dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Wakacje w Stanach?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-08-23, 17:33 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-04-19, 22:07
Posty:29
Lokalizacja: z 1-ego piętra ;)
Buszując w Internecie, znalazłam ciekawą opcję spędzania wakacji. Mianowicie natrafiłam na stronę campamerica.pl ,na której to oferują wyjazdy do USA - niby w celach zarobkowych, jednak głównie chodzi o znakomite spędzenie czasu i poznanie nowych osób, z którymi się mieszka i pracuje. Można poznać ludzi z wielu krajów i zawrzeć przyjaźnie na lata. W sumie taki wyjazd nie jest drogi i zastanawiam się teraz czy w przyszłym roku nie skorzystać z takiej oferty. Nie byłam jeszcze w Stanach i kusi mnie, aby w końcu pojechać. Czy ktoś z Was był w USA? Możecie powiedzieć czego się spodziewać? A może byliście z Camp America? Jacy ludzie tam jeżdżą, jakie warunki panują?
Ciekawa ta opcja, to musi być coś fajnego:) - przynajmniej tak to wygląda ;)


Ostatnio edytowano 2010-04-03, 18:36 przez mala_mi, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-12-30, 18:36 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-18, 19:41
Posty:45
Fajna sprawa. Moja kumpela była w tym roku na work&travel, i wróciła bardzo zadowolona. Była ratowniczką, całymi dniami obijała się na basenie i opalała:) Wróciła w świetnej kondycji - również materialnej;) Poza tym każda pewna opcja wyjazdu zagranicznego w mych oczach jest ciekawa:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-02-01, 10:58 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-11-13, 14:45
Posty:65
Ja bym się chętnie przejechała do Stanów, ale koszty są takie, ze wolę tą kasę zainwestować w jakąś wycieczkę do innego kraju - zobaczę więcej atrakcji, odpocznę i stracę mniej pieniędzy.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-11, 17:04 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-10-19, 19:27
Posty:45
No i nigdy nie wiadomo czy się dostanie wizę. Ale to naprawdę dobry strzał jeśli ktoś chce zarobić i odpocząć jednocześnie. W Stanach zarobi się więcej niż na miejscu, a jest to jednak bardzo atrakcyjne miejsce. Chciałabym tam pojechać.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-12, 15:36 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-02-12, 14:45
Posty:105
Ja bym się wybrała:)Niestety raczej nie mogę sobie na to pozwolić. Zawsze marzyłam,żeby zwiedzić Stany,ale im jestem starsza tym bardziej wydaje się to nierealne. Może kiedyś...Sam pomysł wydaje mi się świetny- jeśli można połączyć pracę z miłym spędzeniem czasu to czemu nie?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje w Stanach?
PostNapisane: 2023-12-18, 20:14 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2022-04-28, 11:16
Posty:113
Melanotan https://melanotan.biz/ to mój sekret oszałamiającej opalenizny. Ten produkt spełnia moje oczekiwania, dostarczając trwałych i imponujących efektów. Skuteczne opalanie bez ryzyka dla skóry - to coś, co każdy podróżnik powinien wypróbować.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO