dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

...Allegro... czy kupujecie cos na aukcjach internetowych
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2006-08-31, 22:06 
o moze pochwalicie sie czy dopadl was nalug kupowania na allegro,bo podobno sa takie osoby :shock: ....ja kupilam moze z 3 rzeczy i tylko z jednej bylam zadowolona ,w WY


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-08-31, 22:34 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-08-30, 19:53
Posty:1248
Lokalizacja: Strzelece Op.
Kumpel robil kiedys interesy na moim koncie...Kiedys ja chcialem cos kupic i okazalo sie ze musze zaplacic 15 pln niewiadomo za co :-/ stwierdzilem, ze to glupota i juz nie robie interesow na allegro...Ewentualnie prosze kogos poiadajacego konto zeby mi cos kupil z tego serwisu...O ludziach uzaleznionych od kupowania na allegro nie slyszalem ;-)

peace V

_________________
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba, odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-08-31, 22:47 
Administrator
Offline

Dołączył(a):2006-04-07, 11:08
Posty:873
g7odny napisał(a):
.Kiedys ja chcialem cos kupic i okazalo sie ze musze zaplacic 15 pln

Choci prowizje, za kazdy sprzedany i wystawiony przedmiot trzeba zaplacic odpowienia do ceny prowizje. Moim zdaniem i tak to sie opłaca. Lepiej sprzedac z prowizja, niz zeby w domu lezało:) Prowizja jet niewielka. Twoj kolega musial niezle handlowac:)

Ja jeszcze nic nie sprzedalem na allegro, za to troszke kupilem, z 20 rzeczy może bedzie, ostatnio kupuje reklame naszego forum:) W sumie to zawsze bylem zadowolony. Dzis przywiezli mi z bialegostolu wielka tablice suchościeralną o wymiarach 170:90 czy jakos tak. Kupiłem ją za grosze w porownaniu do cen sklepowych. Pewnie dziwicie sie po co mi taka tablica, ale to juz inna bajka :)

Polecam allegro, ale tez trzeba rozwaznie kupowac, od ludzi z pozytywnymi komentarzami i nie dac sie skusic na promocje większa miz w media markt :)
Droższa rzecz lepiej zaplacic i odebrac osobiscie, bo zawsze jest ryzyko.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-09-01, 02:48 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-16, 18:16
Posty:878
Lokalizacja: ja sie wzialem:D
Pawel napisał(a):
Dzis przywiezli mi z bialegostolu wielka tablice suchościeralną o wymiarach 170:90 czy jakos tak. Kupiłem ją za grosze w porownaniu do cen sklepowych. Pewnie dziwicie sie po co mi taka tablica, ale to juz inna bajka :)


Hehe, Pawel bedzie bawil sie w Nauczyciela i Uczennice :mrgreen: :mrgreen: :-P :mrgreen: :mrgreen:
Nastepnym razem beda przybory medyczne... :-P

Ja glownie uszkodzonymi telefonami na allegro obracam, kupuje uszkodzony, naprawiam i sprzedaje. Idzie z tego cos wydoic:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-09-01, 08:36 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-08-30, 19:53
Posty:1248
Lokalizacja: Strzelece Op.
Pawel napisał(a):
Prowizja jet niewielka. Twoj kolega musial niezle handlowac:)


Sprzedal 2 fony...Pozniej cos uroslo...i wyszlo 15 pln...Od tamtej pory nie bawie sie allegro chodz mozna dostac tam prawie wszystko ;] Kiedys byla do sprzedania rosyjska wyrzutnia rakiet ziemia-ziemia :shock:
Jesli chodzi o obrot fonami w tym serwisie to jest naprawde wielki...

peace V

_________________
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba, odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-09-01, 17:26 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-08-02, 10:09
Posty:15
Lokalizacja: KrK
yeti napisał(a):
Ja glownie uszkodzonymi telefonami na allegro obracam, kupuje uszkodzony, naprawiam i sprzedaje. Idzie z tego cos wydoic:)

I to jest strategia.
Ja tak samo, licytuje coś uszkodzonego i jest tanie, a później moge to sprzedać lub sobie zostawić(tata naprawia zawsze)...

Dużo rzeczy wystawiam na aukcje.. między innymi druarki atramentowe.. Troche rzeczy tez sie kupuje... Ubranka :-P sprzety, karty graficzne itp.. przeważnie do kompa ;-)

_________________
>>>NiE uFaM nIkOmU...kOcHaM tYlKo TyCh Co Na To ZaSłUżYlI<<< WEJDZ NIE POŻAŁUJESZ=Pokaż, że jesteś odważny!!!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-09-01, 20:29 
yeti napisał(a):
Pawel napisał(a):
Dzis przywiezli mi z bialegostolu wielka tablice suchościeralną o wymiarach 170:90 czy jakos tak. Kupiłem ją za grosze w porownaniu do cen sklepowych. Pewnie dziwicie sie po co mi taka tablica, ale to juz inna bajka :)


Hehe, Pawel bedzie bawil sie w Nauczyciela i Uczennice :mrgreen: :mrgreen: :-P :mrgreen: :mrgreen:
Nastepnym razem beda przybory medyczne... :-P

Ja glownie uszkodzonymi telefonami na allegro obracam, kupuje uszkodzony, naprawiam i sprzedaje. Idzie z tego cos wydoic:)



Nie po to mu ta tablica :P


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-09-03, 19:27 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Ja konto na allegro mam od niedawna, moze od miesiaca, wczesniej wygralam 2 bluzki na koncie taty mojej kolezanki. Stwierdzilam ze to fajna zabawa bo mozna fajne ubranka znalesc, niestety odkad mam swoje konto nic mi sie juz nie podoba :]

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-09-03, 19:29 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-29, 15:33
Posty:35
Lokalizacja: Ciechanów
kupować raczej nie, za duże ryzyko, ale coś sprzedać to bym zaryzykował


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-09-04, 19:42 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
maximus to ja mam wlasnie odwrotnie, nie boje sie kupowac a sprzedac wlasnie tak. Mam taka fajna torbe, ale sama juz jej nie uzywam, ale wlasnie nie wiem jak to tam jest z tymi prowizjami i lipa :roll:

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO