dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

odtwarzacze sieciowe
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-06-08, 13:15 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-02-12, 14:45
Posty:105
Ostatnio dużo się mówi o odtwarzaczach sieciowych, że nowa jakość, technologia , zupełnie inne podejście do tematu itd. Ja ciągle jestem na etapie dvd i za bardzo nie rozumiem o co chodzi. Czym na przykład wyróżnia się taki sprzęt http://www.humanmedia.pl/A200.html ? Czy ktoś z was ma coś podobnego?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: odtwarzacze sieciowe
PostNapisane: 2010-06-14, 10:18 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-11-18, 00:30
Posty:187
Niestety nie mam,ale nie obraziłabym się gdybym coś takiego dostała w prezencie:) Wygląda naprawdę kosmicznie. a jeśli chodzi o to czym taki sprzęt się wyróżnia to powiem ci,że wszystkim:) Ma mnóstwo funkcji a odtwarzanie jest tak naprawdę tylko jedną z nich

_________________
kajas


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: odtwarzacze sieciowe
PostNapisane: 2010-06-14, 12:06 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-06-09, 17:35
Posty:47
no tak masz rację, że odtwarzacze sieciowe stają się coraz bardziej popularne. I przyznam, że ceny też są dość przystępne jak za tak dobry sprzęt.
Fajnie, że nie tylko odtwarza się filmy za ich pomocą, ale też można nagrywać, gromadzić pliki. Fajna sprawa.
tylko tak się zastanawiam, czy tego typu sprzęty zastąpią wkrótce tradycyjne odtwarzacze DVD?? jak wy myślicie ??


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: odtwarzacze sieciowe
PostNapisane: 2010-09-03, 14:15 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-08-09, 14:26
Posty:177
Mogą zastąpić, bo są bardziej uniwersalne, w końcu mogą w ostateczności służyć też za dyski przenośne, na których można oglądać filmy albo słuchać muzy. Zainteresowanych odsyłam też do bloga humanmedii, zamieszczają tam informacje na temat nowości w tym temacie, czasem też porównują sprzęty.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: odtwarzacze sieciowe
PostNapisane: 2010-12-31, 12:17 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-12-28, 14:15
Posty:39
Ja tu bardziej doszukiwałbym się konkurencji z odtwarzaczami Bluray, a nie DVD. Jednak DVD trochę już się zestarzało jakby nie patrzeć. Możliwości na pewno mają większe niż dvd, czy nawet Bluray - szczególnie nie niektóre odtwarzacze sieciowe mają również możliwość odtwarzania płyt BD, jak np. ten Dune. A do tego dochodzi możliwość korzystania z niektórych zasobów internetu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: odtwarzacze sieciowe
PostNapisane: 2011-04-23, 11:21 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-08-09, 14:26
Posty:177
Jeśli miałbym wybrać jakiś odtwarzacz, to moim zdaniem najlepsze są Popcorn lub Xtreamer, chociażby ten http://humanmedia.pl/A200.html, niedrogi a wystarczy poczytać jego specyfikację. Jak na taką cenę to się opłaca


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO