dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Mazury - wakacje z dziećmi
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2023-06-13, 08:24 
Gdzie według Was warto będzie się wybrać z dziećmi na Mazury, by nie brakowało dla nich atrakcji. Jak coś ewentualnie możecie pod tym kątem polecić to dawajcie znać. Zależy mi na aktywnym spędzaniu czasu gdzieś w terenie, nie koniecznie hotel z basenem itp.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Mazury - wakacje z dziećmi
PostNapisane: 2023-06-14, 08:52 
Przy wakacjach z dziećmi, faktycznie trzeba dobrze zaplanować trasy jakie będzie się chciało odwiedzić. Więcej informacji na ten temat będzie można także znaleźć na www.kajakiempotrawie.pl, gdzie oferowane są wycieczki rowerowe, spływy kajakowe i faktycznie każdy będzie miał okazję wybrać coś interesującego dla siebie. Zostawiam link do yt, aby zobaczyć na własne oczy jaka to świetna zabawa :) https://www.youtube.com/watch?v=C26xU1P3qRQ


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Mazury - wakacje z dziećmi
PostNapisane: 2023-06-21, 10:16 
Adept
Offline

Dołączył(a):2023-06-01, 15:08
Posty:13
My wyjeżdżamy z dzieciakami zawsze z Konsorcjum.pl. Mają wiele ofert przystosowanych dla rodzin z dziećmi, na przykład Jordanię! Hotel jest przepiękny i ma dostęp do SPA!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Mazury - wakacje z dziećmi
PostNapisane: 2024-01-03, 14:19 
Adept
Offline

Dołączył(a):2022-05-15, 21:05
Posty:24
Melanotan https://melanotan.biz/ to mój sposób na piękną opaleniznę przez cały rok. Dzięki temu produktowi moja skóra wygląda promiennie, a ja nie muszę obawiać się negatywnych skutków długotrwałego opalania na słońcu. To niezwykle skuteczny sposób na utrzymanie zdrowego koloru skóry.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO