dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

konto bankowe dla młodych , jakie ?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-09-12, 16:23 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-03-03, 20:44
Posty:19
Witam! Potrzebuję porady w kwestii wyboru konta dla młodej osoby, jakie konto mi polecacie ? jakie jest najbardziej korzystne? Czytałem http://bankowe-konta.info/porownanie-kont/ i bardzo ciekawie wygląda oferta PKO banku konto za 0 zł co o nim sądzicie ?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: konto bankowe dla młodych , jakie ?
PostNapisane: 2017-09-13, 16:28 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2017-09-13, 16:13
Posty:1
@Czarko09 PKO Konto dla Młodych jest najlepsze dla osób młodych (do 26 r. ż) ;-) . Nie pobieramy opłat za prowadzenie rachunku, za kartę (wystarczy tylko dokonać nią 5 transakcji w cyklu rozliczeniowym dla karty na dowolną kwotę) oraz za wypłaty z bankomatów na całym świecie. Szczegóły oferty znajdują się tutaj www.pkobp.pl/lps/pko-konto-dla-mlodych/?portal=700. Serdecznie zapraszamy!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: konto bankowe dla młodych , jakie ?
PostNapisane: 2017-10-13, 10:48 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-03-15, 15:49
Posty:21
Nie doradzę jakie konto najlepsze bo potem będzie na mnie. :-D Powiem tylko, że mam konto w banku raiffeisen za które nie płacę, mam też darmowe bankomaty i dostęp do konta przez internet. Jak dla mnie w sam raz.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: konto bankowe dla młodych , jakie ?
PostNapisane: 2017-11-06, 07:55 
Jeśli chcesz dobre konto osobiste to polecam Wymarzone w Raiffeisen Polbank. Od kilku lat mam konto w tym banku, bardzo fajna oferta, warto nadmienić, że jest to pełnoprawny bank a nie jakieś parabankowe cuda. Tu mamy pełną ochronę w Bankowym Funduszu Gwarancyjnym, więc nie ma obaw o zgromadzone środki.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: konto bankowe dla młodych , jakie ?
PostNapisane: 2021-04-11, 20:26 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2021-04-11, 18:54
Posty:2
Jeśli jesteście studentami to warto zajrzeć na ten portal: https://www.konto-studenckie.pl/ :) Mają świetne porównanie najlepszych ofert jeśli chodzi o konta bankowe :) Na portalu jest też wiele opinii i ciekawostek. Dzięki temu łatwiej będzie wybrać konto dla siebie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO