dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Sprawdziłeś - poleć!
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-12-17, 11:42 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Pomyślałam, że przydałby się nam taki temat do wymiany informacji o miejscach, w których byliśmy i możemy zarekomendować je osobiście. W ten sposób powstanie mała baza informacji o zaufanych miejscach na nocleg, wypad na weekend czy urlop.

Jeśli macie miejsca, do których wracacie - napiszcie nam. Gdzie? Jakie tam są warunki? Ile kosztuje nocleg? Jak oceniacie gospodarzy? Dlaczego warto? Może jakiś namiar?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sprawdziłeś - poleć!
PostNapisane: 2013-12-22, 18:21 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1127
Na początek Polska ;) Na spokojny wyjazd z dziećmi, nawet w 2-3 rodziny polecam Rowy, domek Serafin, przemili właściciele, dom na 12 osób jeśli dobrze pamiętam, murowany grill, ogrodzony ogródek, nie trzeba się bać, ze dzieci uciekną ;) Okolica spokojna, miejscowość idealna na rodzinne wakacje.

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sprawdziłeś - poleć!
PostNapisane: 2013-12-30, 14:10 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-11-29, 21:41
Posty:91
Rejs z Unity Line, Szwecja, ceny różne, w zależności od pakietu, celu wyjazdu, ilości dni, kabiny itd, ale mają często promocje, więc warto zaglądać na stronę.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sprawdziłeś - poleć!
PostNapisane: 2014-01-12, 20:28 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1127
w sumie to mogę potwierdzić, zarówno jesli chodzi o wyjazdy indywidualne jak i np. szkolenia czy wyjazdy integracyjne dla firm :)

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sprawdziłeś - poleć!
PostNapisane: 2014-01-13, 10:23 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Kochani, ale prosiłabym o trzymanie się formuły. Przypominam:

Gdzie? Jakie tam są warunki? Ile kosztuje nocleg? Jak oceniacie gospodarzy? Dlaczego warto? Może jakiś namiar?

Ja dopiszę przesympatyczne letnisko w Beskidach.

Jachówka k/Budzowa. Nocleg kosztuje 25 zł od osoby, w pokojach 2-3 osobowych, choć jest też i większy, na grupę albo większą rodzinkę. Gospodarz cudowny - gawędziarz, oprowadzający gości po okolicy i służący za przewodnika na pobliskich szlakach. Do dyspozycji gości wszystko co rośnie na krzakach (sezonowe owoce, warzywa), plac zabaw dla dzieci i basen. W pokojach telewizory, książki. Czysto i schludnie w łazienkach i kuchni (w pełni wyposażona). Polecam na wypady osobom szukającym ciszy i spokoju :) W razie potrzeby chętnie podam namiary na gospodarza. Jestem stałym gościem, więc powołując się na mnie dostaniecie zniżkę :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sprawdziłeś - poleć!
PostNapisane: 2014-02-09, 21:53 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
bulinka02 napisał(a):
Rejs z Unity Line, Szwecja, ceny różne, w zależności od pakietu, celu wyjazdu, ilości dni, kabiny itd, ale mają często promocje, więc warto zaglądać na stronę.



Chętnie dowiem się o rejsie czegoś więcej bo nie wiem czy dobrze kojarzę, ale chyba moja koleżanka była na takim rejsie do Szwecji na dzień dziecka z pociechami i była zachwycona. Moge prosić coś więcej na ten temat ?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sprawdziłeś - poleć!
PostNapisane: 2014-02-10, 13:22 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Zerknij do tematów urlopowych - pisaliśmy tam wiele o Unity Line i na pewno znajdziesz tam wiele cennych informacji ;) Sama chętnie z nich korzystam i chętnie opowiem w miejscu do tego przeznaczonym. :)

Tu polecamy miejsca w określonym formacie, trzymajmy się tego ok?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sprawdziłeś - poleć!
PostNapisane: 2014-02-24, 18:04 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-05-17, 20:32
Posty:382
Wybierając się na Wegry do Budapesztu w samym centrum można zorganizować sobie nocleg pod namiotem w bardzo przystępnej cenie jak na ten kraj i stolicę. Byłam tam parę lat temu, ale miejsce pozostało w mojej pamięci. Blisko tramwai, przyzwoita łazienka, w namiotach obok dużo Polaków i Niemców.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sprawdziłeś - poleć!
PostNapisane: 2014-05-07, 15:01 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-11-26, 17:10
Posty:17
Lokalizacja: Poznań
Mazury - Gierłóż - Hotel Księżycowy Dworek. Byłem tam na firmowej imprezie, ale jest to miejsce godne polecenia dla rodziny, singli i zakochanych. Dobra cena, bardzo dobre jedzenie, las, jezioro, ogrodzony teren, masa atrakcji, aktywny wypoczynek. W sąsiedztwie Wilczy Szaniec i Mazurolandia. Warto zobaczyć ich stronę lub po prostu zadzwonić. Gorąco polecam!!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Sprawdziłeś - poleć!
PostNapisane: 2014-05-29, 12:04 
Hotel Ibersol Son Caliu Mar na Majorce :) Rewelacja! My akurat lecieliśmy w biurem podróży Rainbow, ale naprawdę hotel jest świetny. Duże baseny, pyszne jedzenie, śliczne pokoje. Naprawdę można wypocząć, zrelaksować się. A latem świetne animacje. No i co najważniejsze cena za all inclusive wcale nie jest jakaś zabójcza :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO