dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Wakacje
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2021-12-30, 14:09 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2021-07-06, 13:57
Posty:160
Gdzie planujecie przyszłoroczne wakacje? Ja wybieram się do Turcji z biurem Itaka, już rezerwowałam, bo mają teraz gwarancję niezmienności cen gratis.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje
PostNapisane: 2022-07-07, 17:19 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2021-03-19, 12:59
Posty:207
My z moim partnerem podczas tego sezonu postawiliśmy na Gruzję. Lecimy razem z Konsorcjum.pl na aż 9 dni wspaniałej przygody! Jestem niesamowicie podekscytowana, bo to moja pierwsza tak daleka podróż. Program jest naprawdę napięty, ale jestem z tego powodu bardzo zadowolona - im więcej do zobaczenia, tym lepiej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje
PostNapisane: 2022-08-29, 12:51 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2021-07-23, 13:06
Posty:8
Planuje wyjazd do kurortu Almyros Beach w Grecji za pośrednictwem biura Itaka. Zapowiada się znakomicie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje
PostNapisane: 2022-09-02, 00:14 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2022-07-12, 13:28
Posty:90
Ja stawiam na Malediwy z Konsorcjum.pl. Biały piasek, rajskie plaże, nurkowanie w krystalicznej wodzie - to coś, czego potrzebuję. Z tym biurem będę podróżować już kolejny raz, jest naprawdę godne uwagi. Polecam!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje
PostNapisane: 2022-09-29, 10:10 
Ja zakupiłam wczasy z oferty Itaki pt. Wakacyjne Lato 2023. Cenowo prezentują się bardzo atrakcyjnie. Itaka gwarantuje niezmienność ceny i spore zniżki. Ja co prawda zdecydowałam się na Chorwację, a nie Turcję, ale obydwa kraje warte zwiedzenia.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wakacje
PostNapisane: 2022-10-21, 13:40 
Obecnie w ofercie Itaki jest możliwość kupna wczasów na Lato 23. Pewność gwarancji niezmienności ceny, aż do dnia wyjazdu i bardzo duże zniżki, bo aż do 43%. Ja lecę do Grecji, a wy gdzie planujecie polecieć w 2023?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wakacje
PostNapisane: 2023-04-21, 13:18 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2021-03-31, 18:41
Posty:57
U nas króluje od lat biuro Konsorcjum.pl. Korzystaliśmy już wielokrotnie z ich usług i dla nas nie ma lepszego! Fantastyczny kontakt z klientem, przewodnicy to prawdziwi pasjonaci, a kierunki nie są oklepane. My wyjeżdżamy na pielgrzymkę do Neapolu. Kochamy Włochy, a takie doświadczenie duchowe połączone z pięknymi widokami i wypoczynkiem w Bari to idealne rozwiązanie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje
PostNapisane: 2023-05-15, 19:15 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2022-04-28, 11:16
Posty:111
Bardzo lubię się opalać i często mi tego brakuje na przykład zimą, dlatego stosuję melanotan https://melanotan.biz/ Dzięki niemu mam opaleniznę na cały rok


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje
PostNapisane: 2023-05-20, 17:45 
Adept
Offline

Dołączył(a):2023-05-02, 11:26
Posty:19
Czekam już na wakacyjną opaleniznę! Właśnie zabukowałam wyjazd do Chorwacji, konkretnie Dubrownika w biurze podróży Konsorcjum.pl. Hotel jest świetny i znajduje się w idealnej lokalizacji, żeby eksplorować dalszą część kraju.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje
PostNapisane: 2023-06-21, 10:51 
Adept
Offline

Dołączył(a):2023-06-01, 15:08
Posty:13
Marzę już o wyjeździe, bardzo potrzebuję odpoczynku! Lecę jak co roku z Konsorcjum.pl. Uwielbiam ich organizację i fakt, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Tegoroczny urlop spędzę w na Hawajach! Przepiękne miejsce, jedyne w swoim rodzaju! Hotel zaraz przy oceanie, wypożyczalnia sprzętów tuż obok!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO