dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 195 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Polecam fajne miejsca na wakacje
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-09-01, 12:08 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-09-01, 11:32
Posty:7
Polecam fajne miejsca na wakacje:
- morze – osrodek-przystan.pl
- jezioro – centrum-zatonie.pl
- góry – osrodek-orion.pl
Znakomita kuchnia i piękne miejsca oraz przyjemna obsługa – sama byłam i nie żałuję!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje
PostNapisane: 2011-09-12, 14:34 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-09-12, 14:29
Posty:30
Wypoczynek w kraju jest fajny, ale naprawdę wypocząć można tylko za granicą. A ja serdecznie polecam Wam zajrzeć na stronę allinclusive.com.pl. Znajdziecie tam bardzo dużo ciekawych ofert wycieczek zagranicznych w dobrych cenach.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje
PostNapisane: 2011-10-03, 09:48 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1642
A ja polecam kraje arabskie - tylko mądrze wybierz biuro podróży! Znajomi wykupują w Itace.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje
PostNapisane: 2011-10-04, 19:56 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1126
jeśli chodzi o kraje arabskie to chyba lepiej wybrać wyższy standard hoteli, co najmniej o jedną gwiazdkę, prawda to?

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje
PostNapisane: 2011-10-07, 14:20 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-07-11, 08:30
Posty:77
jesli chodzi o fajne miejsca to na pewno Kraków jest co robic i co zwiedzać no i imprezy też są super, po całodniowym zwiedzaniu można się zrelaksować np w popularnym klubie Le Scandale na Kazimierzu, o za tym jest mnóstwo rzeczy do zwiedzania i do odwiedzenia n Tyniec, Wieliczkę czy Niepołomice


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje
PostNapisane: 2011-10-11, 00:58 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-03-17, 19:18
Posty:28
W Dębkach jest fajnie :-P Byłem rok temu i takiego szału nie było jak teraz… w ogóle Heyah podkręcała klimat w tym roku, aż chciało się tam być, bo tak to zawsze morze na jeden/dwa dni i do domu, a teraz... kijem z plaży nie dało się wypędzić :D :-D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje
PostNapisane: 2011-11-07, 11:28 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-08-21, 09:07
Posty:72
a ja polecam opcje rejs po Bałtyku + nocleg w hotelu, takie combo Unity Line sprzedaje ;) tutaj wiecej informacji dla zainteresowanych: http://www.unityline.pl/oferta/oferta_d ... y_hotelowe


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje
PostNapisane: 2011-11-07, 13:45 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-10-21, 10:27
Posty:12
Jesli chodzi o kraje arabskie to ja wybralam sie tam z Alfa Star szalu nie bylo bo chotel nie byl jakis super ale ogolnie wiedza co robia i krzywda wam sie tam nie stanie. Poza tym oni jeszcze przed praoma laty praktycznie tylko specjalizowali sie w podrozach do krajow arabskich.
dodatkowo ja teraz odkrywam oferty z groupon fajny sposob na fajne wakacje. Poza tym oferuja ciekawe miejsca czasama jesli oferta nie wydaje mi sie super (brakuje transportu albo wyzywienia w drogim hotelu) to przynajmniej czerpie od nich pomysl i szkam czegos na wlasna reke.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje
PostNapisane: 2011-11-07, 15:56 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-25, 08:40
Posty:30
Lokalizacja: Perth, WA
Jak bylem student i mlody absolwent to Europe objechalem autostopem z plecakiem na grzbiecie. Spalo sie na kempingach, czasmi w lesie a czasami u ludzi, ktorzy podwiezli. Na swiecie jest mnostwo miejsc wartych zwiedzenia, zycia za malo. Ale rownie wazne jest towarzystwo z ktorym sie podrozuje albo stowarzysza. Ogolnie preferuje gory bo lubie po nich lazic. W Polsce (i Slowacji) Tatry, Sudety, malownicze Roztocze a dalej Alpy, wczesna jesien w Szkocji jest niezwykle kolorowa. Urokliwe sa Ardeny. Za miastami nie przepadam ale w Holandii mam ulubienca: Maastricht. A jak ktos lubi przestrzenie to juz trzeba poza Europe...

Jak sie naprawde ma pasje podroznicza to wszedzie mozna pojechac i wcale to wiele nie kosztuje. Kolega przejechal niezbyt nowym samochodem od najdalej na polnoc wysunietego przyladka w Kanadzie do Ziemi Ognistej w niesamowitym tempie i pobil rekord. Wracal powoli i zwiedzal. Ja wole wolniej i biecie rekordow mnie nie pociaga.

udanych podrozy zycze,


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Polecam fajne miejsca na wakacje
PostNapisane: 2011-11-09, 03:53 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-09-30, 08:33
Posty:24
Ja z bliższych miejsc polecam Budapeszt:) piękne miasto pełne atrakcji. Z dalszych podróży do Chiny (Pekin, Szanghaj i Hong Kong).
Budapeszt pełen miejsc do zwiedzania i odpoczynku na pewno nie będziesz się nudzić. Dobre wino, łaźnie i cenowo podobnie do Warszawy.
Chiny to na pewno droższa ale niezapomniana podróż, trochę w inny świat.

Miłych podróży! moja następna to znów Włochy :)

_________________
Outlet i Butik


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 195 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO