dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Praca na tirach?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-10-03, 13:16 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-12-28, 22:19
Posty:20
Witam Wszystkich. Przejdę od razu do rzeczy. Kiedyś jak byłem w związku, moja narzeczona przeszła się do wróżki, pytała się o różne rzeczy(nieważne), ale zadała jedno pytanie na temat czy mogę się podjąć pracy jako kierowca tira. Wróżka powiedziała że grozi mi jakiejś niebezpieczeństwo związane z tym zawodem. Było to jakiejś 3 lata temu. Od tej pory nie mogę załapać takiej pracy. Raz jeździłem i to tylko 3 miesiące, ponieważ 3 dni przed końcem umowy próbnej ktoś ukradł mi portfel z wszystkimi papierami. Umowy nie przedłużyli z tego względu. Później chodziłem pytałem się w innych firmach, i zawsze coś wypadło. Teraz gdy mam okazje iść od zaraz jako kierowca, to mój szef z obecnej pracy jest na urlopie i wróci za jakiejś 2 tyg. Tylko z nim mogę rozwiązać umowę. Pytanie czy będą tak długo czekać i nie wiadomo co z wypowiedzeń czy będzie możliwość rozwiązania za porozumieniem stron.
Jak myślicie, czy coś w tym jest w tym co wróżka mówiła i ktoś czuwa nade mną, czy po prostu zwykły zbieg okoliczności? Bo ja już nie wiem. Ta praca to chyba jedyna moją szansa na to żeby kupić mieszkanie, dorobić się czegoś, żyć na jakimś poziomie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Praca na tirach?
PostNapisane: 2013-10-23, 13:47 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-11-22, 14:35
Posty:151
Moim zdaniem to zbieg okoliczności, często jest tak, że jak w coś uwierzymy, to podświadomie sami dążymy do tego, aby to się sprawdziło, więc zapomnij o wróżce :) Ale poważnie przemyśl pracę jako kierowca, mój mąż kiedyś to rozważał, aż w końcu stwierdził, że rodzina jest ważniejsza i nie chce być gościem we własnym domu. Taka praca może zniszczyć związek.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Praca na tirach?
PostNapisane: 2013-11-01, 14:01 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-12-28, 22:19
Posty:20
He no może faktycznie masz racje:) Ja rozważam taką opcje ponieważ teraz jestem sam. Nie mam żony dzieci itp. Chciałbym odłożyć na mieszkanie, a ta praca może mi w tym pomóc. Mam nadzieje że dam radę. Pozdrawiam;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO