dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

lg arena
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-06-16, 22:07 
dupa tam raz jest dobrze a raz zle jak nie kupisz to niewiesz. pozatym kazdy moze wpisac tu komentaz jaki tylko chce na kozysc lub nie korzysc jak ci sie podoba i masz kase to kup i sprawdzx jesli sie zepsuje to oddaj go i tyle. :evil: :diabel: :diabel:


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-06-17, 18:48 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
I po to jest ten temat, żeby nie wtopić kasy.

Czarna - jak masz, to szastaj na lewo i prawo, kto bogatemu/bogatej zabroni.

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-04, 22:50 
jesli ktos jest zainteresowany kupnem lg arena to mam dwutygodniowego na sprzedaz.sprzeadje z przyczyn nie zaleznych ode mnie.cena 1000zl tel 791-778-560


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-16, 22:45 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2008-11-11, 21:20
Posty:190
Teraz dobre telefony są w cenie tanich używanych samochodów... :lol: Apropo telefonów LG to ostatnio można było zobaczyć LG Etna na wystawie produktów koreańskich w Pałacu Kultury. Ma ktoś taki sprzęt?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-29, 01:14 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-06-12, 14:23
Posty:12
używam teraz LG KU990 i jak mi się znudzi to mam zamiar kupić właśnie Arenę. Tylko jak czytam te opisy to się przestraszam. Miałam go w ręku i bardzo mi się spodobał. Nie widzę, żebyście podawali jakieś konkretne powody, dla których warto z tego pomysłu rezygnowac. Najprawdopodobnie po wakacjach i tak go kupię. Tylko nie w salonie, bo tam kosztuje 1800 zł. Najtaniej znalazłam na electro, ale na razie się wstrzymuję. To nie będzie żadne wtopienie kasy, bo taki telefon zawsze można sprzedać.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-31, 17:10 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-03, 19:16
Posty:88
Lokalizacja: wafka
Ostatnio oglądałam tę Arenę, sympatyczne wrażenie na mnie zrobiła... Nie do końca rozumiem kwestię "że jak LG to złe"... Połowa mojego sprzętu AGD w domu to LG i jakoś nic im nie mogę zarzucić... Teraz większość firm rozszerza swoje oferty i jakoś ich się nie czepiacie... A firma z szerokim wachlarzem usług nie jest synonimem stwierdzenia, że "jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego".

_________________
"Więcej tu pokrewień„stwa dusz, niż sami byś›my tego chcieli..."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-31, 22:31 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
ta, też jakoś na LG się nie sparzyłem,a paru różnych sprzętów tej firmy używałem

Wiadomo - czasem wtopa się zdarzy, ale jak ktoś ma pecha to ma i psa sukę :-P

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-16, 05:21 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2008-11-11, 21:20
Posty:190
zysio napisał(a):
ta, też jakoś na LG się nie sparzyłem,a paru różnych sprzętów tej firmy używałem

Wiadomo - czasem wtopa się zdarzy, ale jak ktoś ma pecha to ma i psa sukę :-P


haha!, niezłe powiedzenie... :lol:
Ostatnio sprawdzałam ranking popularności producentów telefonów i LG znalazło się zaraz po Nokii. Ludzie chętnie kupują LG. Wygląd przyciąga, a jakość kusi. ;-)
A tu najpopularniejsze telefony z ekranem dotykowym: http://prportal.pl/2009/08/czego-chca-dotykac-posiadacze-telefonow-komorkowych-najpopularniejsze-w-polsce-telefony-z-ekranem-dotykowym-ranking-fortel-info-i-ceneo-pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-24, 09:50 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
LG mimo kryzysu odnotowuje coraz lepsze wyniki sprzedaży http://www.telepolis.pl/news.php?id=16272 i jest coraz popularniejszym producentem


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-24, 21:13 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Nigdy nie miałem żadnego sprzętu z LG. Mam chyba jakieś uprzedzenia do koreańskiej, a także i japońskiej technologii. Zawsze wolałem Siemensa, ewentualnie Nokię. Teraz mam iPhona, z którego jestem średnio zadowolony.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO