dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Obozy i kolonie
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-07-08, 21:56 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-06-24, 22:38
Posty:25
Witajcie :)
Dostałam zadanie za 100 punktów, mam znaleźć jakąś przyzwoitą kolonię dla córki kuzyna. Możecie mi polecić jakieś wiarygodne biuro podróży? Jak dotąd rzuciło mi się w oczy tylko biuro ok-tours, ich oferta wygląda ciekawie, jak na razie spotkałam się z pozytywnymi opiniami...a może Wy macie z nimi jakieś doświadczenia?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-12, 22:18 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-06-12, 20:05
Posty:207
moja siostra w tym roku drugi taz już pojedzie na kolonie z ok-tours do Dąbek, ostatnio była bardzo zadowolona [aż za bardzo, dwa tygodnie mi szczebiotała jak było super], także biuro ogólnie jest pewne i sprawdzone


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-12, 22:36 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Trochę późno teraz na organizacje kolonii..

Co do tego biura to opinie w internecie są podzielone.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-15, 20:57 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-06-24, 22:38
Posty:25
ja już poszukuję opcji na przyszły rok :) mała jest jeszcze trochę za mała na kolonię w tym roku...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-29, 14:32 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-06-12, 20:05
Posty:207
nie jest za pózno, jeszcze mozna znalezc oferty last minute, mozliwe, ze zdania co do biura sa podzielone, ja subiektywnie wyrazam zdanie, ze moja siostra jest zadowolona z kolonii ok-tours, warunki mieszkaniowe sa dobre i duzo atrakcji, takze inne dzieciaki powinny byc tez zadowolone


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-08-03, 15:19 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-07-26, 11:27
Posty:21
OK-tours :?: Nie słyszałam o takim biurze podróży, wiec dobrze że zajrzałam do tego wątku. Weszłam na ich stronkę i wypatrzyłam fajne oferty dla młodzieży i studentów, bo w sumie mało jest biur, które organizują wypady typowo dla ludzi w wieku 18-25 lat. To musi być jazda :)lazurowe morze, piaszczysta plaża i zgrana młoda ekipa :!: ... mmm Jeśli będzie tak fajnie jak bywało na wycieczkach organizowanych przez uczelnię, to ja się piszę. ;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Obozy i kolonie
PostNapisane: 2009-08-04, 09:12 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-04-19, 22:07
Posty:29
Lokalizacja: z 1-ego piętra ;)
bulinka napisał(a):
Witajcie :)
Dostałam zadanie za 100 punktów, mam znaleźć jakąś przyzwoitą kolonię dla córki kuzyna. Możecie mi polecić jakieś wiarygodne biuro podróży? Jak dotąd rzuciło mi się w oczy tylko biuro ok-tours, ich oferta wygląda ciekawie, jak na razie spotkałam się z pozytywnymi opiniami...a może Wy macie z nimi jakieś doświadczenia?


hej!
Po moich wakacjach z OK Tours, mogę powiedzieć, że jest to chyba najlepsze biuro z jakim kiedykolwiek jeździłam na wakacje. Rewelacyjna opieka, z która można i pogadać i pośmiać się, do tego warunki niczego sobie. W Dąbkach nigdy nie byłam, za to mój brat chyba na każdym obozie tam był. Ja głównie jeździłam zagranicę.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-02, 01:17 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-06-24, 22:38
Posty:25
Rozwialiście moje wszelkie wątpliwości :) Zdecyduję się na oktours, skoro tyle superlatyw, no i mam nadzieję, że mała wróci z obozu cała i zdrowa, bo inaczej rodzinka mnie ukatrupi, a tego bym nie chciała :D Za rok (oby, oby...) zamieszczę własną, uzasadnioną opinię na tema tej firmy.
Tymczasem pozdrawiam i dzięki za odzew.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Obozy i kolonie
PostNapisane: 2011-03-14, 12:29 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-03-08, 13:23
Posty:13
Mogę wam polecić fajnie i niedrogie biuro podróży funclub, które organizuje obozy młodzieżowe z pełnym wyżywieniem, moja siostra jechała z nimi rok temu do Grecji, wróciła zachwycona :-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Obozy i kolonie
PostNapisane: 2011-03-18, 10:31 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-10-27, 11:34
Posty:19
Tak, w mojej rodzinie tez FunClub jest popularny. :) My bylismy z nimi na pobycie w Hiszpanii, a siostra wyslala swojego syna na oboz w Chorwacji. Z tego co wiem, oni maja tez obozy mlodziezowe ze zwiedzaniem, np. laczone 2 kraje.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO