motoryzacja Forum o Szynszylach dietetyk wrocław

Strefa czasowa: UTC + 2

Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Poszukujemy moderatorów
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-06-26, 17:02 
A ja to się nadam? Z zasług powiem, że mam konto i to pokaźne. Kurcze trochę dwuznacznie zabrzmiało. Może doprecyzuję konto mam nie jedno, ale na forum tylko jedno choć się nie loguję. W sprawach porządku to mogę coś doradzić?... Zanim się doczekam na odpowiedź to doradzę. Usuwanie czyichś postów działa w dwój na sub. Powiedzmy robicie jakiś porządek, ale i pierdzielnik. Dla przykładu wykorzystam Ewelinę myślę, że nie będzie miła żalu, że tylko wirtualnie. W temacie "Wszystko i nic" pousuwaliście wpisy wyżej mi znanej Eli bo ponoć były nie halo. Jak poczytałem sobie już po cenzurze to Eli jawi się niczym Anioł na srebrnym rumaku, a reszta jak jakieś oszołomy, co czepiają się bogu ducha winnej dziewczyny. Taka cenzura szkodzi wszystkim, a już najbardziej tym, co nie byli ocenzurowani. Moja sugestia wywalać posty, które naruszają czyjeś dobra osobiste, a nie sprzeczki forumowe, czy jakieś przekleństwa. Mój dziadek kiedyś mi powiedział chłopie raj to stworzył Bóg i lepszego na ziemi nie zaprowadzisz wystarczy jeżeli na niego zasłużysz. Dziadkowi się zmarło ja jednak wierzę, że czeka na mnie w Raju i kibicuje co bym drogi nie zgubił. Pozdrawiam miłym szumem lasu.

Zgłoś post

PostNapisane: 2014-06-27, 08:12 
Awanturnik

Trolowanie forum z niezarejestrowanego konta z całą pewnością nie przekona nas, że warto przyjąć Cię do zespołu. Nie tędy droga. Kasujemy to, co powinno być skasowane - nie mniej i nie więcej.

Ponad to na chwilę obecną nie prowadzimy naboru. Jeżeli coś się w tej materii zmieni, pojawi się tu stosowna aktualizacja ogłoszenia. Temat zamykam do czasu ponownego naboru na moderatorów.

Zgłoś post

PostNapisane: 2020-02-06, 13:24 
Pożeracz niewiniątek

samba_mamba napisał(a):
Trolowanie forum z niezarejestrowanego konta z całą pewnością nie przekona nas, że warto przyjąć Cię do zespołu. Nie tędy droga. Kasujemy to, co powinno być skasowane - nie mniej i nie więcej.

Ponad to na chwilę obecną nie prowadzimy naboru. Jeżeli coś się w tej materii zmieni, pojawi się tu stosowna aktualizacja ogłoszenia. Temat zamykam do czasu ponownego naboru na moderatorów.

dokładnie!!!!

Zgłoś post

DrukujPowiadom znajomego 

Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2