dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

nauka jezyka
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2019-03-15, 12:47 
Witam, a może bardziej – hello! ;) Szukam dobrej szkoły/biura podróży, albo innej firmy która organizuje obozy językowe w USA. Ktoś kojarzy takie sprawdzone, godne zaufania firmy z doświadczeniem? Chciałabym w przyszłe wakacje opłacić tego typu wyjazd synowi (skończy 17 lat). Wiadomo że nic tak nie szlifuje języka obcego jak kontakt z żywą mową, innymi ludźmi itp. a dziś bez angielskiego jak bez jednego oka....takie czasy.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: nauka jezyka
PostNapisane: 2019-03-19, 09:45 
Będę podpowiadała i rekomendowała biuro Lingwista ATJ z Warszawy. Najlepiej ich sobie wyszukać na lingwista.com.pl. Córkę wysyłam od dwóch lat na takie wczasy i wraca zadowolona. Najbardziej jej się podobało ostatnio latem na Cyprze, pewnie też z uwagi że wcześniej to pojechała do Londynu, więc jednak klimat miała dużo lepszy na południu niż w deszczowej mglistej Anglii.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: nauka jezyka
PostNapisane: 2019-04-23, 09:44 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2019-04-23, 09:42
Posty:1
Jeśli chodzi angielski to polecam https://www.tomedo.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: nauka jezyka
PostNapisane: 2019-04-24, 06:09 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-05-17, 22:02
Posty:28
przy nauce jezyka angielskiego najważniejsza jest systematyczność :) widze to moim dziecku, które na co dzień uczy się w warszawskiej Te Vizji ( na Ochocie) gdzie lekcje z jęzka angielskiego i to na poziomie rozszerzonym odbywają się codziennie :) Więc różnego rodzaju obozy językowe to ewentualny dodatek :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: nauka jezyka
PostNapisane: 2019-04-25, 12:38 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2019-04-25, 12:37
Posty:2
wiadomo, że przebywanie za granicą bardzop ułatwia naukę jezyka ale są też metody na to by dobrze się go nauczyć tu na miejscu, w kraju :) Najwazniejsza jest systematyczność. Moje dziecko uczy się na co dzień w prywatnej polsko-angielskiej szkole Edison na Wilanowie ) W-wa. Codzienny kontakt z językiem na poziomie rozszerzonym daje bardzo wymierne efekty. Plus jest też taki, że po ukończeniu tej szkoły jest mozliwość podjęcia nauki w każdej brytyjskiej szkole na świecie ( realizują 2 podstawy programowe)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: nauka jezyka
PostNapisane: 2019-05-14, 19:21 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-10-02, 10:45
Posty:30
Ja właśnie odświeżam swój ang. z tutlo. Lekcje odbywam online więc to bardzo wygodne, kiedy mam czas to siadam, odpalam i gotowe- uczę się;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: nauka jezyka
PostNapisane: 2019-06-07, 13:16 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2018-05-24, 18:14
Posty:61
A słyszeliście o takiej Angielskiej Wiosce w Warszawie? :) to coś nowego, bo chwalą się indywidualnymi kursami "1 on 1". Moja znajoma posłała tam swojego dzieciaka i szybciutko mu weszło wszsytko. Wiadomo, że jak się rzuci na głeboką wodę to szybko każdy jest się w stanie nauczyć czegokolwiek. A tutaj to nawet książek się ponoć nie uzywa. Spoko opcja, wydaje mi się :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: nauka jezyka
PostNapisane: 2019-06-12, 22:12 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2017-06-16, 18:39
Posty:66
EwelinkaBo napisał(a):
Ja właśnie odświeżam swój ang. z tutlo. Lekcje odbywam online więc to bardzo wygodne, kiedy mam czas to siadam, odpalam i gotowe- uczę się;)


Też się z nimi uczę. Skusili mnie elastycznymi godzinami nauki i możliwością osłuchania się z różnymi akcentami- to później w rzeczywistości bardzo ułatwia rozmowę;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: nauka jezyka
PostNapisane: 2019-06-21, 23:25 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2017-07-24, 19:27
Posty:71
A ja z tutlo uczę się ang biznesowego. Choć zaczęłam od zwykłego to po odświeżeniu chciałam też nadrobić zaległości w dziale biznesowym;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: nauka jezyka
PostNapisane: 2019-08-15, 14:24 
a ja mam bardzo dobre doświadczenia z wyjazdem na angielską wioskę z Angloville, myślę, że taka ekspozycja na język obcy daje więcej niż miesiące wkuwania słówek i gramatyki za biurkiem


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO