dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Abonament czy Pre-Paid
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-07-16, 01:00 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Jaki system uważacie za lepszy? Korzystanie z abonamentów wydaje się być wygodniejsze a także dzięki niemu zostajemy włączenie w programy lojalnościowe i mamy możliwość wybrania aparatu telefonicznego w niskiej cenie. Z drugiej strony Pre-Paid - jest niezobowiązujące. Jeśli nie ma potrzeby doładowania konta nie musimy wydawać pieniędzy. Nie trzyma nas przy jednym numerze i jesteśmy bardziej anonimowi. Co jest według was bardziej opłacalne? Która firma według was ma najlepsząofertę co do abonamentu, a która systemu pre-paid.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-16, 01:31 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-07-15, 01:11
Posty:7
Niedawno przekonałem się do abonamentu. Możliwość zadzwonienia ZAWSZE kiedy jest potrzeba jest dla mnie strasznie ważna a do tego jeżeli się człowiek pilnuje to i wydatki są zawsze takie jak się przewiduje, prawie zawsze ;-)

_________________
"Ściągać spodnie, ściągać majty
Ściągać buty, ściągać rajty
By życie miało jakiś sens"


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-16, 09:01 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
Ja się o dziwo do abonamentu póki co przekonuję.

szostoll napisał(a):
Która firma według was ma najlepsząofertę co do abonamentu, a która systemu pre-paid.


Na moje potrzeby - wystarcza mi One Play 65 + pakiet 200 SMS za "piątaka". Jak na razie jtem zadowolony, pół roku póki co minęło. Jeszcze muszę tylko jakiś pakiecik internetowy dorzucić i będzie całkiem miodzio.

szostoll napisał(a):
także dzięki niemu zostajemy włączenie w programy lojalnościowe i mamy możliwość wybrania aparatu telefonicznego w niskiej cenie


Z tym aparatem, jeśli nie przekraczasz abonamentu - to szału nie ma generalnie, niezależnie od sieci.

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-16, 09:53 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Zależy dla kogo - dla człowieka w moim wieku i z moją 'intensywnością' wysyłania smsów lepszy jest pre-paid. Obawiam się, że mając telefon na abonament miałabym trudności z opanowaniem wydatków ;) a tak - skończą się środki na koncie, to po prostu nie mogę dzwonić, więc jestem w stanie narzucić sobie jakiś limit.

Cytuj:
Która firma według was ma najlepsząofertę co do abonamentu, a która systemu pre-paid.

Abonament - nie wiem, nigdy nie miałam telefonu na abonament.
Pre-paid - chyba jednak era. Pakiet 600 sms za 6 zł, więc smsy po groszu, taniej być nie może (chociaż dla mnie to i tak za drogo :P)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-16, 13:13 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
zysiu, z telefonem jednak jest trochę taniej. Fakt, niewiele ale zawsze no i jak komuś nie potrzeba wodotrysków to zamiast kupować nowy telefon za 150zł dostaje za 1zł ;)

Ja mam abonament i jest ok, ale jeśli miałbym kartę to żadnej różnicy by mi to nie zrobiło. Nie wykonuje wielu połączeń i doładowanie za 20zł by mi na miesiąc raczej spokojnie wystarczyło. Co do najlepszje oferty pre-paid to ma ją Play, a abonament nie wiem. Sam mam erę jak wszyscy w rodzinie, ale Play chyba też ma dobrą ofertę. Plus i Orange wychodzą drożej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-17, 11:05 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
ema napisał(a):
Pre-paid - chyba jednak era. Pakiet 600 sms za 6 zł, więc smsy po groszu, taniej być nie może (chociaż dla mnie to i tak za drogo :P)


w POPku identycznie siostra ma ;-)

szostoll napisał(a):
Co do najlepszje oferty pre-paid to ma ją Play


obadamy w okolicach września, załapałem się na darmowy starter Plej Fresz, czekam :-P

ema napisał(a):
więc jestem w stanie narzucić sobie jakiś limit.


hmm, tu przy abonamencie się problem pojawia, jak na razie ani razu się nie zmieściłem ;-) Ale to dlatego, że połączenia z netem są poza abonamentem liczone, a czasem korzystam z tego.

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-21, 22:53 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-06-07, 00:27
Posty:166
Lokalizacja: z przodu
W moim przypadku tylko pre-paid, po pijaku potrafię całą kartę przegadać, więc obawiam się abonamentu. :p

_________________
Obrazek
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-12, 07:56 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-06-03, 17:12
Posty:280
Ja również skłaniam się ku ofercie pre-paid (w sieci Plus). Środki nie muszą się szybko kończyć wystarczy, że doładuje się konto np za 100 zł i można spokojnie na tym jechać ze 2-3 miechy.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-17, 23:40 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-08-05, 17:00
Posty:12
Lokalizacja: Poznań
Dla mnie istnieje tylko abonament. Ja muszę mieć zawsze możliwość dzwonienia, o każdej porze dnia i nocy. Mam tyle spraw na głowie, że myślenie o tym, żeby kupić kartę, jest nie dla mnie. Co do abonamentu, to ja od 5 lat jestem w erze i jestem zadowolona. Zresztą, cała rodzina jest w erze, więc się nie będę wyłamywać, w sieci taniej. Czasem rachunki przychodzą bandyckie, ale to tylko wtedy, kiedy nie mogę w sobie opanować plotkary.

_________________
Bo we mnie jest pasja


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-02, 01:11 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-06-24, 22:38
Posty:25
A ja właściwie z telefonu nie korzystam, zwyczajnie nie lubię. Mam telefon na kartę, masę darmowych smsów i to mi wystarczy do szczęścia :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO