dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

W poszukiwaniu motywacji
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-06-05, 00:17 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-12-14, 20:15
Posty:92
Co zrobić, gdy brakuje nam motywacji i chęci do działania? Gdy od rana siedzimy na kanapie z pilotem w ręce i pałaszujemy kolejną paczkę chipsów? Gdy obowiązki domowe leżą odłogiem a papierkowa robota piętrzy się na biurku? Gdy po raz kolejny odkładamy wizytę u dentysty a do urzędu zawsze mamy nie po drodze?
Myślę, że każdy z nas zna taki scenariusz i przynajmniej raz w życiu przerabiał takie "niechciejstwo".
Jakie macie sposoby na zmotywowanie się do działania? Co daje Wam kopa i zmusza do ruszenia z miejsca?

_________________
http://przepisy.ancymonki.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: W poszukiwaniu motywacji
PostNapisane: 2013-06-05, 11:01 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-05-04, 11:30
Posty:111
Jak ja dobrze znam ten stan. Nazywam go dołkiem i wtedy naprawdę nic mi się nie chce. Motywacja dla mnie to abstrakcja. Im bardziej czegoś chcę tym więcej tracę, muszę stwierdzić, że w życiu niewiele mi się udało...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: W poszukiwaniu motywacji
PostNapisane: 2013-06-05, 16:29 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-03-31, 20:33
Posty:134
o ja sobie nie pozwalam na takie stany od momentu gdy własne lenistwo i brak motywacji kosztowało mnie 2 tys zł, ale to osobna historia, teraz pilnuję się z wszystkim, a jak łapie mnie dół to robię jak radzi mi mąż - zasypuję go piaskiem :) mogę wam polecić darmowy kurs na znalezienie w sobie motywacji, online 10 czerwca o 20.00

http://www.mistrzmotywacji.pl/

_________________
http://msadvertising.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: W poszukiwaniu motywacji
PostNapisane: 2013-06-06, 09:24 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-12-10, 15:15
Posty:32
Na lenia nie ma lekarstwa, wszystko leży w twojej głowie. Znajdź sobie cel, stwórz harmonogram działania, coś za czym będziesz podążał, zanim przysiądziesz do nic nie robienia :P, osobiście pierwszy raz widzę taki kurs, ale skoro jest darmowy to nic nie tracimy na jego przeglądnięciu :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: W poszukiwaniu motywacji
PostNapisane: 2013-06-06, 10:12 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-05-04, 11:30
Posty:111
Jutro jest z tego co widzę prawda? Już wysłałam mojego maila i czekam za hasłem. Z chęcią posłucham co specjaliści mają na ten temat do powiedzenia, zwłaszcza, że będę wygodnie siedzieć w domu i nic nie będę płacić :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: W poszukiwaniu motywacji
PostNapisane: 2013-07-09, 12:41 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-06-18, 14:12
Posty:35
Ja myślę, że harmonogram może pomóc. Trzeba wszystko sobie dokładnie planować i trzymać się tego, mieć kontrole nad tym co się robi i jak się postępuję.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: W poszukiwaniu motywacji
PostNapisane: 2013-07-26, 13:43 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2012-12-28, 13:08
Posty:87
Lokalizacja: Warszawa
Mnie w motywacji bardzo pomogły takie afirmacje sukcesu http://hepika.pl/
Polecano afirmacje i wizualizacja na szkoleniach, na których byłem w warszawie, i tam taki jedne manager sprzedaży wypowiadał się, że używa właśnie Hepiki i że mu to bardzo pomogło w odniesieniu sukcesu i motywacji...
Spróbowałem i ja i rzeczywiście efekty są już po tygodniu :)
Polecam i wam jeśli brak wam motywacji :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: W poszukiwaniu motywacji
PostNapisane: 2013-08-22, 19:59 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-08-22, 19:34
Posty:3
Taki stan jak w rozpoczętym wątku również mi nie był obcy. Tyle tylko, że był bardzo związany z brakiem zajęcia na niwie zawodowej. Prace dorywcze mnie tylko osłabiały, dołowały, utwierdzały w przekonaniu że do niczego konkretnego się nie nadaję. Kumpela podsunęła mi na siłę testy Tomas International (w necie np tu) na mocne i słabe strony... Zrobiłam i dostałam kubeł zimnej wody na głowę. Zaczynam rozumieć, co powinnam w sobie zmienić. Jestem teraz na etapie szukania pracy. Dzięki analizie swojego wnętrza szukam świadomie i chce mi się :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: W poszukiwaniu motywacji
PostNapisane: 2013-08-27, 12:58 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-05-28, 22:47
Posty:75
Trzeba znaleźć jakiś cel w życiu i zacząć go realizować. Ja owszem lubię posiedzeń na kanapie, obejrzeć film i zjeść chipsy, ale nie mogłabym tak robić ciągle. Ostatnio znalazłam fajną stronkę www.proaktywnie.pl która pozwala na rozwój osobisty. Wejdź sobie i popatrz, może Tobie też pomoże.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: W poszukiwaniu motywacji
PostNapisane: 2013-09-11, 09:52 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-01-12, 17:02
Posty:217
Innego wyjścia nie ma jak tylko zawzięcie się w sobie, wszystko leży w głowie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO