dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Wakacje
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2022-06-08, 10:45 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2021-03-19, 12:59
Posty:207
Hej, co robicie w wakacje, macie już zaplanowany urlop? My wybieramy się na Mauritius z biurem konsorcjum.pl. Przekonały nas te rajskie plaże, pyszne jedzenie i dobry hotel jaki oferuje biuro. A Wy gdzie jedziecie?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje
PostNapisane: 2022-07-05, 15:06 
Adept
Offline

Dołączył(a):2021-07-30, 15:24
Posty:39
Też wybieram się na wakacje z Konsorcjum.pl! Uwielbiam ich ofertę i to, że zawsze mogę znaleźć coś dla siebie. Obecnie kompletuję walizkę wyjazd do Hiszpanii. Planuję zaliczyć dwa duże miasta, czyli Madryt i Barcelonę. Hotele sieci Iberostar, jaką wybrałam, są naprawdę bardzo dobrze zlokalizowane i zawsze w nich nocuję. Bardzo się cieszę, że to biuro podróży ma je w swojej ofercie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje
PostNapisane: 2022-09-06, 17:40 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2022-07-12, 13:28
Posty:90
Ja preferuję podróżować poza sezonem. W biurze Konsorcjum.pl zawsze znajdę coś, co mnie przyciągnie. W tym roku zdecydowałam się na Florydę. Nie byłam jeszcze w Stanach Zjednoczonych, dlatego uważam, że przyszła na to pora.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje
PostNapisane: 2022-09-19, 15:38 
Zaplanowany, a bilety już kupione :D. Zdecydowałam się na zakup wczasów z oferty biura podróży Itaka Zima 22/23 na Madagaskar. Atuty oferty: lot Dreamlinerem z Warszawy, hotele all inclusive, tuż przy plaży oraz ItaKarma w Hotelu Orangea przekonały mnie do zakupu. Ufam temu biurze i co rok to właśnie z nimi planuje wakacje.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO