dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Po co żyć
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-07-06, 12:33 
Po co mam żyć skoro nic mi się w życiu nie udaje. Wszyscy są ode mnie w czymś lepsi: albo wyżsi, albo lepiej opaleni, albo nie muszą pracować i mają wakacje
, albo mają lepszy wzrok itp. Najchętniej to bym się nigdy nie urodził, a tak to muszę się męczyć każdego dnia. Nie chodzi mi bynajmniej o zmęczenie fizyczne, a po prostu o zmęczenie życiem, że nic nie jest takie, jakie powinno być.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-06, 12:41 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-06-03, 23:05
Posty:52
Etam, nie gadaj. Nie zawsze jest kolorowo, ale trzeba patrzeć na siebie a nie na innych. Co ci się tak nie udaje? Nie można patrzeć na innych i tylko marudzić. Jeden je śniadanie za 200zł a drugi za 2zł. Dysproporcje i inności są typowe dla ludzi. Każdy by pewnie wiele rzeczy chciał zmienić, robić lub mieć ale nie zawsze wychodzi. Zbierz się w sobie i zacznij od nowa spokojnie, bez taki postów. Zresztą to co Ci się tak nie udaje?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-06, 12:57 
A to co wymieniłem powyżej to mało? Do tej pory nie nosiłem okularów, a być może będę musiał i to jest dla mnie straszne, bo jak uprawiać sport w okularach? Wszyscy się ze mnie śmieją łącznie z rodzicami i ciągle krytykują.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-06, 17:24 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
E tam, lubisz się zadręczać ;)
9 lat nosze okulary, szkła mam na prawdę grube i nigdy nie usłyszałam ani jednego niemiłego komentarza. W XXI wieku udajesz, że noszenie okularów jest problemem? Kiedy masz do wyboru setki różnych oprawek i szkieł? Weź, bo takim jęczeniem to najwyżej śmiech wzbudzisz zamiast litości czy współczucia.

Lepiej opaleni - a co to za wyznacznik szczęścia? Ludzie o jasnej karnacji mają skórę milszą w dotyku. A jak Cię tak to boli to idź się opal - mało masz słońca? A jak się stać t idź na solarkę :roll:

Mają wakacje i nie muszą pracować? Pomyśl, że są tacy którzy pracy potrzebują a jej nie mają :roll: A ta poza tym, to dla Ciebie wyznacznikiem szczęście jest zawartość portfela? Żal.

Człowieku, Tobie się w głowie poprzewracało. Gdybym mierzyła swoje szczęście Twoimi kategoriami to musiałabym dawno rzucić się pod pociąg.
Weź, rusz tyłek, idź zrób coś ze sobą zamiast wymyślać idiotyczne powody do użalania się...

Zmęczony życiem, bo nie jesteś opalony? Nie bluźnij, żebyś kiedyś nie musiał się przekonać jak zycie może dać w kość.

[ Dodano: 2009-07-06, 17:27 ]
ps.

Cytuj:
bo jak uprawiać sport w okularach?


Obrazek


Ostatnio edytowano 2009-07-06, 20:26 przez ema, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-06, 17:44 
A gdzie napisałem, że dla mnie wyznacznikiem szczęścia jest zawartość portfela? Pisząc "Mają wakacje i nie muszą pracować" miałem na myśli zarówno tych, którzy nie muszą pracować bo są na czyimś utrzymaniu jak i tych, którzy pracy szukają, a nie mogą znaleźć. Nawet przez chwilę nie pomyślałem o jakimś krezusie, który ma forsy jak lodu i dlatego nie musi pracować.
Jeśli chodzi o opalanie to na solarium nie pójdę, bo dla mnie to obciach. Chcę się opalać naturalnie, a nie mogę, bo muszę chodzić do pracy.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-06, 18:17 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
I uważasz że człowiek który MUSI znaleźć pracę, żeby mieć jakiekolwiek wakacje później, ale nie może nigdzie się załapać jest szczęściarzem? Człowieku, za dużo słońca było?

[ Dodano: 2009-07-06, 18:18 ]
Fakt, przyznaję, tragedia, nie możesz się opalić, zabij się :roll:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-06, 18:24 
Przecież człowiek, który nie może znaleźć pracy ma cały czas wakacje. Wiem, o czym piszę, bo sam do niedawna byłem w takiej sytuacji.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-06, 18:33 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
I zajebiście było, nie?
Zajebiście jest zastanawiać się za co przeżyjesz kolejny dzień?

Wiesz, znalazłam recepte na wszystkie Twoje problemy - rzuć robotę i idź się opalać :lol:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-06, 21:09 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-04-10, 16:24
Posty:81
Lokalizacja: MyszkĂłw
Jezu... A co przyniesie użalanie się nad Sobą? :/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-06, 21:26 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
ema napisał(a):
I za*****cie było, nie?


punkcik karny się należy...

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO