dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Simx (dzwonienie zagranicą) - zna ktoś?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-03-07, 16:43 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-09-08, 11:41
Posty:43
Lokalizacja: Swarzędz
Wiesz, jak czegoś nie znasz, to jeszcze to nie znaczy, że ta rzecz jest "ustrojstwem" ;) Poza tym wątek jest o karcie Simx, taki też ma tytuł, więc jakbyś chciał, to byś przeczytał i wiedział, co to jest :P Ale ogólnie Ty chyba jesteś maniakiem Heyah, bo co post, przedstawiasz jej pełną ofertę ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Simx (dzwonienie zagranicą) - zna ktoś?
PostNapisane: 2012-03-10, 11:34 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-03-17, 19:18
Posty:28
jestem po prostu szczęśliwym użytkownikiem, który metodą prób i błędów i przez 3 operatorów trafił do Heyah i nawraca niewiernych :) I jeśli myslisz, ze to pełna oferta to sie grubo mylisz, gdyby w SimX były jeszcze dodatkowe pakiety na obniżenie kosztów to może bym się skusił na przejście, ale póki co nie widzę sensu :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Simx (dzwonienie zagranicą) - zna ktoś?
PostNapisane: 2012-03-12, 12:08 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-11-18, 13:34
Posty:54
ligavad napisał(a):
Edzia, a czym jedziecie? Samochodami? Moim zdaniem w takiej długiej trasie tym bardziej warto mieć coś takiego jak Simx, bo a nuż coś się zdarzy i trzeba zadzwonić?


Tak, tak, samochodami, dlatego rozważam taką właśnie opcję, a nie np. kupowanie karty w każdym kolejnym kraju :)

Yourbestchoice, z całym szacunkiem, ale mógłbyś się nie wcinać nie na temat w wątek, w którym pytam o konkretną rzecz? :/ Bo potem myślę, że jest jakaś ciekawa odp., a tu Twoje wywody na temat czegoś, o co nie pytałam... Ogólnie wyskakujesz z Heyah prawie w każdym wątku, większość Twoich postów tego dotyczy, jak tak kochasz tę sieć, to załóż sobie oddzielny wątek, a nie spamuj :P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Simx (dzwonienie zagranicą) - zna ktoś?
PostNapisane: 2012-03-27, 23:13 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-03-17, 19:18
Posty:28
nawracam niewiernych tak jak napisałem :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO