, symbolicznych znaków wydarzeń przyszłych faraona, że stoi, na nogach, forma ruchu dla rodzaju informacji, z prawej i lewej strony faraona nad Nilem, umowna nazwa rodzaju informacji, z dwoma brzegami dla rodzaju informacji. "A oto z Nilu wyszło siedem krów pięknych i tłustych i pasło się na pastwisku" Czyli a oto z Nilu, umowna nazwa rodzaju informacji, wyszło siedem, jak sześć pięknych dni stwarzania w obfitości rodzajów informacji przez Boga Wszechmogącego i siódmy piękny dzień z obfitością wszelkich rodzajów informacji, dzień szabatu - sobota odpoczynek dla naszego zdrowia(Rdz 2,1-3), krów, umowna nazwa rodzaj informacji o pięknych harmonijnych kształtach i tłustych, obfitych kształtów rodzaj informacji, i pasło się, i dostarczało rodzaju informacji dla swego rodzaju informacji, na pastwisku, miejsce z rodzajem informacji dla rodzaju informacji" Potem wyszło za nimi z Nilu siedem innych krów, szpetnych i chudych i stanęło obok tamtych krów nad brzegiem Nilu" Czyli potem wyszło za nimi z Nilu, umowna nazwa rodzaju informacji, siedem krów, umowna nazwa rodzaju informacji, szpetnych, bez pięknych harmonijnych kształtów i chudych, bez obfitych kształtów, funkcjonalnie ukształtowanych rodzaj informacji i stanęło obok tamtych pięknych i tłustych krów nad brzegiem, umowna nazwa ziemi - rodzaj informacji z dwóch stron przy Nilu, umowna nazwa rodzaju informacji "I pożarły owe krowy szpetne i chude siedem krów pięknych i tłustych. Wtedy faraon się obudził" Czyli i pożarły, dostarczyły do swego rodzaju informacji one krowy szpetne bez pięknych harmonijnych kształtów i chude bez obfitych kształtów funkcjonalnie ukształtowanych rodzaj informacji, siedem jak sześć pięknych dni stwarzania w obfitości rodzajów informacji przez Boga Wszechmogącego i siódmy piękny dzień, obfitości rodzajów informacji, odpoczynek dla naszego zdrowia, krów rodzaj informacji o pięknych harmonijnych kształtach i tłustych obfitych kształtach rodzaj informacji. Wtedy faraon - wielki dom się obudził, zakończyło się postrzeganie mózgu w czasoprzestrzeń (Rdz 41,1-4)

_________________
I poznacie prawdę,a prawda was wyswobodzi,bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej zbieżnej ze świecką.
Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2019-09-24, 15:44 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2010-07-28, 11:25
Posty:431
Lokalizacja: kielce
Księga Rodzaju 41,5-8

"A gdy zasnął, miał znowu sen. Oto siedem kłosów pełnych i pięknych wyrastało z jednej łodygi" Czyli a gdy faraon - wielki dom zasnął, stan mózgu do percepcji w czasoprzestrzeń, miał znów sen, postrzeganie trójwymiarowych symbolicznych obrazów przyszłych wydarzeń faraona. Oto siedem jak sześć dni stwarzanych przez Boga Wszechmogącego i siódmy szabat - sobota dzień odpoczynku dla zdrowia naszego (Rdz 2,1-3), kłosów - rodzaj informacji z nasieniem - informacja o całości rodzaju informacji, pełnych nasienia i pięknych kłosach z nasieniem wyrastało z jednej łodygi, rodzaju informacji dla kłosów z nasieniem - informacja o całości rodzaju informacji "A potem wyrastało za nimi siedem kłosów pustych i wysuszonych przez wiatr wschodni" Czyli a potem wyrastało za nimi siedem kłosów - rodzaj informacji, pustych bez nasienia - informacji o całości rodzaju informacji i wysuszonych przez wiatr, wirowa forma energii do wysuszania nadmiaru wody - rodzaj informacji, wschodni, skąd rozchodzi się po ziemi (Wyj. 14,21) "a te puste kłosy pożarły siedem kłosów grubych i pełnych wtedy faraon się obudził, a był to tylko sen" Czyli a te puste kłosy - rodzaj informacji bez nasienia pożarły, dostarczyły do swoich pustych kłosów siedem jak sześć dni stwarzania, pełnych i pięknych rodzajów informacji przez Boga Wszechmogącego i siódmy dzień pełnych i pięknych rodzajów informacji, dzień szabatu - sobota odpoczynek dla zdrowia naszego (Rdz 2,1-3) Wtedy faraon - wielki dom się obudził, zakończyła się percepcja mózgu faraona w czasoprzestrzeń, a był to tylko sen, postrzeganie trójwymiarowych symbolicznych obrazów przyszłych wydarzeń faraona "Rano (po wschodzie słońca) zaniepokojony w duchu (myśli) kazał wezwać wszystkich wróżbitów (wszystkich, którzy stosowali praktyki przepowiadania przyszłości w Egipcie) i wszystkich mędrców (wszystkich, którzy posiadali wiedzę, ukrytą przed wszystkimi grupami społecznymi) I opowiedział im faraon (wielki dom) swoje sny. Nie było jednak nikogo (ze wszystkich wróżbitów i ze wszystkich mędrców egipskich), kto by mógł je wyłożyć faraonowi (Rdz 41,5-8)

_________________
I poznacie prawdę,a prawda was wyswobodzi,bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej zbieżnej ze świecką.
Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2019-09-27, 15:40 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2010-07-28, 11:25
Posty:431
Lokalizacja: kielce
Księga Rodzaju 41,9-12

"Wtedy odezwał się przełożony podczaszych do faraona i rzekł: Przypominają mi się grzechy moje" Czyli wtedy odezwał się przełożony podczaszych do faraona i rzekł: słowo, dźwięk, wibracja - nośnik mowy słów: Przypominają mi się dziś grzechy moje, falowe nośniki, myśli, słów i czynów "Gdy faraon rozgniewał się raz na sługi swoje, wtrącił mnie do więzienia w domu dowódcy straży przybocznej, mnie i przełożonego piekarzy" Czyli gdy faraon - wielki dom rozgniewał się raz na uczynki sług swoich, wtrącił przełożonego podczaszych do więzienia w domu dowódcy straży przybocznej faraona, przełożonego podczaszych i przełożonego piekarzy "Obaj mieliśmy jednej i tej samej nocy sen, ja i on, a każdy sen co innego oznaczał" Czyli obaj, przełożony podczaszych i przełożony piekarzy mieli jednej i tej samej nocy, od zachodu do wschodu słońca sen, postrzeganie trójwymiarowych symbolicznych obrazów przyszłych wydarzeń dla przełożonego podczaszych i przełożonego piekarzy, a każdy sen, przełożonego podczaszych i przełożonego piekarzy co innego oznaczał dla przełożonego podczaszych i przełożonego piekarzy (Rdz 40,8-22) "A był tam z nami młody Hebrajczyk, sługa dowódcy straży przybocznej, któremu opowiedzieliśmy to i wyłożył nam sny nasze. Każdemu wyłożył zgodnie z jego snem" Czyli a był tam z przełożonym podczaszych i przełożonym piekarzy młody Hebrajczyk, syn Jakuba i Racheli Hebrajczyków, nazwanych od Hebera, ojca Pelega i Joktana, potomków z jednego rodu Sema (Rdz 10,21-31; 11,10-26; 28,2) sługa dowódcy straży przybocznej faraona, któremu opowiedzieli to co śniło się przełożonemu podczaszych i przełożonemu piekarzy, i Józef, syn Jakuba wyłożył im sny, postrzeganie trójwymiarowych symbolicznych obrazów przyszłych wydarzeń dla przełożonego podczaszych i przełożonego piekarzy. Każdemu z nich wyłożył znaczenie snów dla przełożonego podczaszych i przełożonego piekarzy zgodnie z ich snem dla przełożonego podczaszych i przełożonego piekarzy (Rdz 41,9-12)

_________________
I poznacie prawdę,a prawda was wyswobodzi,bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej zbieżnej ze świecką.
Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Instrukcja życia w systemie duchowo - informacyjnym
PostNapisane: 2019-09-27, 20:58 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2017-10-09, 21:44
Posty:59
Piękny ogród tylko z meblami https://www.edinos.pl/olawa Solidne. Eleganckie. Niskie ceny.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2019-09-30, 15:16 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2010-07-28, 11:25
Posty:431
Lokalizacja: kielce
Księga Rodzaju 41,13-16

"I stało się tak, jak nam wyłożył: Mnie przywrócono do urzędu mojego, a jego powieszono" Czyli i stało się tak, jak przełożonemu podczaszych i przełożonemu piekarzy ich sny wyłożył Józef, syn Jakuba, przełożonego podczaszych przywrócono do urzędu jego, tak że podawał puchar faraonowi do ręki, jak dawniej gdy był przełożonym podczaszych, a przełożonego piekarzy kazał faraon - wielki dom powiesić zgodnie z wykładem snów przez Józefa, syna Jakuba "Wtedy faraon kazał sprowadzić Józefa, wyprowadzono go więc spiesznie z więzienia. A gdy się ostrzygł i zmienił szaty, przyszedł do faraona" Czyli wtedy faraon kazał sprowadzić Józefa z więzienia, wyprowadzono go więc prędko z więzienia w domu dowódcy straży przybocznej faraona. A gdy się Józef ostrzygł, skrócił włosy, umowna nazwa rodzaju informacji na głowie, umowna nazwa rodzaju informacji dla wielu rodzajów informacji, i na brodzie, umowna nazwa części twarzy, tożsamość rodzaju informacji i zmienił szaty, umowna nazwa kilku produktów z rodzaju informacji, wtedy przyszedł do faraona, który kazał sprowadzić Józefa, syna Jakuba "Wtedy rzekł faraon do Józefa: Miałem sen, a nie ma nikogo, kto by go wyłożył, ale o tobie słyszałem, że gdy usłyszysz sen, umiesz go wyłożyć" Czyli faraon - wielki dom rzekł: słowo, dźwięk, wibracja - nośnik mowy słów do Józefa, syna Jakuba: miałem sen, postrzeganie trójwymiarowych symbolicznych obrazów przyszłych wydarzeń, a nie ma nikogo ze wszystkich wróżbitów egipskich i wszystkich mędrców egipskich, by sen faraona wyłożył, ale o Józefie, synu Jakuba słyszał faraon, że gdy usłyszy - rodzajem informacji dla nośników mowy słów, dźwięków, wibracji, sen umie wyłożyć jego znaczenie "Józef odpowiedział faraonowi: Nie w mojej to mocy, lecz Bóg udzieli faraonowi pomyślnej odpowiedzi" Czyli Józef, syn Jakuba odpowiedział faraonowi mową słów: Nie w jego jest to mocy, by wyłożyć znaczenie snu, trójwymiarowych symbolicznych obrazów wydarzeń przyszłych tylko Bóg Wszechmogący przez Józefa, syna Jakuba udzieli faraonowi zgodnej odpowiedzi ze znaczeniem trójwymiarowych symbolicznych obrazów przyszłych wydarzeń (Rdz 41,13-16)

_________________
I poznacie prawdę,a prawda was wyswobodzi,bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej zbieżnej ze świecką.
Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2019-10-03, 15:59 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2010-07-28, 11:25
Posty:431
Lokalizacja: kielce
Księga Rodzaju 41,17-20

"Wtedy rzekł faraon do Józefa: Śniło mi się, że stałem nad brzegiem Nilu" Czyli wtedy rzekł: słowo, dźwięk, wibracja - nośnik mowy słów faraona do Józefa, syna Jakuba: Śniło mi się, postrzeganie trójwymiarowych symbolicznych obrazów przyszłych wydarzeń, że stałem, na nogach, forma ruchu, nad brzegiem, umowna nazwa ziemi - rodzaj informacji z dwóch stron Nilu, umowna nazwa rodzaju informacji "a z Nilu wyszło siedem krów tłustych i pięknych i pasło się na pastwisku" Czyli a z Nilu, umowna nazwa rodzaju informacji wyszło siedem, jak sześć dni stwarzania przez Boga Wszechmogącego w obfitości wszelkich rodzajów informacji i piękny dzień siódmy z obfitością wszelkich rodzajów informacji, dzień szabatu - sobota odpoczynek dla zdrowia naszego (Rdz 2,2-3) krów, stworzonego rodzaju informacji, tłustych, obfitych kształtów i pięknych, harmonijnych kształtów i pasło się, dostarczało rodzaj informacji do swego rodzaju informacji "A potem wyszło za nimi siedem innych krów, chudych i bardzo szpetnych. Tak szpetnych nie widziałem w całej ziemi egipskiej" Czyli a potem wyszło za nimi siedem, jak sześć dni stwarzania przez Boga Wszechmogącego, i inny dzień, nie do odpoczynku dla zdrowia naszego, bez obfitości wszelkich rodzajów informacji i bez bardzo pięknego dnia siódmego z obfitością wszelkich rodzajów informacji, dzień szabatu - sobota odpoczynek dla zdrowia naszego. Tak szpetnych, bez pięknych sześciu dni stwarzania przez Boga Wszechmogącego w obfitości wszelkich rodzajów informacji i bez bardzo pięknego dnia siódmego z obfitością wszelkich rodzajów informacji, dzień szabatu - sobota odpoczynek dla zdrowia naszego, nie widziałem tego dnia pierwszego, nie do odpoczynku dla zdrowia naszego w całej ziemi egipskiej, zamieszkałej przez plemię Chawili, syna Kusza przeklętego potomka Chama (Rdz 10,6-7; 9,25) "I pożarły krowy chude i szpetne siedem pierwszych krów tłustych" Czyli wprowadził stworzony rodzaj informacji dzień pierwszy, nie do odpoczynku dla zdrowia naszego, dzień pierwszy stwarzania przez Boga Wszechmogącego (Rdz 1,3-5; 2,1-3) Pierwszy dzień tygodnia, bez sześciu dni stwarzania przez Boga Wszechmogącego w obfitości wszelkich rodzajów informacji i bez pięknego dnia siódmego z obfitością wszelkich rodzajów informacji, dzień szabatu - sobota odpoczynek dla zdrowia naszego (Rdz 41,17-20)

_________________
I poznacie prawdę,a prawda was wyswobodzi,bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej zbieżnej ze świecką.
Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2019-10-06, 16:48 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2010-07-28, 11:25
Posty:431
Lokalizacja: kielce
Księga Rodzaju 41,21-23

"A chociaż dostały się do ich brzucha, jednak nie było znać, że dostały się do ich brzucha, i wyglądały równie szpetnie jak przedtem. Wtedy obudziłem się" Czyli a chociaż dostały się do ich brzucha, umowna nazwa funkcjonalnie ukształtowanego rodzaju informacji, z wieloma funkcjonalnie ukształtowanymi rodzajami informacji dla produktów z jednego rodzaju informacji (Rdz 18,8), jednak nie było znać że dostały się, produkty z jednego rodzaju informacji do ich brzucha, i wyglądały równie szpetnie, bez pięknych harmonijnych kształtów, jak przedtem gdy dostały się do ich brzucha.Wtedy obudziłem się, mózg zakończył percepcję w czasoprzestrzeń "Potem widziałem we śnie, że z jednej łodygi wyrastało siedem kłosów pełnych i pięknych" Czyli potem widziałem we śnie, stan mózgu do percepcji w czasoprzestrzeń, że z jednej łodygi, umowna nazwa rodzaju informacji wyrastało siedem kłosów pełnych i pięknych z nasieniem - informacja o całości rodzaju informacji, jak sześć dni stwarzania przez Boga Wszechmogącego, pełnych i pięknych rodzajów informacji, i dzień siódmy pełnych i pięknych rodzajów informacji, dzień szabatu - sobota odpoczynek dla zdrowia naszego (Rdz 2,2-3) "A po nich wyrastało siedem kłosów suchych, cienkich i wysuszonych przez wiatr wschodni" Czyli a po nich wyrastało siedem, jak sześć dni stwarzania przez Boga Wszechmogącego pełnych i pięknych rodzajów informacji, kłosów suchych, cienkich bez nasienia, bez informacji o całości rodzaju informacji, jak dzień pierwszy tygodnia (niedziela) nie do odpoczynku dla zdrowia naszego, pierwszy dzień stwarzania przez Boga Wszechmogącego, bez pełnych i pięknych sześciu dni stwarzania i dnia siódmego pełnych i pięknych rodzajów informacji dzień szabatu - sobota odpoczynek dla zdrowia naszego, i wysuszonych przez wiatr,wirowa forma energii do wysuszania nadmiaru wody - rodzaj informacji, wschodni, skąd rozchodzi się po ziemi (Rdz 41,21-23)

_________________
I poznacie prawdę,a prawda was wyswobodzi,bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej zbieżnej ze świecką.
Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2019-10-09, 16:05 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2010-07-28, 11:25
Posty:431
Lokalizacja: kielce
Księga Rodzaju 41,24-26

"Kłosy cienkie pochłonęły siedem kłosów pięknych. Opowiedziałem to wróżbitom, lecz nikt nie mógł mi tego wyłożyć" Czyli kłosy cienkie bez nasienia, bez informacji o całości rodzaju informacji, jak dzień pierwszy tygodnia (niedziela) nie do odpoczynku dla zdrowia naszego, pierwszy dzień stwarzania przez Boga Wszechmogącego. Pochłonęły, zajęły miejsce, siedem kłosów pięknych i pełnych nasienia - informacja o całości rodzaju informacji, jak sześć dni stwarzania przez Boga Wszechmogącego, pięknych i pełnych wszelkich rodzajów informacji, i dzień siódmy, piękny i pełny wszelkich rodzajów informacji, dzień szabatu - sobota odpoczynek dla zdrowia naszego (Rdz 2,2-3) Opowiedziałem to wróżbitom i mędrcom egipskim, lecz nikt nie mógł udzielić faraonowi zgodnej odpowiedzi ze znaczeniem trójwymiarowych symbolicznych obrazów przyszłych wydarzeń "Wtedy rzekł Józef do faraona: Sny faraona oznaczają jedno i to samo. Bóg oznajmia w nich faraonowi, co zamierza uczynić" Czyli wtedy rzekł: słowo, dźwięk, wibracja - nośnik mowy słów Józefa do faraona: Sny, trójwymiarowe symboliczne obrazy przyszłych wydarzeń, oznaczają jedne i te same przyszłe wydarzenia dla faraona. Bóg Wszechmogący oznajmia przez sny, co zamierza uczynić w przyszłości "Siedem krów pięknych, to siedem lat, a siedem kłosów pięknych, to też siedem lat; jest to bowiem sen jeden" Czyli siedem, jak sześć dni stwarzania przez Boga Wszechmogącego, krów, rodzajów informacji pięknych, jak piękny wszelkich rodzajów informacji, dzień siódmy szabat - sobota odpoczynek dla zdrowia naszego, to cyklicznych siedem lat lunarnych według miesiąca synodycznego i syderycznego, a siedem, jak sześć dni stwarzania przez Boga Wszechmogącego, kłosów, rodzajów informacji pięknych z nasieniem - informacja o całości rodzajów informacji, jak całość stworzonych sześciu dni przez Boga Wszechmogącego, pięknych wszelkich rodzajów informacji, i dzień siódmy, pięknych wszelkich rodzajów informacji, dzień szabatu - sobota odpoczynek dla zdrowia naszego (Rdz 2,2-3) To też cyklicznych siedem lat według miesiąca syderycznego i synodycznego; jest to bowiem sen jeden, trójwymiarowych symbolicznych obrazów przyszłych wydarzeń, jedna całość sześciu dni stwarzania przez Boga Wszechmogącego, pięknych wszelkich rodzajów informacji, i dzień siódmy pięknych wszelkich rodzajów informacji, dzień szabatu - sobota odpoczynek dla zdrowia naszego (Rdz 41,24-26)

_________________
I poznacie prawdę,a prawda was wyswobodzi,bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej zbieżnej ze świecką.
Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2019-10-12, 15:24 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2010-07-28, 11:25
Posty:431
Lokalizacja: kielce
Księga Rodzaju 41,27-29

"Siedem krów chudych i szpetnych, które wyszły za tamtymi, to siedem lat, a siedem kłosów pustych i wysuszonych przez wiatr wschodni, to siedem lat głodu" Czyli siedem, jak sześć dni stwarzania przez Boga Wszechmogącego, krów - rodzaj informacji chudych, bez obfitości wszelkich rodzajów informacji i szpetnych, bez pięknego dnia siódmego z obfitością wszelkich rodzajów informacji, dzień szabatu - sobota odpoczynek dla zdrowia naszego, które wyszły za tamtymi, których było siedem pierwszych krów tłustych i pięknych, jak sześć dni stwarzania przez Boga Wszechmogącego w obfitości wszelkich rodzajów informacji i piękny dzień siódmy z obfitością wszelkich rodzajów informacji, dzień szabatu - sobota odpoczynek dla zdrowia naszego (Rdz 2,2-3) To siedem cyklicznych lat lunarnych według miesiąca synodycznego i syderycznego, a siedem jak sześć dni stwarzania przez Boga Wszechmogącego, kłosów - rodzaj informacji pustych bez nasienia, bez informacji o całości rodzaju informacji, jak pierwszy dzień tygodnia (niedziela) nie do odpoczynku dla zdrowia naszego, pierwszy dzień stwarzania przez Boga Wszechmogącego. Bez całości sześciu dni stwarzania przez Boga Wszechmogącego pięknych i pełnych rodzajów informacji i dzień siódmy piękny i pełny rodzajów informacji, dzień szabatu - sobota odpoczynek dla zdrowia naszego, i wysuszonych przez wiatr, wirowa forma energii do wysuszania nadmiaru wody - rodzaj informacji, wschodni, skąd rozchodzi się po ziemi, to siedem cyklicznych lat lunarnych według miesiąca synodycznego i syderycznego, głodu, brak produktów z rodzajów informacji "To miałem na myśli, gdy powiedziałem faraonowi, że Bóg oznajmił faraonowi, co zamierza uczynić" Czyli to miał myśli od Boga Wszechmogącego, najwyższe częstotliwości wibracji - nośniki informacji myśli Boga Wszechmogącego, gdy powiedziałem: słowo, dźwięk, wibracja - nośnik mowy słów, że Bóg Wszechmogący oznajmił faraonowi przez Józefa, syna Jakuba, co zamierza uczynić faraonowi w przyszłości "Nadejdzie teraz siedem lat wielkiej obfitości w całej ziemi egipskiej" Czyli nadejdzie teraz siedem lat lunarnych według miesiąca synodycznego i syderycznego, wielkiej obfitości produktów z rodzajów informacji w całej ziemi egipskiej, kraju plemienia Chawili, syna Kusza przeklętych potomków Chama (Rdz 41,27-29)

_________________
I poznacie prawdę,a prawda was wyswobodzi,bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej zbieżnej ze świecką.
Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2019-10-15, 16:34 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2010-07-28, 11:25
Posty:431
Lokalizacja: kielce
Księga Rodzaju 41,30-32

"a po nich nadejdzie siedem lat głodu i zapomną, że była wielka obfitość w ziemi egipskiej, i głód wyniszczy ziemię" Czyli po siedmiu cyklicznych latach lunarnych według miesiąca synodycznego i syderycznego, wielkiej obfitości produktów rodzajów informacji i produktów z jednego rodzaju informacji (Rdz 18,8) Nadejdzie siedem cyklicznych lat lunarnych według miesiąca synodycznego i syderycznego, głodu, brak produktów rodzajów informacji i produktów z jednego rodzaju informacji i zapomną, nie będą pamiętać, że była wielka obfitość produktów rodzajów informacji i produktów z jednego rodzaju informacji w ziemi egipskiej, umowna nazwa kraju zamieszkałego przez plemię Chawili, syna Kusza przeklętego potomka Chama (Rdz 10,6-7; 9,25) I głód, brak produktów rodzajów informacji i produktów z jednego rodzaju informacji (Rdz 18,8), wyniszczy, zaprzestaną odbywać się oddziaływania informacyjne rodzajów informacji ze wszechinformacją na ziemi - rodzaj informacji "tak że nikt nie będzie pamiętał o obfitości w kraju z powodu tego głodu, który nastąpi, gdyż będzie on bardzo ciężki" Czyli tak że nikt, żaden człowiek - rodzaj informacji nie będzie pamiętał, zapomni o obfitości produktów rodzajów informacji i produktów z jednego rodzaju informacji w kraju plemienia Chawili, syna Kusza, z powodu tego głodu, braku produktów rodzajów informacji i produktów z jednego rodzaju informacji, który nastąpi po siedmiu cyklicznych latach lunarnych według miesiąca synodycznego i syderycznego, wielkiej obfitości produktów rodzajów informacji i produktów z jednego rodzaju informacji, gdyż będzie głód bardzo ciężki, bo bez produktów rodzajów informacji, i bez produktów z jednego rodzaju informacji (Rdz 18,8) "A że sen powtórzył się faraonowi dwukrotnie, znaczy to, że rzecz ta jest u Boga postanowiona i Bóg niezwłocznie ją wykona" Czyli a że sen, stan mózgu do postrzegania zamieszczonych w czasoprzestrzeni symbolicznych znaków wydarzeń przyszłych powtórzył się faraonowi dwukrotnie, znakiem jest to, że wydarzenia przyszłe są u Boga Wszechmogącego postanowione, wola Boga Wszechmogącego wykonana będzie i Bóg Wszechmogący postanowienia na pewno wykona (Rdz 41,30-32)

_________________
I poznacie prawdę,a prawda was wyswobodzi,bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej zbieżnej ze świecką.
Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 486 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 49  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO