dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Te to zwierzę?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-08-23, 07:37 
Umieściłam ten temat tutaj chociaż niewiele ma wspólnego z seksem, ale jest równie kontrowersyjny co rozmowy o homoseksualistach. Ostatnio wpadł mi do rąk artykuł o ludziach, którzy twierdzą, że są zwierzętami. Być może zabawne i ktoś uzna to za kolejny żart w polskiej rzeczywistości, ale to prawda! Za granicą jest to już rozpowszechnione, u nas rozwija się bardzo powoli można powiedzieć, że ten ruch jest dopiero w powijaczkach, ale już można znaleźć przeróżne fora dyskusyjne gdzie ludzie o podobnych problemach tzn. czują się zwierzętami, mogą porozmawiać. Nie brakuje także ich przeciwników, którzy skuteczne zakłócają wymianę zdań.

A co Wy o tym myślicie?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-23, 09:13 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
O tym jeszcze nie słyszałam - owszem oglądałam kiedyś program o ludziach, którzy próbowali za wszelką cenę upodobnić do zwierząt, ale z tego co wiem to nie twierdzili, że nimi są (chyba ktoś kiedyś wstawił fotkę takiego jegomościa do tematu o tatuażach).

To jest jakaś choroba?
Wiem że istnieje choroba, w której choremu wydaje się, że jest wilkiem - chyba likantropia, ale głowy nie dam. Podobno to tak realistyczne wizje, że chorzy wolą popełnić samobójstwo, niż np. zjeść kogoś z rodziny. Może to coś pokrewnego?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-23, 09:19 
Być może, wiem tyle ile przeczytałam tzn. że tym ludziom wydaję się, że mają coś np. z psa i robią takie rzeczy, które są charakterystyczne dla tych zwierząt. Może nie tyle się do nich upodabniają wyglądem o ile właśnie gestami.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-23, 12:43 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Hmm ciekawe... ema też ogladalam takie programy i myślę że jedno z drugim się łączy. Moim zdaniem dopóki nie robią nikomu krzywdy i nie są groźni dla otoczenia - nie ma wiekszego problemu.

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-23, 12:46 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
No fakt, jeśli krzywdzą to tylko samych siebie.
Z tego co pamiętam, to jeden z nich tłumaczył, że chciałby być zwierzęciem bo one są dobre itd. a ludzie są beznadziejni.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-23, 12:48 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Ja ogladałam o jakiejś dziewczynie z Sao Paolo bodajże która się upodabniała do krowy... Niech sobie zyją, mnie oni nie przeszkadzaja :))

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-23, 12:52 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Natty napisał(a):
Ja ogladałam o jakiejś dziewczynie z Sao Paolo bodajże która się upodabniała do krowy...


o... jeszcze bym zrozumiała kota, panterę, ale krowa....


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-23, 15:27 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
oj sie nie czepiaj, krowa tez zwierzę :)

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-23, 16:27 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-28, 19:50
Posty:1365
Lokalizacja: Rzeszów
Hmm. nigdy o czyms takim nie slyszalam. To dziwne, ale faktycznie dopoki nie krzywdza ottoczenia niech sobie zyja i zycze im szczescia :P

_________________
Żaden człowiek nie jest nielegalny.

You've got a reason to live, say I don't wanna be in love, I don't wanna be in love.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-10-23, 10:16 
i to jest najwazniesze by nikomu nie stala sie krzyda - a tak jak chca sie upodobnic do zwierzat to prosze bardzo - wolna droga - coz przez takie "atrakcje" swiat jest piekny i zawsze ktos gdzies czyms zaskoczy innych i na tym polega indywidualnosc

[ Dodano: 2007-10-23, 10:18 ]
a co sadzicie o ludziach co uprawiaj seks ze zwierzetami ? mi sie to wydaje chore i dosc niebezpieczne oraz cholernie glupie (by nie powiedziec otro). to juz chyba jest jakies zboczenie czy cos w tym stylu.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO