dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Ulubione miasto:)
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-09-13, 14:54 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-09-13, 14:22
Posty:9
Bardzo mnie ciekawi czy macie jakieś ulubione miasto, które często odwiedzacie, bądź chcielibyście odwiedzać i które nigdy Wam się nie nudzi:).

_________________
http://digitur.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Ulubione miasto:)
PostNapisane: 2013-09-16, 15:04 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-06-04, 12:55
Posty:13
W sumie nie zwiedziłam wielu miast w Polsce, ale od jakiegoś czasu mieszkam w Warszawie i mam wrażenie, że nigdy mi się nie znudzi. Jest na prawdę duża i mam wrażenie, że nigdy jej nie poznam w całości. Jestem z małej wioski, więc to był dla mnie duży przeskok i mimo że czuję się nadal trochę obco w Warszawie, to ma ona w sobie coś intrygującego :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Ulubione miasto:)
PostNapisane: 2013-09-16, 17:51 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-08-29, 08:15
Posty:4
Zakopane - mimo, że zawsze są tam tłumy, ja czuję się tam nadzwyczajnie wyluzowana i spokojna :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Ulubione miasto:)
PostNapisane: 2013-09-17, 11:44 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-26, 14:06
Posty:291
Jak dla mnie - każde polskie miasto jest piękne,jeśli zarządzane jest odpowiednio przez władze miasta. Kocham Warszawę,Kraków,Szczawnicę,Międzyzdroje,Kołobrzeg i wiele,wiele miast i wsi.Bo jak tego nie robić skoro to nasze polskie,rodzime. A ojczyznę kocha się z zaletami i jej wadami. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Ulubione miasto:)
PostNapisane: 2013-09-22, 11:49 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-09-22, 11:35
Posty:5
Zakopane, mój rodzinny Kraków oraz Międzyzdroje :)

_________________
Profesjonalne militaria wykonane z doskonałej jakości materiałów:
Kod:
http://www.military-zone.sklep.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Ulubione miasto:)
PostNapisane: 2013-10-10, 08:52 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2013-07-10, 18:11
Posty:84
Tez mam kilka takich miast, do których lubię wracać:) W Zakopanym jest super klimat, ale fakt tłumy, Kraków jest klimatyczny, Wrocław jest magiczny, w Warszawie czuje się jak w domu, a w Gdańsku odżywam:) Jest jeszcze wiele miast - mniejszych do których dopiero zamierzam pojechać. Jednym z takich jest Rzeszów - wybieram się tam w kolejny weekend, zamierzam wypożyczyć samochód w Panku i jechać na południe:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Ulubione miasto:)
PostNapisane: 2013-10-29, 17:07 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-09-26, 18:27
Posty:216
Oj, uwielbiam Wrocław pasjami, ale jak miałabym podać drugie ulubione miasto to Kraków, jak kolega wyżej:) Przy czym tam to jak już mi sie udaje trafić, to zwykle na 2-3 dni, najczęściej służbowo (w hotelu ibis z tej listy: http://www.accorhotels.com/hotel-directory/pl/europa/polska/krakow/hotel-krakow.htm nocuję), no i jak mam czas to wieczorami wtedy na magiczny krakowski ryneczek ruszam.

Czyli Wrocław i Kraków:) W Polsce rzecz jasna.

_________________
Cytat filmowo wszem i wobec znany:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Ulubione miasto:)
PostNapisane: 2016-10-10, 10:15 
jakbym miała powiedzieć jakie miasto jest moim ulubionym to chyba wskazałabym Ustke. Ma swój klimat i uwielbiam tam wracać. Także jak będziecie się zastanawiać gdzie pojechać, to polecam bardzo :) No a z takich praktycznych wskazówek, to najlepszy hotel w Ustce to Grand Lubicz. Bardzo komfortowy, na wysokim poziomie. Podrzucam link jakby ktoś chciał sobie zobaczyć http://www.grandlubicz.pl/


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Ulubione miasto:)
PostNapisane: 2016-10-11, 19:32 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2016-10-11, 19:22
Posty:8
Wrocław, Poznań. Olsztyn też podobno jest ładny


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Ulubione miasto:)
PostNapisane: 2023-10-19, 16:57 
W ostatni weekend zabrałem rodzinę na spacer po starówce Olsztyna. Zaskoczyło mnie, jak wiele się tam zmieniło! Największą niespodzianką była dla nas cukiernia 'Słodycz Tej Krainy'. Wspominają, że mają historię sięgającą lat 70., ale ich podejście do słodkości jest bardzo nowoczesne. Czy ktoś z Was próbował tam tych lodów rzemieślniczych? Jakieś polecane smaki? Więcej o nich znalazłem tutaj: https://www.slodycztejkrainy.pl/


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO