dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Polecam odradzam
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-03-17, 12:01 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-16, 17:18
Posty:359
Aby nie tracić czasu na to co nie warte i nie przegapić tego co warte zobaczenia. Piszcie o filmach, które zrobiły na was pozytywne wrażenie oraz tych, na które szkoda czasu. Proszę także o wasze oceny filmów.
Moja propozycja na tak to biograficzny film - "Gainsburg". Opowiada historię Serge Gainsbourga francuskiego piosenkarza. Spodziewałam się nudnej historii biograficznej a dostałam dobre kino. Polecam. 7/10. Ci co korzystają z nvod, mogą wypożyczyć ten film.
"Medium" - napaliłam się początkiem filmu, świetne ujęcia fali tsunami. Niestety potem film ciągnie jak flaki z olejem. 3/10.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Polecam odradzam
PostNapisane: 2011-03-24, 22:40 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-12-17, 23:46
Posty:64
Ostatnio w kinie widziałam 127 godzin. Bardzo ładne zdjęcia i pokazane jest ile siły ma człowiek i jak zrobi wszystko żeby przeżyć.I jak robimy tutaj skalę to ten film ma u mnie 10/10 . Też posiadam jak koleżanka wyżej telewizję N i korzystam z kolekcji PictureBox i tam jest dostępny film Oszukana z Angeliną Jolie i Johnem Malkovichem- polecam 8/10. Odradzić raczej nic nie mogę bo staram się najpierw przeczytać o filmie a później oglądać.:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Polecam odradzam
PostNapisane: 2011-03-25, 02:45 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-01-12, 01:15
Posty:57
brendalee napisał(a):
Odradzić raczej nic nie mogę bo staram się najpierw przeczytać o filmie a później oglądać.:)

A ja wręcz przeciwnie, wolę nic nie czytać żeby się niepotrzebnie nie zniechęcić do filmu, a poza tym w takich recenzjach często pojawiają się spojlery a to psuje przyjemność oglądania, jeśli już wiem, czego oczekiwać.
Polecić mogę film Lektor- był ostatnio na jedynce do obejrzenia- świetnie zagrała Kate Winslet a David Kross też nieźle sobie poradził z trudną rolą. 9/10, byłoby 10/10 gdyby nie Ralph Fiennes którego nie lubię i który mi tam zupełnie nie pasował.
I kolejny film który polecam- Mamma Mia dostępny w kolekcji PictureBox. Jeżeli ktoś lubi musicale i/albo Meryl Streep to jest to pozycja obowiązkowa. minusów nie stwierdzono. 10/10

Odradzam- Resident evil część pierwsza (kolejnymi nie zawracałam już sobie głowy). Nie dla mnie takie filmy, wybitnie mi nie podszedł. Naciągane 5/10.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Polecam odradzam
PostNapisane: 2011-03-25, 14:11 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-09-17, 08:52
Posty:28
Mi ostatnio w ręce wpadł film Wszystko co kocham - siedziałam przy nim jak zaczarowana, zwłaszcza, że lubię takie klimaty punkrocka 10/10. A z innej beczki to mogę polecić lekką komedię Licencja na uwodzenie, wypożyczyłam sobie w n-ce, i ku mojemu zdziwieniu wciągnął mnie bardzo, chociaż na głównego aktora z pewnością nie wybrałabym Romaina Durisa 8/10. Nie wypowiem się na temat klapy filmowej, bo ostatnio wszystko mi sie podoba:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Polecam odradzam
PostNapisane: 2011-04-17, 04:04 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1642
"Śniadanie do łóżka" - odradzam. Po paru minutach spałam jak niemowlę...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Polecam odradzam
PostNapisane: 2011-04-17, 17:25 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-01-12, 01:15
Posty:57
Książę Persji- piaski czasu. Jak ktoś ma ochotę obejrzeć bajkę dla dorosłych to jak najbardziej polecam- miło mi się oglądało ten film. Dodatkowym atutem jest przystojny Jake Gyllenhaal :P. Jak będą powtarzać na HBO w okolicach świąt to z chęcią obejrzę jeszcze raz. 7/10.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Polecam odradzam
PostNapisane: 2011-04-19, 11:24 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-04-02, 20:11
Posty:17
ja ostatnio byłem na Jestem Bogiem z Bradleyem Cooperem i Robertem De Niro ,polecam bardzo dobry 9/10


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Polecam odradzam
PostNapisane: 2011-04-20, 14:07 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-12-17, 23:46
Posty:64
W niedługim czasie na nFilmHD poleci wyspa Tajemnic z Leonardem DiCaprio 10/10 u mnie .


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Polecam odradzam
PostNapisane: 2011-07-03, 14:31 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-01-12, 01:15
Posty:57
Muszę przyznać że ten film średnio mi podszedł. Nie był zły, ale wybitny też nie jest, no i taki pomysł już był wielokrotnie wcześniej wykorzystywany w filmach.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Polecam odradzam
PostNapisane: 2011-07-04, 00:44 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-07-04, 00:21
Posty:4
Polecam film Chodźmy do paki / Spotkamy się w więzieniu. Pod dwiema nazwami można ten film zobaczyć. Film godny uwagi. Troszkę komedi + z życia wzięte.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO