dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Meble kuchenne.
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-01-15, 14:43 
Jaka farbą pomalować stare meble kuchenne. Są to drewniane meble jeszcze po babci ale w całkiem dobrym stanie tylko farba jest brzydka. Prawdopodobnie były malowane bez oczyszczenia poprzedniej farby co zaowocowało nierówną powierzchnią.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Meble kuchenne.
PostNapisane: 2015-02-25, 11:35 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2015-02-25, 11:31
Posty:1
Witam Pani Danko. Stare meble kuchenne przy odpowiednim odrestaurowaniu mogą być użyteczne przez długie lata. Jest to proces skomplikowany, aczkolwiek nie niemożliwy. Podstawa tego procesu to odpowiednie przygotowanie, które należy zacząć od starcia papierem ściernym starej farby. Oczyścić drewno z powstałego pyłu. Pęknięcia i ubytki koniecznie trzeba uzupełnić. Niewątpliwie dobrym preparatem do tego celu jest szpachla do drewna VIDARON. Po wyschnięciu szpachli ponownie szlifujemy drewno w miejscach nałożenia masy. Tak przygotowana powierzchnia jest gotowa do malowania. I tu sprawdzi się Lakierobejca Expert marki ŚNIEŻKA. Ze swojej strony dodam że daje ona powłoki o wysokich walorach dekoracyjnych,
zachowuje naturalny rysunek słojów drewna. Dodatkowym plusem jest jej nader łatwa aplikacja.

W razie dodatkowych pytań jestem do dyspozycji

Pozdrawiam Adrian Makulski
Online Ekspert marki ŚNIEŻKA


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Meble kuchenne.
PostNapisane: 2016-01-08, 00:09 
mi sie bardzo podobaja meble ktore robi studio ROKA69 sa naprawde dobrej jakosci, moja siostra u nich kupowala i jest bardzo zadowolona


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Meble kuchenne.
PostNapisane: 2016-01-24, 01:30 
a okleinowanie tez może być fajnym rozwiązaniem zajrzyj sobie do awos kraków wiem że oni takie rzeczy na bardzo wysokim poziomie robią


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Meble kuchenne.
PostNapisane: 2016-02-23, 15:27 
Moim zdaniem lepiej zainwstować zwyczajnie w dobrej jakości meble :) pożądany salon meblowy i powinien być spokój na długie lata - nie ma tu wielkiej filozofii :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Meble kuchenne.
PostNapisane: 2016-02-25, 16:40 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
masz rację wystarczy przejść się do dobrego salonu meblowego.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Meble kuchenne.
PostNapisane: 2016-05-27, 13:03 
ja tez jak miałam już zniszczone meble to się nie bawiłam w odmalowywanie, obklejanie czy co tam może jeszcze zrobić, wolałam się trochę dłużej z nim przemęczyć, odłożyć i zainwestować w porządne meble, mam z roka69 i jestem bardzo zadowolona


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Meble kuchenne.
PostNapisane: 2016-05-31, 22:17 
ja na okleinę w formie renowacji zdecydowałam się raz i odlazła tak szybko jak ją przykleiła więc stwierdziłam że nie ma co dziadować i meble wymieniłam, zamawiałam w lamix u Pana Roberta Ciężkowskiego i bardzo jestem zadowolona z efektów ich pracy, gdyby ktoś szukał to tu jest namiar: 600 852 620


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Meble kuchenne.
PostNapisane: 2016-12-01, 20:30 
Myślę, że farbę do mebli kuchennych powinni Ci doradzić w każdym markecie budowlanym. A jeżeli będziesz też zmieniał kafelki, to fajniejszym rozwiązaniem zamiast nich są panele. Znajdziesz je na stronie paneledokuchni.pl i zobaczysz jak to fajnie wygląda. Są łatwiejsze w utrzymaniu czystości :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Meble kuchenne.
PostNapisane: 2016-12-18, 21:48 
Jeżeli nie masz pomysłu na swoją kuchnię, to warto rozważyć wynajęcie architekta wnętrz. Zobacz sobie na stronę studio mur-beton, którzy zajmują się aranżacją wnętrz. A na pewno Ci pomogą :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO