dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

LG Arena
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-03-25, 13:50 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-17, 11:26
Posty:33
Witam,

No właśnie ... ciekawi mnie bardzo telefon LG Arena...

Obrazek

"Na pewno będzie posiadał 3-calowy dotykowy wyświetlacz o rozdzielczości 800×480 pikseli, 5 Mpix aparat z nagrywaniem filmów w jakości DVD, mobilną telewizję, WiFi, radio, GPS, możliwość odtwarzania DivX, przednią kamerę do wideo rozmów, baterię 1000 mAh oraz innowacyjny interfejs “S-Class 3D”, który jest widoczny zdjęciu. Telefon będzie pracował w sieciach GSM, UMTS i HSDPA."

Brzmi dosyć zachęcająco...

Ja go jeszcze nie widziałem... a czy ktoś z was widział go na żywo, ew. już się nim bawił ?

_________________
pozdro


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-27, 16:05 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
Czytałam jedynie o nim recenzje, ale nie miałam okazji korzystać z niego, z tego co piszesz to telefon zapowiada sie naprawdę dobrze, mnóstwo funkcji na pewno przyciagnie wielu klientów chętnych zakupić ten model, telefon z pewnością przyjmie się na polskim rynku.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

lg arena
PostNapisane: 2009-04-10, 11:37 
Miałam przez kilka minut telefon w ręku - w salonie Orange w UK. Przez te kilka minut sprawował się świetnie i zamierzam go kupić, ale jak na razie ceny poza abonamentem odstraszają. Zdążyłam jedynie sprawdzić działanie interfejsu 3-D i menu muszę przyznać że działa płynnie. Zastanawiam się jedynie nad działaniem multitouch, gdyż w niektórych recenzjach czytałam, że będzie działał jedynie w przeglądarce internetowej, a w salonie nie udało mi się uzyskać odpowiedzi na to pytanie. Być może wkrótce jak już dostanę telefon na stałe w swoje rączki napisze coś więcej:)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-04-12, 09:34 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-06-03, 17:12
Posty:280
Takie zabaweczki są na prawdę fajne, tylko czy wytrzymają np trudy dnia codziennego. Praca itp... bo przecież nie każdy pracuje w sterylnych warunkach.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-04-22, 00:51 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-04-22, 00:26
Posty:15
dla kogos kto pracuje w ekstremalnych warunkach dobry bylby EVOLVE, mozna go kupic w vobisie za prawie tysiac zl..ale za to jest gwarancja ze sie nam nie uszkodzi
a cacko z tematu bardzo eleganckie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-27, 10:23 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
Myślę że Arena to tak dopracowany telefon że na pewno sprawdzi się na codzień jest wyposażony w biznesowe funkcje więc na pewno będzie przydatny dla użytkownika, warto się nim pobawić wirtualnie i ocenić produkt http://arena.lgmobile.com/emulator/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-30, 15:38 
nie chcialbym takiego telefonu - raz ze brzydki, dwa ze to lg - koncern ktory robi doslownie wszystko napewno nie jest w stanie zrobic dobrego telefonu. po trzecie nie dorowna nokii ze sredniej czy gornej polki.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-31, 09:59 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
A co wszyscy pod niebiosa Nokię wynoszą? Jeśli górna półka Nokii jest cała taka, jak N95 - to ja dziękuję. Chyba że u następcy coś poprawili.

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-31, 17:00 
Niekoniecznie musi to byc n95 , mi wystarczy e66 czy n85. a skad wiesz jaka n95 ? masz ja czy tylko z opowiesci innych ?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-06-01, 16:53 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
Miałem trochę to coś w łapach i fatalnie się to spisywało.

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO