dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

niedrogie wakacje
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-12-13, 09:43 
czy macie jakieś porównanie między biurami podrózy jak chodzi o ceny? tzn np jedne biura są droższe a inne tansze? od czego to zależy?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: niedrogie wakacje
PostNapisane: 2014-12-28, 11:51 
Adept
Offline

Dołączył(a):2014-07-17, 21:02
Posty:10
bardzo ciekawe pytanie. Powinny być takie porównywarki różnych biur podróży tak jak są różnych banków. Ja poprostu najczęściej polegam na rekomendacjach, bo najtaniej nie zawsze znaczy najlepiej, ale z drugiej strony lepiej nie przepłacać.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: niedrogie wakacje
PostNapisane: 2015-01-07, 13:28 
ja też uważam, że najważniejsze są rekomendacje. Bardzo długo szukałam biura na swoje wakacje z minionego roku. Aż w końcu wykorzystałam najprostsze rozwiązanie - napisałam na facebooku i czekałam aż znajomi zaczną mi polecać jakieś biura. Parę znajomych poleciło to samo biuro, później wystarczyło pogadać na privie i zaraz padła decyzja o wyborze :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: niedrogie wakacje
PostNapisane: 2015-01-07, 13:30 
no i wyjdzie na jaw moje dziwactwo - otóż nie mam facebooka, a najbliżsi znajomi są średnio wycieczkowi :( powiedz proszę co to za biuro na które się zdecydowałaś i jaki był w efekcie finał wycieczki? wyszło faktycznie wszystko ok?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: niedrogie wakacje
PostNapisane: 2015-01-07, 13:32 
No faktycznie w dzisiejszym świecie to nie jest norma! Teraz nawet moja babcia ma Facebooka, choć dalej nie rozumiem po co :D Wybór padł na amigos, a wycieczka była bardzo udana - żadnych wpadek - żadnych upadających biur etc ;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: niedrogie wakacje
PostNapisane: 2015-01-07, 13:33 
o kurcze! dobrą masz babcię :D a gdzie pojechaliście?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: niedrogie wakacje
PostNapisane: 2015-01-07, 13:36 
wybór padł na wyspy kanaryjskie - a dokładniej teneryfę - było cu do wnie - nie zamieniłabym tego na nic innego ! jeśli też interesuje cię kierunek teneryfa to tutaj masz spis wycieczek slonecznewakacje.com.pl z resztą nie tylko na teneryfę ale wiele wiele innych


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: niedrogie wakacje
PostNapisane: 2015-01-07, 14:32 
faktycznie fajne mają te oferty - dzięki serdeczne za rozmowę :)!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: niedrogie wakacje
PostNapisane: 2015-01-21, 13:14 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2011-05-26, 11:34
Posty:261
kaśśka napisał(a):
czy macie jakieś porównanie między biurami podrózy jak chodzi o ceny? tzn np jedne biura są droższe a inne tansze? od czego to zależy?

Lepiej korzystać ze sprawdzonych biur podróży niż z tanich. Warto zawsze polować na wyprzedaże, różne promocje i last minute.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: niedrogie wakacje
PostNapisane: 2015-01-27, 00:04 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-05-17, 20:32
Posty:382
W Itace masz jeszcze - do 4 lutego - promocje na oferty wakacyjne. Jeśli wiesz kiedy się chcesz urlopować, warto korzystać.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO