dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Wypadają mi włosy pomocy!
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2018-06-19, 14:38 
Kochani strasznie mi wypadają włosy, szukam sposobu na wypadanie włosów, zmieniłam już niby dietę, ale zastanawiam się nad kupnem kosmetyków z tej firmy: dermastic.eu, podobno super są te plastry. Czy ktoś z was kiedyś używał tych plastrów?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wypadają mi włosy pomocy!
PostNapisane: 2018-06-20, 19:19 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-26, 14:06
Posty:291
Udaj się do Dermstologa,a w aptece kup sobie BIOTIN PLUS Loxon z wysoką zawartością biotyny.1 kapsułka dziennie pomoże zachować zdrowe włosy i zdrową skórę,lub MERZ Spezial,jest to suplement diety w opakowaniu jest 60 drażetek, MERZIAL daje zdrową skórę,włosy i paznokcie. Podobnie jak i BIOTIN.Też miałam problemy a po tych drażetkach pomogło,są też szampony do włosów zniszczonych do kupienia w Aptekach. Dobra też mikstura z aptecznej nafty i żółtka,to ostatnie mówią,że jest skuteczne


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wypadają mi włosy pomocy!
PostNapisane: 2018-06-22, 11:51 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-09-16, 23:17
Posty:260
Mi z wypadającymi włosami pomogły ampułki, o których dowiedziałam się ze strony http://www.e-ciuszki.pl/ampulki-do-wlosow/ są one bardzo dobre, a wszystko o nich dowiedz się po przeczytaniu informacji


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wypadają mi włosy pomocy!
PostNapisane: 2018-06-29, 19:29 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2018-06-23, 19:25
Posty:5
Ja się nie zgadzam z moim poprzednikiem... Mam odmienne zdanie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wypadają mi włosy pomocy!
PostNapisane: 2018-11-13, 21:31 
mi niestety włosy zaczęły wypadać przez stres, mmiałąm dosyć nieciekawą sytuację w życiu i się to mi bardzo odbiło na włosach i cerze, zaczęłam przez jakiś czas brać ziołowy nervomix control, psychicznie odetchnęłam, jakoś nabrałam do swoich problemów dystansu i potem na szczęscie udało się sprawy wyprostować i włosy powoli odrosły


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wypadają mi włosy pomocy!
PostNapisane: 2018-12-21, 15:38 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2018-12-21, 15:35
Posty:5
skrzyp polny chyba pomaga ;) z tego co słyszałam od znajomych


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wypadają mi włosy pomocy!
PostNapisane: 2019-05-05, 22:13 
Adept
Offline

Dołączył(a):2019-02-04, 17:59
Posty:14
Udalabym się do lekarza obowiązkowo! Polecam ci przede wszystkim specjalistów od https://www.doktora.pl/. Skontaktuj się z nimi, a oni doradzą, co dalej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wypadają mi włosy pomocy!
PostNapisane: 2023-05-04, 08:59 
Adept
Offline

Dołączył(a):2023-05-04, 08:21
Posty:11
ja miałam bardzo duży problem po kuracji antybiotykowe , włosy leciały mi garściami. Od kilku tygodni stosuję peodukty które Mnie polecla fryzjerka która cierpi na niedoczynność tarczycy ... kazała suplementować siarkę organiczną ponieważ Siarka wpływa na wzrost włosów, przyspieszając go, jednocześnie hamując ich nadmierne wypadanie oraz szampon konopny z biotyną i ekstraktem skrzypu polnego od Pharmazis i wysłała po niego do Konopnej Farmacji u nas w Poznaniu tam też dostałam ta siarke bez dodatków chemiczych które moga nam zaszkodzić !!

Poszukacie te produkty u nich online https://konopiafarmacja.pl/ jak nie szukacie tych produktów u siebie w miescie .
Szampon bogaty jest w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminy A, B1, B2, B6, C i E, kwas fitynowy, D-pantenol i prowitaminę B5, przeznaczony do zapobiegania nadmiernemu wypadaniu włosów. Szampon przyspieszył wzrost włosów! włosy zaczeły mi szybciej rosnąć . Efekty są dla mnie bardzo zadowalające :))) Przestały mi wypadać włosy o jakieś 70% już po 2 tygodniach a rosły nowe po 4 tygodniach :) Mam mnóswto małych włosków i rośnie mi "nowa" grzywka ;) Sama przetestowałam i moge polecić wszystkim którzy chca poprawić kondycję włosów i troszkę je zagęścić.
Ale zaznaczam, że efekt jest jak się jest WYTRWAŁYM I SYSTEMATYCZNYM ! Dlaczego? Dlatego, że włosy sa martwe i cokolwiek stosując poprawiamy te "nowe włosy" :)) Więc cierpliwości :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO