dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Co myślicie o presji zeby iść na studia?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-04-08, 15:21 
Tak jak w temacie, mam nadzieję, że ktoś podziela moją opinię, że studia nie są najważniejesze...


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Co myślicie o presji zeby iść na studia?
PostNapisane: 2015-04-08, 18:05 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2006-04-13, 14:32
Posty:272
oczywiście, ale żyjemy w tzw cywilizowanym świecie, gdzie w wykonywaniu robót liczy się doświadczenie. Pracodawca może wierzyć w Twoje oświadczenia o umiejętnościach, ale dyplom jest oficjalnym tego potwierdzeniem. Sam(a) możesz być pracodawcą i wstaw się w jego sytuację w momencie prób zatrudnienia pracownika. Pracowałam w firmie elektronicznej, gdzie sprzątający musieli mieć ukończoną (najmniej)szkołę zasadniczą z profilem elektroniki. Chodziło o to by podczas prac porządkowych rozróżniali śmieci od "elementów elektronicznych" i nie wykonywali robót bezmyślnie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co myślicie o presji zeby iść na studia?
PostNapisane: 2015-04-10, 11:20 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2011-05-26, 11:34
Posty:261
Niestety teraz takie czasy, że liczy się znajomość języków i wyższe wykształcenie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co myślicie o presji zeby iść na studia?
PostNapisane: 2015-04-10, 12:38 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-08-29, 20:53
Posty:153
Ja myślę, ze teraz licencjat to jak matura 10 lat temu, konieczność!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co myślicie o presji zeby iść na studia?
PostNapisane: 2015-04-12, 23:35 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-04-12, 12:47
Posty:49
ale tak naprawde wszytskiego czlowiek sie uczy dopiero w pracy. Wiedza ze studiow malo sie przydaje...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co myślicie o presji zeby iść na studia?
PostNapisane: 2015-04-17, 18:33 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-04-17, 18:21
Posty:75
ja nie poszłam na stidia, ozywisie rodzice obraza, rodzienstwo obraza, znajomi mne wysmiali, ale poszlam do pracy w miedzy zasie na prywatne szkolenia w danym temacie , zarobilam, pomoglam mezowi w firmie, teraz otwieram swoją, mam mieszkanie, samochod , wiedze o życiu a nie imprezowaniu jak rówieśnicy studenci, owszej jesli chciałabym pojsc do pracy w korporacji to dla niech nie mam wyksztalcenbia , ale zalezy do czego dązyxsz w zyciu


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co myślicie o presji zeby iść na studia?
PostNapisane: 2015-05-31, 13:17 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-05-26, 20:34
Posty:20
Życie pokazuje, że studia to w większości zwykłe papierki. Kierunki techniczne mają rację bytu, ale reszta to bycie specjalistą od niczego. Lepiej zrobić jakiś porządny kurs i mieć konkretny zawód.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co myślicie o presji zeby iść na studia?
PostNapisane: 2015-08-07, 18:04 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-08-07, 15:39
Posty:39
wiadomo, że doświadczenie zawodowe zawsze jest cenniejszy od papierka ze studiów, chyba że mowa o zawodach jak np. lekarz gdzie wiedza jest potrzebna


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co myślicie o presji zeby iść na studia?
PostNapisane: 2015-08-19, 14:18 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2014-04-14, 20:34
Posty:41
aby iść na studia to trzeba czuć w sobie chęć nauki. Jeśli ktoś jest zmuszany to nic z tego nie będzie. Ja wybrałem kierunek który mnie interesował. Logistyka w Opolu na WSB i jestem zadowolony.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co myślicie o presji zeby iść na studia?
PostNapisane: 2015-08-20, 19:27 
mazi07 napisał(a):
aby iść na studia to trzeba czuć w sobie chęć nauki. Jeśli ktoś jest zmuszany to nic z tego nie będzie. Ja wybrałem kierunek który mnie interesował. Logistyka w Opolu na WSB i jestem zadowolony.


Ja jestem ze Zgorzelca i wybrałem Logistykę, ale na WSB we Wrocławiu. O pracę się nie martwię, bo wokół miasta wiele firm ma swoje centra i magazyny. Zawsze coś się znajdzie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO