dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Lokata a kapitalizacja odsetek
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-12-06, 12:40 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2013-07-12, 10:02
Posty:60
W jaką lokatę warto zainwestować w taką która ma często kapitalizuje odsetki ale jest mniej oprocentowana czy w taką która kapitalizuje co 1 rok ale jest lepiej oprocentowana? Czytam sobie o kapitalizacji na tej witrynie i szukam odpowiedzi na to pytanie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Lokata a kapitalizacja odsetek
PostNapisane: 2015-07-30, 12:13 
Ja jestem zwolennikiem lokat wyżej oprocentowanych, ale krótkoterminowych. Dobrą ofertę mają w Idea Banku: http://www.ideabank.pl/klienci-indywidualni-lokata-happy - lokata na 3 miesiące i 4% w skali roku i moim zdaniem to jest optymalna opcja :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Lokata a kapitalizacja odsetek
PostNapisane: 2020-04-06, 01:28 
Osobiście myślę, że jeżeli chcesz przez lata utrzymywać swoją lokatę i nie boisz się, że Ci się poślizgnię noga to może nie jest to złe rozwiązanie. Lokaty krótkoterminowe są zwyczajnie bezpieczniejsze. Ale gdzie Ty otrzymasz tak wysoki % ? ;o

Nie tylko jest zależne od bank czy dana lokata oprocentowanie ma wyższe, ale także od innych czynników, jak np. właśnie czy jest to lokata dlugoterminowa czy krótkoterminowa. Moim zdanimem Toyota Bank dobrze przetłumaczył na swojej stronie w jaki sposób działają lokaty sprint, standard, czy plus https://www.toyotabank.pl/dla-ciebie/oszczedzanie/


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO