dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Reklama
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-10-14, 10:20 
Witam:) Czy Wy również zauważyliście, że teraz reklama jest wszędzie obecna? Reklamy są coraz gorsze i ie wnoszą nic wartościowego. Zdjęcia, fotografię to przeważnie gołe "baby". Nie ma nic wartościowego. Czy w dzisiejszych czasach nie ma już dobrej reklamy jakiegoś produktu?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Reklama
PostNapisane: 2013-10-14, 15:52 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-10-14, 15:49
Posty:5
przeciwnie, reklama ma się dobrze :) polecam get more social - tam ciągle pokazują interesujące kampanie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Reklama
PostNapisane: 2014-01-16, 17:25 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-01-13, 15:43
Posty:145
Są fajne reklamy, na przykład ta https://www.youtube.com/watch?v=nHkZAckgreQ Uśmiałam się jak nie wiem. Podoba mi się ten lekko sepleniący osiłek, jest taki rozczulający :P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Reklama
PostNapisane: 2014-01-28, 17:26 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1127
zobacz go tutaj ;) https://www.youtube.com/watch?v=iN3BxDryrV8
wiedziałaś, że tych reklam jest więcej?

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Reklama
PostNapisane: 2014-01-28, 17:50 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Ta druga rozłożyła mnie na łopatki :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Reklama
PostNapisane: 2014-01-31, 22:17 
Najlepsze moim zdaniem w tych reklamach http://www.youtube.com/watch?v=o7M1lbXD-QI są chrupki :-)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Reklama
PostNapisane: 2016-06-29, 16:33 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-08-13, 19:03
Posty:62
dlatego moim zdaniem powinniśmy odchodzić od tych reklam video, które faktycznie niekiedy są totalnie żałosne a zastąpić je reklamami praktycznymi gdzie liczy się bezpośredni kontakt z klientem np. na targach branżowych. Takie targi to bardzo dobry sposób na pozyskanie klientów i zyskanie kontaktów biznesowych w swojej branży. Na przykład w przyszłym roku w Wawie odbędą się Targi Packaging Innovations i to będzie już 8 edycja. Sądząc po wcześniejszych frekwencjach wydaje mi się, że teraz będzie również mnóstwo ludzi i sama się wybieram


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Reklama
PostNapisane: 2016-07-07, 20:36 
zgadzam się z Tobą! targi branżowe są najlepszym sensownym kluczem, tylko stanowisko też musi być odpowiedni przygotowane, no ale od tego są specjaliści chociażby z abamus genialni więc z ich pomocą ciężko się nie wyróżnić


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Reklama
PostNapisane: 2016-07-21, 14:04 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2016-04-28, 14:22
Posty:4
Pani Haniu ma Pani rację, bo dzisiejsza reklama wcale nie musi być nawet widoczna by była. Szkoda, że ja jeszcze nie mogę zamieszczać aktywnych linków, bo tez bym coś napisał o reklamie, a tak to zamieszczę link nieaktywny do naszego sklepu meblowego http://www.meblowy.guru/.
Pozdrawiam wszystkich "forumowiczów"

_________________
Największy sklep meblowy online - www.meblowy.guru


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Reklama
PostNapisane: 2016-09-08, 19:48 
Wszystko kwestia tego kto i jak i za ile reklame robi. Wiaodmo, czasami ktoś zrobi reklamę na odwal się, i wtedy ona denerwuje ludzi naokoło. Ale jak jest zrobiona z głową, to wtedy aż chce się ją oglądać i wpada do głowy ;) Polecam ekupę z agencji reklamowej Brangraf, to naprawde dobrzy specjaliści którzy stworzyli nie jedną DOBRĄ reklamę!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO