dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Angielski - kompromitacja totalna
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-08-02, 20:48 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-08-02, 20:42
Posty:5
Widzieliście ostatni HIT internetu?
Wywiad z Wojciechem Pawłowskim
>> Tutaj link <<

Angielski być bardzo trudny język :P


Haha hihi, ale sam wcale lepiej nie umiem, w jaki wy sposób się uczycie, zeby w przyszłości nie skompromitować się w podobny sposób.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Angielski - kompromitacja totalna
PostNapisane: 2012-11-02, 13:41 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-11-02, 13:02
Posty:5
Są trudniejsze języki to fakt, ale też nie należy się naśmiewać z kogoś, kto niebyt dobrze umie angielski. Tutaj z tym jest dobrze, że jest wszechobecny, przez co błędnie uważa się, że jest niezbyt trudny do nauki a to błąd. Niemiecki jest przecież łatwiejszy. A tak na marginesie zależy to od preferencji danego człowieka, jeden może się szybciej nauczyć niemieckiego, inny angielskiego a jeszcze innemu hieroglify chińskie nie będą sprawiać problemów.

_________________
Duży wybór książek w atrakcyjnych cenach, księgarnia internetowa Selkar to zbiór ponad 70-tysięcy pozycji o różnorodnej tematyce. Książki dla ludzi w różnym wieku, dla dzieci, młodzieży i dla dorosłych.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Angielski - kompromitacja totalna
PostNapisane: 2013-01-02, 09:25 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-11-22, 14:35
Posty:151
No wiecie, ja sama czuję zażenowanie, bo i mój angielski jest co najmniej "kulawy" :( I wcale nie dlatego, że się go nie uczyłam, że się nie przykładałam - ja po prostu nie mam talentu do nauki języków obcych. Próbowałam już z angielskim, niemieckim, francuskim i hiszpańskim. Nic z tego, wiedza na temat żadnego z nich nie chce na stałe zamieszkać w mojej głowie. Jestem na etapie poszukiwań jakichś nowatorskich i skutecznych metod nauczania, bo na razie jestem skazana na biuro tłumaczeń. Aż strach podliczać, ile już wydałam pieniędzy na tłumaczenie tekstów :-/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Angielski - kompromitacja totalna
PostNapisane: 2013-01-03, 12:54 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2012-12-05, 14:31
Posty:307
nauka języków obcych nie jest łatwa, ale tak na prawdę wydaje nam się, ze mało wiemy, a w praktyce trzeba wyłącznie się przełamać, najlepiej rozmawiać po angielsku z osobami z innych krajów, jak się człowiek rozkręci to nawet nie zdaje sobie sprawy skąd mu te słówka napływają ;) lekcje z native speakerem są na pewno najlepsza formą nauki z wszystkich dostepnych


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Angielski - kompromitacja totalna
PostNapisane: 2013-01-31, 12:22 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2013-01-31, 09:53
Posty:83
A ja mam wrażenie, że im dłużej się uczę języka angielskiego tym bardziej do mnie dochodzi jak mało go znam:D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Angielski - kompromitacja totalna
PostNapisane: 2013-02-05, 11:15 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2012-12-05, 14:31
Posty:307
to wiadomo, po prostu poszerzasz zakres materiału do ogarnięcia i dlatego odnosisz wrażenie pogłębiającej się niewiedzy, ale ja mam tak samo z językiem polskim...do dziś jeśli ktos wypowie jakieś mniej spotyka słowo to zastanawiam się czy coś ze mną jest nie tak...czy to może normalne, ze jeszcze takiego wyrazenia nie znam


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Angielski - kompromitacja totalna
PostNapisane: 2013-02-14, 17:05 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2012-09-27, 18:19
Posty:93
Trochę wstyd mi za niego, no ale cóż większość z nas tak mówi.


___________________________
krzem do picia o niezwykłych właściwościach.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Angielski - kompromitacja totalna
PostNapisane: 2013-02-20, 00:15 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-02-08, 04:37
Posty:22
A ja mu współczuję, bo się chłopak najadł nie lada wstydu. Dlatego dobrze, że są już przedszkola, jak http://junior.lublin.pl/ w których uczy się angielskiego nawet kilkulatków. Myślę, że to jednak język na tyle uniwersalny, że naprawdę wypada znać przynajmniej solidne podstawy.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Angielski - kompromitacja totalna
PostNapisane: 2013-02-23, 02:11 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-11-06, 02:50
Posty:46
Wstyd dla chłopaka. Niepotrzebnie zgodził się na wywiad w języku obcym. Sam jest sobie winien. Chociażby Lewandowski, zanim zaczął udzielać wywiadów w języku niemieckim, nauczył się nim posługiwać w stopniu wysoko komunikatywnym. Nikt nigdy nie złapał go na takiej wpadce..


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Angielski - kompromitacja totalna
PostNapisane: 2014-01-27, 01:33 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-01-13, 15:43
Posty:145
No właśnie, wypada znać. Ja niestety nie mam głowy do języków, to się niemieckiego nauczyłam tylko oby oby. Do toalety trafić. Teraz zamierzam się angielskiego nauczyć, tak sama od siebie. Myślę o speak upie. Nie zostanę, matką polką co tylko mopa i pralkę obsługuje !!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO