dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Szkoła muzyczna czy prywatne lekcje
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-02-09, 11:51 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2017-02-09, 11:45
Posty:2
Córka jest uzdolniona muzycznie, często mówi że chciała by grać i chyba w końcu zapiszę ją na jakieś zajęcia muzyczne. Tylko nie wiem jeszcze do końca na jaki instrument. Ma dopiero 7 lat i nie wiem jaki byłby dla niej najodpowiedniejszy: pianino, skrzypce, gitara? Jak sadzicie i czy na prywatne lekcje czy może do szkoły muzycznej. Mieszkamy w Poznaniu to niema z tym większego problemu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Szkoła muzyczna czy prywatne lekcje
PostNapisane: 2017-02-10, 09:59 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2017-01-16, 09:50
Posty:6
To nie Pani ma wiedzieć tylko córka powinni sama powiedzieć na jakim instrumencie chciałaby grać. Po drugie do każdego instrumentu trzeba mieć trochę inne predyspozycje. Do pianina przydatne są długie smukłe palce, natomiast do skrzypiec niewątpliwie wskazany jest doskonały słuch. Ja osobiści uważam, że najlepiej rozpocząć naukę od fortepianu. Później może sobie dobrać drugi instrument: skrzypce, gitara czy klarnet, ale na początek pianino. Szkoła muzyczna byłaby najlepsze, oczywiście państwowa bo tylko w niej jest naprawdę realizowany program. Tam oprócz samej nauki instrumentu miała by zajęcia z teorii muzyki, kształcenia słuchu, chóru. Dodatkowo będzie mogła sobie dobrać drugi instrument.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO