dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Niezapomniany weekend we dwoje
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-07-21, 07:57 
Chciałbym zafundować swojej narzeczonej niezapomniany weekend w jakimś urokliwym hoteli. Rozważam również jakieś SPA. Niestety kompletnie nie jestem obeznany w tym temacie. Czy ktoś z was był w takim miejscu? Warto myśleć o takim wypadzie?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Niezapomniany weekend we dwoje
PostNapisane: 2015-07-26, 13:34 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1642
Wejdź sobie na fan page Itaki. Ostatnio pokazywali sporo świetnych hoteli 18+ - idealnych na romantyczny pobyt we dwoje. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Niezapomniany weekend we dwoje
PostNapisane: 2015-09-03, 11:39 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-08-13, 19:03
Posty:62
Zależy gdzie mieszkasz, bo jak jesteś z Zakopanego to nie opłaca CI się jechać do Gdańska, ale do Krakowa juz tak ;)Zdecydowanie najfajniejsze miasto w Polsce...czasem tam bywam. Jeżdżę do znajomych a jak nie do nich to do Best Western na Opolskiej.. czyli niedaleko centrum ale nie stoję też w korku, żeby tam dojechać. I zawsze jeżdze do tych marketów obok :) a z ukochaną możesz iść do spa takiego dziennego.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Niezapomniany weekend we dwoje
PostNapisane: 2015-10-20, 15:47 
Mój facet zabrał mnie w tym roku na walentynki do hotelu Kormoran w Rowach. Niezwykle urokliwe miejsce! Uwielbiam morze i choć nie udało nam się wykąpać w Bałtyku(luty w Polsce niestety nie zapewnia ku temu szczególnie sprzyjających warunków, zwłaszcza dla ciepłolubnych :P), to trochę popływaliśmy w hotelowym basenie i wygrzaliśmy się w saunie. Do tego ten masaż w SPA... Mmmm.. ;) Na szczęście wszystko było na miejscu, więc nie musieliśmy się daleko ruszać. Twoja narzeczona na pewno będzie w niebo wzięta! :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Niezapomniany weekend we dwoje
PostNapisane: 2016-01-11, 11:57 
Ja byłam z mężem na Sylwestra i kilka dni dłużej właśnie w Kormoranie. Jak dotąd był to chyba mój najbardziej udany sylwester. Widoki piękne, pomimo że mamy zimę :) Zdecydowanie polecam!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Niezapomniany weekend we dwoje
PostNapisane: 2016-01-12, 13:37 
dla mnie niezapomniany weekend we dwoje to ten jaki mój mąż zafundował nam w hotelu Rialto w Warszawie, jestem ogromną fanką stylu art-deco i staram się w tym klimacie urządzać nasz dom. I wiecie co ? Cały Rialto jest właśnie urządzony w ten sposób. :) Cieszyłam sie jak dziecko gdy tam dotarliśmy :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Niezapomniany weekend we dwoje
PostNapisane: 2016-02-26, 18:54 
Zawsze możecie się wybrać na masaż tantryczny, gwarancję romantyzmu masz zapewnioną, a w kreatornii relaksu nauczą Cię wykonywać ten masaż Twojej dziewczynie więc śmiem podejrzewać że będzie zachwycona :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Niezapomniany weekend we dwoje
PostNapisane: 2016-03-17, 12:16 
Adept
Offline

Dołączył(a):2016-02-04, 11:45
Posty:35
możesz zarezerwować bilety lotnicze na https://www.fru.pl/ i lecieć choćy do Paryża. Co jak co ale tam jest mnóstwo pięknych hoteli , spa czy romantycznych restauracji. Kobieta Twoja sie ucieszy.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Niezapomniany weekend we dwoje
PostNapisane: 2016-03-21, 08:24 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2013-06-13, 22:07
Posty:77
Nie no najlepiej to wyjechać gdzieś daleko i tam gdzie sie lubi i odpoczywa. Ja zawsze najlepiej odpoczywam w górach! Mam sama ochotę od jakiegoś już czasu na Zakopane, może na majówke sie uda, znalazłam gdzies tu na forum namiar na fajny hotel - Nosalowy Dwór i trzeba organizować wyjazd, bo jak się odkłada to potem nic z tego nie wychodzi...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Niezapomniany weekend we dwoje
PostNapisane: 2016-03-29, 18:44 
Romantyczny weekend jak dla mnie zawsze najlepiej wypada nad morzem, bo chociaż bardzo lubię góry to romantyczny spacer dużo lepiej wypada dla mnie brzegiem plaży, spa jak najbardziej też pasuje a jak można to połączyć to wiadomo, że każda kobieta się rozpłynie, ja byłam z mężem na takim właśnie wyjeździe w http://www.hotel-lubicz.pl/, a jedyny minus był taki że to ja musiałam wszystko zaplanować bo on zupełnie się do tego nie nadaje, ale oboje byliśmy bardzo zadowoleni


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO