dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: [PLAY]
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-06-02, 09:46 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-06, 15:23
Posty:277
:) Tak oto przyciąga coś co jest za darmo, a my lubimy promocje, ale w sumie dlaczego by nie skorzystać z okazji. Jak dają to bierz, jak biją to uciekaj, takie jest moje ulubione powiedzenie :) Tak więc niech ludzie biorą, skoro ktoś wyciągnął do nich rękę. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: [PLAY]
PostNapisane: 2010-06-02, 15:34 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-22, 15:38
Posty:429
Ja mysle ze tu nie o jako taką ekstaze chodzi ale po prostu o to ze w Play sa konkurencyjne ceny połaczeń i lepsze -tak mi sie wydaje oferty.To tak jak z ta najnowsza LongPlay...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: [PLAY]
PostNapisane: 2010-06-02, 16:38 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2010-06-02, 16:32
Posty:6
Kurcze tak to czytam i wydaje mi się strasznie ciekawa ta oferte... Rzeczywiście przyciąga;p Zastanawiam się, bo własnie mi sie umowa skończyła a ta ofert wygląda na warta zainteresowania...Ma moze juz ją ktoś z Was? imógłby cos o niej powiedziec?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: [PLAY]
PostNapisane: 2010-06-02, 19:02 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Dolcia, pomijam już fakt, że wszyscy piszecie o cudowności tejże oferty. Bardziej mnie bawi, że sami się nakręcacie, odpowiadając na swoje posty, w jak jakiejś kiepskiej komedii. Takie mam wrażenie.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: [PLAY]
PostNapisane: 2010-06-02, 21:31 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-12-07, 12:21
Posty:69
Na jakich zasadach odbywa się ta promocja Playa? Idę do salonu, dają mi kartę i co dalej? Jaki mam czas na zastanowienie czy chcę przy nich zostać czy wrócić do starego operatora?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: [PLAY]
PostNapisane: 2010-06-02, 22:10 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2010-06-02, 16:32
Posty:6
Mysle że to trzeba byłoby się dowiedzieć w salonie, ale czytałam na stronie, że to trwa przez pół roku...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: [PLAY]
PostNapisane: 2010-06-02, 22:17 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2010-05-27, 00:42
Posty:6
blibli napisał(a):
Kurcze tak to czytam i wydaje mi się strasznie ciekawa ta oferte... Rzeczywiście przyciąga;p Zastanawiam się, bo własnie mi sie umowa skończyła a ta ofert wygląda na warta zainteresowania...Ma moze juz ją ktoś z Was? imógłby cos o niej powiedziec?


ja już mam LongPlaya i poki co jest super. wybrałam w końcu darmowe rozmowy w Play i dzwonię teraz ile chcę i jak długo chcę. A najlepsze jest to, że to wszytko mam za 1 zł:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: [PLAY]
PostNapisane: 2010-06-02, 23:51 
Najlepiej wszystkiego dowiedzieć się w salonie Play. Moim zdaniem oferta jest atrakcyjna. Abonament 1 zł do tego wybrałem 60 min do wszystkich sieci przez 6 miesięcy. Jestem przekonany, że oferta LongPlay spełni moje oczekiwania i na dłużej pozostanę klientem Play.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: [PLAY]
PostNapisane: 2010-06-03, 00:18 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2010-06-03, 00:12
Posty:8
Ale masz wrażenia CzcigodnyBucu :P Ale przyznam że może to tak wyglądać. Niektórzy są bardzo podatni na zbiorowe histerie :D Dobrze wiedzieć, że oferta się sprawuję, podjęłam decyzję i idę w poniedziałek do salonu :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: [PLAY]
PostNapisane: 2010-06-03, 12:35 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-12-07, 12:21
Posty:69
Do salonu to chyba tylko po szczegułowe informacje, bo korzystniejsze jest kupowanie przez Internet, przynajmniej w Play.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO