dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Planujecie jeszcze podróże w tym roku?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2022-09-02, 00:23 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2022-07-12, 13:28
Posty:90
Hej!
Jestem ciekawa, czy macie na ten rok zaplanowane jeszcze jakieś wczasy? My z mężem zawsze jeździmy na wycieczki objazdowe jesienną porą. Wybieramy te organizowane przez Konsorcjum.pl. Zawsze jesteśmy bardzo zadowoleni i nie możemy doczekać się kolejnej. W tym roku chcemy zobaczyć Argentynę i przepiękne wodospady. Jakie Wy macie plany?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Planujecie jeszcze podróże w tym roku?
PostNapisane: 2022-09-29, 09:54 
Wraz z mężem zdecydowałam się na zakup wczasów z biura podróży Itaka pt. Zima 22/23, gdzie w bardzo atrakcyjnych cenach można kupić wczasy do krajów egzotycznych na listopad/grudzień. My zdecydowaliśmy się na Zanzibar bezpośrednim lotem Dreamlinerem. Itaka była tam pierwsza i obecnie jest tam największa :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Planujecie jeszcze podróże w tym roku?
PostNapisane: 2022-10-21, 13:15 
Na ten rok już dłuższych wczasów nie planuje, ale skorzystałam z oferty Itaki Lato 23 i w maju lecę do Turcji. Do zakupu przekonała mnie pewność gwarancji niezmienności ceny i sporę zniżki. Spieszcie się, bo oferta jest ważna do 30 listopada :D.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Planujecie jeszcze podróże w tym roku?
PostNapisane: 2022-11-21, 22:46 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2022-07-12, 13:28
Posty:90
Ja planuję wyjazd z Konsorcjum.pl - uwielbiam z nimi wyjeżdżać zarówno na wycieczki objazdowe, jak i na wczasy. Wybór kierunków jest ogromny, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Ja wybieram się na pielgrzymkę na Węgry – Śladami Św. Jana Pawła II. Bardzo się cieszę, nigdy nie byłam w tym kraju, a w cenie jest wieczór węgierski oraz rejs po Dunaju.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO