dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

głośniki do telefonu?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-09-18, 20:28 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-06-17, 22:16
Posty:80
Teraz z każdego telefonu można słuchać muzyki, także w plenerze. Przekonałam się o tym wielokrotnie podczas tegorocznych wakacji. Jakie wielkie było moje rozczarowanie dźwiękiem jaki płynął z głośników wbudowanych w mojego soby ericssona. Tzn. o jego jakości wiedziałam wcześniej, ale kilkakrotnie jego marność zepsuła nastrój. Dlatego pomyślałam, że może warto zainwestować w zewnętrzne głośniki.
Znalazłam coś takiego [url=http://www.lucasgsm.pl/akcesoria-gsm/glośniki/sony-ericsson-mbs-400/flypage.tpl.html]MBS 400[/url]. Myślicie, że warto?
A może sami używacie takich zewnętrznych głośniczków?
Jak dają efekt?

Pozdrawiam


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-18, 22:56 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
Do telefonu to faktycznie warto rozważyć coś z SE

aczkolwiek jak chcesz w domu słuchać - to możesz jakieś sensowniejsze komputerowe nawet zapiąć, zważ że w SE serii W masz możliwość wpięcia słuchawek/głośników przez mini jacka

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-25, 15:45 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-10-20, 09:48
Posty:11
też mam ten sam problem z moim telefonem. Jakość dźwięku daje sporo do życzenia, pomimo, że telefon jest całkiem niezly- no ale wiadomo lepiej kupić jakiś zewnętrzny sprzęt... Jeśli chodzi o ceny to poszukaj czego na electro.pl tam mają spore promocję i na pewno za niską cene znajdziesz coś dla siebie i już nie będziesz się denerwować, że jakość dźwięku psuje Ci nastrój ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-12, 20:38 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-06-17, 22:16
Posty:80
nieno, te głośniki z lucasgsm.pl są świetne.
Jasne, że zamaist nich mogłam podłączać normalne komputerowe przez mini jacka, ale jak podłączyć kolosy creativa w plenerze? normalnie się nie da ;)
a te, które teraz mam są mega optymalne :)
Polecam każdemu pasjonatowi muzyki, który ma sony ericssona, najlepszego muzycznego fona na rynku :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-12, 22:43 
Z tego co zauważyłem, to chyba najnowsze modele nokii mają najlepsze stereo w telefonach bez dodatkowych głośników.

Ps. Po co podłączać kolosy creative'a w plenerze? ;p


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-17, 11:48 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-06-17, 22:16
Posty:80
No właśnie.... dobre wbudowane głośniki, ale w nokiii, a ja nie jestem fanką tych telefonów i raczej nie będę, więc ich innowacje mnie jakoś nie cieszą i nie ratują ;)

a po co creativy w plenerze? nie wiem, ale dźwięk na pewno byłby niesamowity ;D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-17, 13:20 
Hehe, kiedyś przy ognisku dla uprzyjemnienia atmosfery, brat podłączył do swojego SE głośniki Manty z zestawu 2:1 (bez subwoofera) i gadało jak ta lala ;p

Swoją drogą, Nokia ma dobre telefony (np. niezniszczalny 3310:D), ale wizualnie i funkcjonalnie to chyba SE rządzi ^^ Ja posiadam Samsunga;p


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-17, 16:52 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-06-17, 22:16
Posty:80
Sony Ericssony dizajnersko są najlepsze!
Nokie się chowają :P

No np. ten SE jest niesamowity!! :mrgreen: Obrazek Za pierwszą powazną wypłatę od razu coś takiego bym sobie kupiła. Co z tego, że z tego co sie orientowłam kosztuje prawie 2k w lucasgsm.pl Moim zdaniem i tak warto :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-17, 19:41 
Ee, to życzę udanego zakupu:D Swoją drogą, jakbyś jeszcze kiedyś miała na zbyciu dwa tysiaki to napisz do mnie, potrzebuję rusztowania na zęby xd

Ps. Jaki to model SE?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-21, 15:24 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-06-12, 20:05
Posty:207
co z tego, że dobrze wygląda jak rozwala się jakby był z plastiku...już wolę Nokie, która nawet z wieloma spotkaniami z podłogą przetrwała cała i zdrowa, w sumie Samsungi też brzydkie nie są, a z tego co się orientuję to też dużo zniosą [np. Omnia], jak dla mnie to bez sensu jest wydawanie 2tyś tylko dlatego, że telefon jest ładny


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO