dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: [PLAY]
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-05-27, 14:17 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Słyszałem kiedyś, że klienci Play to egoiści. Bo wszyscy pozostali mają do nich drożej :)

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: [PLAY]
PostNapisane: 2010-05-27, 21:18 
Aż poczytałam o tej ofercie i mnie bardzo zainteresowała. Nie dość że tanio, to jeszcze można sobie wybrac na jak długo... ekstra. Chyba się skuszę ;D
A co do bycia egoistą - niech sobie wszyscy inni też zmienią na play, bo w sieci można za free (z tego co widziałam to w tej ofercie Long Play tak sobie można wybrać)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: [PLAY]
PostNapisane: 2010-05-27, 23:02 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
trajkotka, ale jeżeli ja mam korzystną ofertę w Erze i to o wiele korzystniejszą, niż mógłbym dostać w Play - byłem i otwarcie zapytałem, czy mogą mi coś lepszego zaproponować - to po co?

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: [PLAY]
PostNapisane: 2010-05-28, 09:09 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-06, 15:23
Posty:277
W sumie każdy wybiera tam gdzie chce, jeden woli pisać smsy i szuka jakiejś korzystnej oferty z tanimi smsami, a drugi lubi dużo rozmawiać i wybiera Stan darmowy, wszystko zależy od naszych upodobań.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: [PLAY]
PostNapisane: 2010-05-29, 02:10 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-05-24, 14:55
Posty:18
Muszę powiedzieć, że ta oferta w PLAY za złotówkę jest naprawdę kusząca, a że jestem teraz na etapie zmiany operatora to myślę, że się na nią zdecyduje bo nie widziałem żadnej lepszej propozycji. Do tego można bez zbędnych kombinacji wrócić do poprzedniego operatora.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: [PLAY]
PostNapisane: 2010-05-30, 23:33 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2010-05-27, 00:42
Posty:6
ja po dłuższych namysłach i dogłębnych researchach stwierdzam, że LongPlay jest zdecydowanie najciekawszy obecnie na rynku i jutro idę do salonu:) ale mam nadzieję, że nie będę musiała korzystać z możliwości powrotu do mojego starego operatora:P -ale jakby co dobrze wiedzieć że jest taka opcja:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: [PLAY]
PostNapisane: 2010-06-01, 12:27 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-06, 15:23
Posty:277
To jest właśnie ogromny plus tej oferty, że zawsze możesz się go pobyć, w każdej chwili i nie ponosisz żadnych związanych z tym konsekwencji, tak jak winnych sieciach jak podpsizesz umowe to amen w pacierzu, albo płać, ech...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: [PLAY]
PostNapisane: 2010-06-01, 18:50 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
Nikt nikogo do niczego nie namawia, macie wolny wybór przedstawiam wam tylko pozytywne strony oferty jaką proponuje LongPlay, jeśli upieracie się na siłę że wasz operator jest najlepszy to trwajcie w przekonaniu że tylko i wyłącznie przyzwyczajenie i lenistwo trzyma was u starego nie zawsze z atrakcyjna ofertą operatora, na rynku telefonii komórkowej jest coraz większa konkurencja dlatego też trzeba naprawdę przerzucać się ofertami żeby przyciągnąć klienta, a Play właśnie proponuje ofertę na jaką inni operatorzy się jeszcze nie odważyli


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: [PLAY]
PostNapisane: 2010-06-01, 21:54 
aaneczkaa wyluzuj ;) Oferta jest niezwykła i naprawdę warto z niej skorzystać. A na pewno nie ma tu kruczków? Że np można wrócić tylko, gdy... cośtam? Chociaż w sumie Play takich numerów nigdy nie robił


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: [PLAY]
PostNapisane: 2010-06-02, 00:09 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Tak o to wszyscy dostali zbiorowej ekstazy nad najnowszą ofertą play.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO