dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Muzyka bez praw autorskich
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2020-10-20, 06:36 
Okazuje się, że powinnam płacić do pięciu organizacja za muzykę w firmie puszczaną. Nie robiłam tego i teraz niby z odsetkami mam oddawać, czy jest jakaś opcja, żeby dało się tego uniknąć? Dla mnie kwota jest w tej chwili nieosiągalna. Poza tym same opłaty za kolejny rok też są ogromne obecnie i tak się zastanawiam, czy da się jakoś inaczej muzykę do firmy ogarnąć, żeby nie było w lokalu cicho, ale żeby też tych wielkich kwot do ZAIKS nie płacić.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Muzyka bez praw autorskich
PostNapisane: 2020-10-29, 10:25 
Mnie też naliczone opłaty przez ZAIKS ostatnio mocno zaskoczyły, nagle kwota większa 5 razy i jeszcze dostaje informacje, że nie płaciłem wcześniej do innych firm i teraz muszę to nadrobić z odsetkami. Szok, trochę strach, na szczęście jakoś w emocjach tak było potem na spokojnie poszukałem i trafiłem na https://www.publicmusic.pl/ - z ich pomocą udało się z tego wyplątać, obecnie w ogóle od ZAIKS się odciąłem z firmą i też za pośrednictwem Publicmusic organizuje do firmy muzykę.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO