dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: sala na wesele w okolicy Krakowa
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-02-24, 16:08 
Dokładnie, jak ktoś decyduje sie na wesele w Łodzi to Venge zdecydowanie najlepsze jest :) Super klimacik, pyszne jedzenie, no wszystko czego sie od takiej sali wymaga :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: sala na wesele w okolicy Krakowa
PostNapisane: 2017-02-27, 20:07 
My organizowaliśmy sobie wesele w krakowskim hotelu best western efekt express. Było to świetne miejsce i naprawdę bardzo eleganckie. Sala jest duża. Można tam zorganizować nawet bardzo duże wesele na 200 gości. My jestesmy strasznie zadowoleni z tego wyboru.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: sala na wesele w okolicy Krakowa
PostNapisane: 2017-03-07, 23:59 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2017-01-29, 00:18
Posty:47
Zobacz sobie ofertę tego hotelu http://www.hotelfajkier.pl/wesela Moim zdaniem jest naprawdę godna uwagi. My bierzemy ślub za dwa lata i ten hotel nas urzekł. Chyba zorganizujemy tam nasze wesele, okolica jest naprawdę piękna.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: sala na wesele w okolicy Krakowa
PostNapisane: 2017-03-10, 09:22 
Nie znam takiego miejsca. My też będziemy organizować wesele w Krakowie, bo stąd pochodzimy i wybraliśmy przepiekny hotel Best Western Efekt Express, który pomieści bardzo dużo gości. My co prawda aż tak dużego wesela mieć nie będziemy, ale miejsce bardzo nam sie podoba.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: sala na wesele w okolicy Krakowa
PostNapisane: 2017-03-30, 21:30 
Bardzo fajna sala w Krakowie jest z pewnością w hotelu best western efekt express. Ja miałam tam wesele i po prostu było cudownie. To naprawdę fajna sala.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: sala na wesele w okolicy Krakowa
PostNapisane: 2017-04-04, 20:22 
Piękna sala weselna jest w hotelu best western efekt express. Byłam tam na weselu u swojej kuzynki i naprawdę zrobiła na mnie duże wrażenie. pomyślalam, że z chęcią sama zrobiłabym tam wesele.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: sala na wesele w okolicy Krakowa
PostNapisane: 2017-04-28, 15:55 
Zgadza się. Ja też organizowałam wesele w krakowie i wybrałam salę w hotelu best western efekt express. To bardzo ładna sala i bardzo elegancko przystrojona.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: sala na wesele w okolicy Krakowa
PostNapisane: 2017-04-28, 23:54 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-08-29, 09:05
Posty:29
Sala musi być duża z przemyślanym rozkładem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: sala na wesele w okolicy Krakowa
PostNapisane: 2017-05-07, 22:33 
Niekoniecznie, Zalezy na ile osób ktoś chce mieć wesele. Bo jeśli ma to być an przykład przyjęcie na 40 osób, to duża sala jest niepotrzebna :D U mnie właśnie było mniej więcej tylu gości a przyjęcie organizowaliśmy w Venge w Łodzi :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: sala na wesele w okolicy Krakowa
PostNapisane: 2017-05-08, 12:34 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-05-08, 12:15
Posty:39
To zależy, na ile osób. Na kameralne przyjęcie bardzo fajna jest np. restauracja Gąska na Podgórzu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO