dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

sprzet
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-07-28, 20:43 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-07-28, 20:40
Posty:2
Witam!
Jestem amatorką fotografii, i dopiero się zacznę uczyć tej profesji.
Szukam aparatu. Lubie robić zdjęcia wszędzie i wszystkim czemu tylko się da, i potem wybieram najładniejsze.
Szukam aparatu a możliwością zmiany obiektywu oraz zamontowania go na statywie. Z funkcją override ale i z możliwością włączenia autofokusu.
Oczywiście chce żeby aparat miał wyświetlacz LCD
Powinien mieć też funkcję selected delete (ale w to już chyba jest wypoarzony każdy sprzęt) i aperture priority exposure.
I oczywiście z portem USB i kartą compact flash.prosze o pomoc w wyborze sprzętu, jak już wcześniej mówiłam jestem amatorką i dopiero zaczynam, wiec jescze sie nie oriętuję jakie modele i marki są najlepsze. Nie chodzi mi tu o aparat profesjonalny czy półprofesjonalny. Im bedzie mał wiecej opcji wyżej wyminionych tym lepiej.
Z góry dziękuje za odpowidzi


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: sprzet
PostNapisane: 2011-12-20, 11:02 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-12-13, 13:45
Posty:9
No cóż większość z tego o czym piszesz może zaoferować każdy niemal kompakcik. Ważną kwestią jest kwota jaką jesteś gotowa poświęcić. Bez tego trudno wskazać konkretny model (jest ich zbyt wiele).

_________________
Jutro będzie lepiej ;]


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: sprzet
PostNapisane: 2011-12-27, 15:28 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-07-11, 08:30
Posty:77
uważam, że jeśli jesteś początkująca spokojnie możesz sobie zainwestować w takiego NIKON-a ma dużo ciekawych akcesoriów, jest w promocyjnej cenie i jest bardzo dobry sprzęt szczególnie dla osób uczących się niełatwej sztuki fotografii http://www.wasserman.pl/pl/p/Nikon-Cool ... ratis/2000


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: sprzet
PostNapisane: 2011-12-30, 01:28 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-07-31, 07:59
Posty:35
Jeśli posiadasz swoją działalność nawet małą to radziłbym Ci się wstrzymać z zakupem, a najpierw na przykład wypożyczyć sprzęt w celu jego przetestowania. Znalazłem takie coś w necie na http://www.camrent.pl i dopiero później po wypróbowaniu kupiłem aparat :).


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: sprzet
PostNapisane: 2013-11-12, 14:07 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-11-12, 13:37
Posty:5
Lokalizacja: Bydgoszcz
Fotografuję śluby i inne okoliczności. Używam dwóch Nikonów D300 ze "stałkami". Moje zdjęcia możesz obejrzeć na http://www.wideofoto.eu/fotografia.html.
Osobiście mogę polecić Ci te aparaty. Bardzo wytrzymała konstrukcja, znakomity AF, przyzwoite ISO. Oczywiście muszę się posiłkować jasnymi obiektywami i lampą.
W tym roku uderzam w Nikona D600 ze względu na wysokie używalne ISO i lepszy balans bieli.

_________________
Jeśli szukasz fotografa ślubnego napisz do mnie na prv lub poprzez stronę www.wideofoto.eu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO